15 فایده مهم مو که باید از آن استفاده کنید


شما همه چیز را که باید در مورد شانه های چوبی بدانید یاد خواهید گرفت:

 • شانه های چوبی یکی از ساده ترین تغییرات برای مزایای مو است
 • شانه های چوبی – نوع مناسب موهای خود را انتخاب کنید
 • 15 فایده مهم مو که باید امروز تغییر دهید!
 • مراقبت روزانه شانه چوبی.
 • مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی
 • این بر روی حذف چربی روی ابزارهای چوبی مو ایجاد می شود

شانه های چوبی بخش مهمی از مراقبت از موهای من هستند و در این مقاله من 15 مزایای اصلی مو را برای استفاده از شانه یا برس چوبی با شما به اشتراک می گذارم. مو بخش مهمی از روال زیبایی ما است. چه مرد باشید و چه زن ، این فرصت را دارید که از موهای خود مراقبت کنید تا موها تا حد ممکن زیبا به نظر برسند.

شانه چوبی برای موهای سالم مفید است

اگرچه همه ما آرزوی داشتن موهای سالم و زیبا را داریم ، بسیاری از ما بیشتر آسیب می بینیم تا مفید ، اما ما روی محصولات شیمیایی نیز تمرکز می کنیم. در واقع ، ما اغلب تصور می کنیم که زمانی مفید است که بیشتر ضرر داشته باشد تا مفید.

ترمیم طبیعی مو را از کجا شروع می کنید؟ یکی از مستقیم ترین تغییراتی که می توانید در موهای خود ایجاد کنید استفاده از شانه یا برس چوبی است.

شانه های چوبی – چرا امروز باید 15 فواید 15 مو را تغییر دهید!

 1. شانه های چوبی آنها روی سر مودب هستند تا روی مواد کامپوزیت. برس های پلاستیکی یا فلزی (خدای نکرده) ظالمانه هستند و می توانند جمجمه را خراشیده و خراشیده کنند.
 2. روغنهای چرب باید از پوست سر به انتهای موهای شما منتقل شوند. شانه های چوبی با پخش روغنهای طبیعی روی موهای شما م effectiveثرتر هستند.
 3. در کودکی ، ما اغلب از الکتریسیته ساکن موهایمان لذت می بردیم. اما واقعیت این است که الکتریسیته ساکن می تواند باعث آسیب شود. شانه ها و شانه های چوبی موها الکتریسیته را هدایت نمی کنند و بنابراین موهای شما را از ایستایی و آسیب محافظت می کند.
 4. هر چه زمان بیشتری برای ماساژ و مراقبت از پوست سر خود صرف کنید ، احساسات بیشتری را تجربه خواهید کرد. شانه های چوبی در پوست سر شما بهتر از شانه های پلاستیکی به نظر می رسند. زمانی را صرف کنید تا از شانه چوبی برای لذت بخش تر شدن شانه استفاده کنید و شانه را هنگام حرکت روی سر خود کاوش کنید.
 5. الیاف چوب طبیعی به حالت دادن موهای شما کمک می کند. اگر قفل های فوق العاده طولانی دارید ، انتهای آن بسیار خشک است. شانه های چوبی به طور طبیعی روغن هایی را از پوست سر به سر می رسانند.
 6. سوراخ شدن روده می تواند برای برخی شرایط استرس زا باشد. مالیدن پوست سر با شانه چوبی آسان است ، اما در درمان آکنه نیز موثر است. روغن طبیعی پوست سر را تحریک می کند ، که به مبارزه با خشکی پوست سر و بثورات کمک می کند.
 7. پوست سر حاوی نقاط وسیع طب سوزنی است. سفارشی کردن با برس چوبی نتایج جرمی را به همراه دارد. همچنین جریان خون و روغن های طبیعی پوست سر را تحریک می کند. سپس روغن ها را در تمام طول ساقه مو حرکت می دهد و تا آنجا که ممکن است موهای سالم به شما می دهد.
 8. یک پوست سر سالم اساس موهای بلند و قوی است. شانه های چوبی به بهبود گردش خون و ارتقای سلامت پوست سر کمک می کنند و با این کار مواد مغذی را برای فولیکول های مو دریافت می کنند.
 9. شانه های چوبی به دلیل توزیع روغن های طبیعی در موها ، موهای شما را براق و براق می کنند.
 10. آیا تا به حال موهای چرب دیده اید؟ جذاب نیست ، نه؟ اگرچه پوست سر روغن تولید می کند ، اما اغلب رنگ می شود زیرا به طور یکنواخت در تمام طول مو پخش نمی شود. شانه های چوبی موثرتر از شانه های مصنوعی هستند که پوست سر را از چربی آزاد می کنند.
 11. چوب یک ماده طبیعی است ، بنابراین احتمال ایجاد حساسیت در شما کمتر است. شانه های مصنوعی و فلزی می توانند برخی از بیماری ها و آلرژی های پوستی را تشدید کنند.
 12. هنگام خشک کردن موهای خود از شانه چوبی استفاده کنید تا خطر گرم شدن بیش از حد و آسیب موها کاهش یابد. چوب الکتریسیته را هدایت نمی کند ، بنابراین با تنظیم آهن و افزایش بار حرارتی موها ، موهای شما تازه می مانند.
 13. برس ها یا برس های چوبی با کیفیت خوب می توانند یک عمر دوام بیاورند. آنها مانند شانه های پلاستیکی به سرعت تجزیه نمی شوند.
 14. پوست سر سالم به معنی موهای قوی و بلند است. یک برس چوبی گردش خون را تحریک می کند ، بنابراین فولیکول های مو مواد مغذی کافی را دریافت می کنند. از آنجا که ناخالصی ها حذف می شوند و چربی ها کنترل می شوند ، رشد مو تشویق می شود.
 15. وقتی موهای خود را با یک برس چوبی مخلوط می کنید ، روغن های طبیعی پوست سر به طور مساوی توزیع می شوند و قفل ها براق تر ، براق تر و روشن تر می شوند.

ما برای هر نوع مو یک نوع شانه متفاوت پیشنهاد می کنیم:

شانه های چوبی به آسانی مانند نمونه های پلاستیکی خود در دسترس نیستند. با این حال ، هنوز هم می توانید برخی از آنها را به صورت آنلاین یا در اکثر فروشگاه های بزرگ و در آمازون پیدا کنید.

شما می توانید شانه خود را بر اساس نوع مو یا مدل موی مورد نظر خود انتخاب کنید. شانه های چوبی یک ابزار ساده برای بهبود موهای شما و لذت بردن از مزایای مو از امروز است

 • هر نوع مو ؛ ترکیب چوب صندل
 • موهای پیچ خورده ؛ مسواک پهن کوتاه
 • موهای ضخیم بلند ؛ شانه دسته موج
 • موهای صاف یا نازک ؛ شانه چوبی با دندان خوب
 • موهای صاف یا مجعد ؛ برس موی برس چوبی
 • ماساژ شانه منحنی چوب ماسه ای
 • ماساژ برس موی برس چوبی

یک شانه چوبی بخرید و بگذارید سالها از موهای شما مراقبت کند.

مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی

وقتی روی یک شانه یا برس چوبی سرمایه گذاری می کنید ، به سرعت متوجه می شوید که این فقط یک شانه نیست بلکه یک اثر هنری است! این یک ابزار ساخته شده از خود طبیعت است و زیبایی در طراحی وجود دارد.

مراقبت از ابزارهای چوبی مو بسیار آسان است. شما باید آنها را به طور مرتب بشویید و ضد عفونی کنید و برنامه ریزی کنید تا جایی که ممکن است خشک شوند.

مراقبت روزانه شانه چوبی

به یاد داشته باشید که موها را بعد از هر بار استفاده از برس یا برس خود بردارید. همچنین شانه یا برس خود را در مکان خشک نگهداری کنید زیرا آب می تواند به سلامت چوب در طول زمان آسیب برساند.

حمام ممکن است یکی از مرطوب ترین اتاقهای خانه شما باشد. اگر توالت خود را در حمام قرار می دهید ، به دنبال یک لیوان ، گلدان با دهان باز باشید و از آن برای شانه های خود در بین استفاده استفاده کنید.

این بر روی حذف چربی روی ابزارهای چوبی مو ایجاد می شود

ممکن است متوجه شوید که هنگام استفاده از روغن به بیرون ، شانه شما نیاز به تمیز کردن دارد. همانطور که می دانید روغن ها می توانند بسیار سرسخت باشند و فقط با شانه زدن در آب محو نمی شوند.

شب را با سرکه ، روغن درخت چای و محلول آب بشویید تا چوب را از برس و برس روشن و تمیز کنید. صبح ها را در آب گرم بشویید (نجوشد) ، و پماد باید بلافاصله اجرا شود.

همچنین می توانید از یک شمع نرم کوچک برای از بین بردن چربی های سرسخت استفاده کنید. سپس شانه یا برس خود را کاملاً بشویید تا موم اضافی از بین برود.

مزایای مو – شانه و برس چوبی

سعی کنید برس ها و شانه های خود را همیشه خشک نگه دارید. اگر آنها مرطوب هستند یا آنها را می شویید ، آنها را با یک حوله تمیز خشک کنید و بگذارید در دهان باز بماند تا خشک شود ، به ویژه یک شیشه شیشه ای.

امیدوارم از شانه چوبی جدید خود لذت ببرید و به زودی از مزایای منحصر به فرد مو لذت ببرید!

راه حل های جامع برای بازگرداندن مو ، زندگی سالم و سلامت خوب

اگر می خواهید درباره ریزش مو بیشتر بدانید ، لطفاً موارد من را ببینید نتایج ریزش مو.

یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه زندگی و پاکسازی جامع شیوه زندگی ، فهرست من را مرور کنید صفحه سلامتی شما

دیدن بهترین روغنهای ضروری برای جوانسازی قوی و ضخیم موهابهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *