داروهای ایمن سرماخوردگی برای بارداری – تغذیه مادلیندر فصل سرما باردار هستید؟ احتمالاً سیستم ایمنی بدن شما کمی ضعیف شده و بینی شما بیش از قبل از تولد پر می شود. آیا احساس می کنید همه داروهای سرماخوردگی معمولی شما در آن می گویند “برای بارداری بی خطر نیست”؟ برخلاف تصور عموم ، در دوران بارداری و مقابله با فصل سرماخوردگی و آنفولانزا در واقع تعداد زیادی داروی بی خطر در اختیار شما قرار دارد.

در ابتدا کسانی هستند که فکر نمی کنند ، اما اینها سخت ترین و دشوارترین آنها برای ما هستند:

زنگ تفريح– دومی که از بیماری خسته می شوید ، بنشینید و با نمک اپسوم حمام گرم کنید.

پنهان کردن– خود را مجبور به نوشیدن آب ، سوپ و چای های گیاهی کنید. در صورت شروع کار ، مایع آمنیوتیک نوزاد و کلیه های شما مشمول مالیات می شوند.

و اکنون برای چیزهای سرگرمی! اینها همه داروهایی هستند که در دوران بارداری و بعد از آن احساس راحتی می کنم!

  1. من از شربت اکیناسه ایمن و غیر الکلی از Herb Pharm استفاده می کنم. من همچنین ویتامین C خود را افزایش می دهم و حداکثر آن را حدود 2000 میلی گرم در روز نگه می دارم. و آیا می دانستید که می توانید از چند حبه سیر خام خرد شده در آب جوش با آب لیمو خالص چای تهیه کنید؟! سیر یک باکتری کش قوی و طبیعی است. فقط فراموش نکنید که کمی عسل اضافه کنید تا خوشمزه شود!

  2. از Xlear (ساخته شده از زایلیتول و نمک) یک اسپری بینی تهیه کنید تا تمام اضافه بار عجیب بارداری که هفته هاست بسیاری از ما را آزار داده است برطرف شود!

  3. شرکت گیاهان شرقی ترکیبی فوق العاده م effectiveثر از گیاهان چینی می سازد که برای بارداری و شیردهی بی خطر است. Cold Snap به صورت کپسول عرضه می شود و تمام سرماخوردگی هایی را که با جوانه شروع کرده بودم کاملاً از بین می برد!

    و بهترین قسمت؟ آنها کاملاً در دسترس هستند و بانک را خراب نمی کنند! من همه این پیشنهادات را در مکانهایی مانند Sprouts ، WholeFoods و البته در آمازون دیده ام ، که همه آنها در عکسهای زیر پیوند خورده است. امروز مقداری را نگه دارید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *