بدون ترس از خط: همه 30 ، روز 11


من هنوز معتاد هستم! این احتمالاً یکی از سخت ترین روزهای امروز من است ، که طبق کتاب Whole30 Day by Day ، بسیار طبیعی به نظر می رسد. اما نمی توانم تسلیم شوم. من نمی توانم حوله پرتاب کنم – من یک سوم راه هستم ، می دانید؟

یکی از چیزهایی که این کار را آسان نمی کند این است که من امروز پریود شده ام. از نو. (دومین بار در دو ماه ، که در دوران یائسگی من چالش بزرگی است.) بنابراین بله. به اصطلاح شکر اژدها امروز بسیار عصبانی می شود و من واقعاً مجبور بودم بدون خوردن غذا صحبت کنم ، دو لارابر که در کشوی میز کارم داشتم. Larabars از نظر فنی با W30 سازگار است ، اما فقط برای موارد اضطراری ، در صورت وجود توصیه می شود. بنابراین ، پس از خواندن تعدادی از پست های انجمن آنلاین ، تصمیم گرفتم تا 30 بعد از ظهر بارها را جمع کنم. فورستا برای همیشه

من امروز ناهار را از یکی از غذاهای مورد علاقه قدیمی ، Pandara-salad Green Goddess ، کمی تغییر دادم. بدون سس ، روغن زیتون به جای آن. من احتمالاً اشتباهی کردم که بیکن را ترک کردم (شاید با شکر و سولفیت و هر چیز دیگری که مجاز نیست درمان شود) ، اما از بوی آن محتاط بودم. نه ، من آن را از سر نمی گیرم ، اما یک چیز را به شما می گویم: چیزی با آن سالاد طعم مناسبی نداشت. شاید اکنون من به نسخه های خانگی خوشمزه عادت کرده ام. من آن را به عنوان یک درس آموخته شده در نظر خواهم گرفت و به کار روی بهبود مهارت های آمادگی خود ادامه می دهم تا در روزهای باقی مانده از چنین مواردی اجتناب کنم.

موارد:

+ حالم از سیب زمینی شیرین بهم میخوره. آنها لایه پایینی ماهیتابه صبحانه من در این هفته هستند و من متوجه می شوم که وقتی من آن را گاز می زنم واقعاً از طعم آن شگفت زده می شوید. اینو بگیر: خیلی شیرینه!

+ من عاشق سیب زمینی یوکون طلایی هستم. من بسیار خوشحالم که سیب زمینی معمولی با Whole30 سازگار است.

+ احتمالا من زیاد پسته خوردم. من می توانم آن را با آجیل ماکادمیا ، فندق یا بادام هندی انجام دهم ، اما ظاهراً باید از پسته با محدودیت های بیشتری استفاده کرد. وای

+ مورد علاقه دیگر: Capers. من نمی دانستم این غذاها چقدر خوشمزه و خوشمزه هستند – یک افزودنی عالی برای تخم مرغ ، سالاد ، سبزیجات و غیره. اگر بخواهم صادق باشم ، مدت طولانی است که بدون هیچ دلیلی از آنها اجتناب کرده ام.

+ من ساردین خریدم و ماهی قزل آلای رنگین کمان دودی کردم ، اما هنوز جرات نکرده ام آنها را امتحان کنم. من یک بار ساردین بسته بندی شده در سس گوجه فرنگی دانشگاهی خوردم و آنها را دوست داشتم ، اما به دلایلی اکنون از آنها می ترسم.

+ من باید سس مایونز خانگی درست کنم. من معمولاً شخص مایونز بزرگی نیستم ، اما می خواهم به زودی سالاد تخم مرغ و سالاد تن ماهی درست کنم.

+ خدا را شکر هنوز از تخم مرغ خسته نشده ام.

+ من واقعاً مشتاق هستم که به محض کاهش وزن بیشتر دوباره لباس های مختلف بپوشم. لباسهای زیادی برای پارسال دارم و قلبم را می شکند. در عین حال ، من مجموعه لباس سیاه بسیار قدیمی Black Navy خود را با کاپشن و چند لباس LuLaRoe پوشیده ام. و لگینگ. لگس همیشه. من نمی توانم صبر کنم تا دوباره شلوارم را بپوشم. و لباسهای دیگر و بله ، من می دانم که می توانم لباس های بیشتری در اندازه ای که دارم بپوشم ، اما الف) نمی خواهم پول خرج کنم و ب) از آن به عنوان پاداشی استفاده می کنم. امیدوارم تا پایان سال کمد لباسم بزرگ شود؟ حتی کفش.

بسیاری از احساسات مختلف در مورد Whole30 امروز. از یک سو می توانستم خود را در مادام العمر ادامه دهم زیرا واقعاً آنقدرها هم بد نیست و احساس می کنم این یک رابطه جدید و سالمتر با غذا و خوردن به من می بخشد. اما از طرف دیگر … من می خواهم همه چیز را بخورم. من کاملاً مطمئن هستم که جایی در وسط به پایان می رسم ، اما به W30 نزدیک تر از روش تغذیه قبلی هستم. من برای موارد خاص و فقط یک روز “کثیف” اینجا و آنجا جا می گذاشتم ، اما به طور کلی مراقب مصرف غلات کامل و شکر بودم. شیر و حبوبات من خیلی نگران نیستم ، اگرچه باید آن را با آنها تماشا کنم تا همزمان زیاد غذا نخورم. نمی دانم. فکر می کنم ما فقط احساسم را بعد از W30 ببینیم. من واقعاً مشتاقم ببینم آن زمان از نظر روحی و جسمی کجا هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *