پرنسس آن در حالی که لباس نمادین را تکرار می کند ، سبک کیت میدلتون را می دزدد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • به نظر می رسد که پرنسس آن صفحه ای را از کتاب مد کیت میدلتون حذف کرده است که لباسی را یادآور ظاهر نمادین دوشس کمبریج برای آخرین نامزدی خود انتخاب کرد.


  پرنسس آن ملکه را در اکتبر وست مینستر در 12 اکتبر همراهی کرد ، هنگامی که آنها در مراسم شکرگزاری به مناسبت صدمین سالگرد لژیون سلطنتی بریتانیا شرکت کردند. به عنوان یک عضو ارشد در امضا، پرنسس رویال اغلب تنها دیده می شود و از مادر سلطنتی خود در رویدادهای مهم حمایت می کند. در طول این نامزدی ویژه ، ملکه ترس از سلامتی را برانگیخت پس از عکاسی با چوب دستی ، اگرچه او و آن هر دو هنگام ورود به ابی آرام به نظر می رسیدند.

  در اینجا بود که آنا به عنوان بخشی از سرویس تلفن همراه صحبت می کرد. و در عکسهای خیره کننده آن روز ، لباس جذاب او کامل به نظر می رسید.

  پرنسس آن ، پرنسس رویال در مراسم روز شکرگزاری به مناسبت صدمین سالگرد لژیون سلطنتی بریتانیا صحبت می کند

  درست مثل اعلیحضرت که یک لباس آبی سلطنتی بر تن داشت ، شاهزاده سلطنتی نیز ظاهری رنگارنگ انتخاب کرد و در یک مجموعه تمام بنفش مسحور شد. این شامل یک کت هوشمند ، با رنگ های متضاد بنفش در دامان ، و همچنین یک کلاه با طرح پر و روبان پیچیده بود.

  سرزندگی مطمئناً روز پاییز را درخشان کرد و همچنین شباهت قابل توجهی به آخرین نگاه خواهرزاده اش در نمایش داشت. او در سفر خود و شاهزاده ویلیام به ایرلند شمالی لباس می پوشید ، لباس زرق و برق دار کیت میدلتون قلب طرفداران سلطنتی را به دست آورد.

  کاترین ، دوشس کمبریج و شاهزاده ویلیام ، دوک کمبریج از پردیس دانشگاه اولستر مگی دیدن می کنند

  دوشس کمبریج با بلوز تیشرت او را همراهی کرد و فرهای بلند او را در پشت دم اسبی پوشید و به لباس زیبا اجازه داد تا همه مکالمات را انجام دهد. اگرچه سایه لباس های کیت و آن متفاوت است ، اما انتخاب رنگ بنفش بسیار سلطنتی و متناسب با کت و کت ، جلوه ای هوشمندانه اما سرگرم کننده ایجاد می کند. اما شباهت ها به اینجا ختم نمی شود!

  کشاید او قبلاً این لباس خاص امیلیا ویکستد را ندیده بود ، اما وقتی لباس می پوشید ثابت کرد لباس زارا برای بار دوم اخیراً او دوست دارد بهترین ظاهر خود را دوباره بپوشد.

  و با دیدن پاسخ رضایت بخش به لباس نمادین کیت ، آن ممکن است وسوسه شده باشد به لباس کلاسیک مورد علاقه خود دست پیدا کند. پس از همه ، او دیدار با ابی وست مینستر با ملکه اولین باری نبود که آن ترکیبی از بنفش و کلاه خود را به نمایش گذاشت.

  پرنسس آن ، پرنسس رویال در مراسم سپیده دم از یادبود جنگ استرالیا برای بزرگداشت روز آنزاک عبور می کند

  مانند کیت ، شاهزاده سلطنتی اغلب در طول این سالها ظاهر خاصی داشته است. آخرین باری که او از این ترکیب بنفش استفاده کرد در ماه آوریل بود که او را با مراسم طلوع آفتاب به عنوان روز آنزاک 2021 جشن گرفت. در این مناسبت آن نیز با روسری در سایه تکمیلی به ظاهر می افزاید.

  با توجه به این که هر دو زن سلطنتی در هفته های اخیر دارای این رنگ چاپلوس بوده اند ، ممکن است لباس کیت به عنوان یادآوری برای شاهزاده خانم آن باشد که ظاهر بنفش اصلی او چقدر زیبا است.

  در هر صورت ، هر دو در آخرین نامزدی های خود به طرز شگفت انگیزی سلطنتی به نظر می رسیدند!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *