N در آشپزخانه با استفانی – سارا گلدشتاین


نام: استفانی تارتیک (@ get.your.phyll)

اشتغال: حسابدار / متخصص تغذیه

کیست Q Quantanted Time به سرعت؟ سگ من و من مدتی به والدینم منتقل شدیم تا بتوانیم از حیاط خانه آنها استفاده کنیم!

1-2 WORD P TOR TUM اکنون زندگی خود را ناتمام بگذارید: آهسته ، درون نگر ، متفاوت. واقعاً سعی می کنم در حال حاضر با سرعت کند زندگی مبارزه نکنم. با تکیه بر آن و تلاش برای عشق ورزیدن به همه چیز.

یکی از غذاهایی که دیر دوست داشتید چه می کند؟ نارگیل! کره نارگیل ، روغن نارگیل ، آرد نارگیل ، اسیدهای آمینه نارگیل ، پرک نارگیل ، شیر نارگیل. می توانید از آن در آماده سازی های شیرین و خوش طعم استفاده کنید که همه کاره بودن آن را می سازد. غذای مورد علاقه من برای استفاده کاری میگوی قرمز است!

3 3 بازار از مواد غذایی بی سابقه ما / M / STAPLES اول جاده چیست؟

1. سیب زمینی شیرین ارگانیک – ماندگاری طولانی دارد و می توان آن را پخته ، پخته یا له کرد. آنها همچنین سرشار از ویتامین A هستند!

2. برنج سفید باسماتی- برنج به سختی در حال حاضر یافت می شود و دلیل خوبی نیز دارد. کربوهیدرات یک کربوهیدرات نسبتاً محلول است و بسیار کم مصرف می شود.

3. کلم بروکلی- کلم بروکلی همچنین می تواند برای مدت طولانی در یخچال بماند. یکی از دلایلی که من آن را بسیار دوست دارم این است که تقریباً کلم بروکلی باقی نمی ماند. اگر ساقه را پوست بگیرید و سفید کنید ، آنها می توانند به هر سوپ یا سالادی اضافه شوند!

چگونه و از کجا الهام بخش آشپزی پیدا می کنید؟ من از فروشگاه مواد غذایی الهام می گیرم. من میوه و سبزیجات تازه را در فصل می گذارم تا راهنمایی کنم که چه کار کنم / بخورم. گفته می شود ، یکی از وب سایت های مورد علاقه من برای الهام ، Nom Nom Paleo است!

وقتی تلویزیون شما در طول کوارانتین کار می کرد ، چه کار می کنید؟ غذای مورد علاقه من کلوچه های شکلاتی دوتایی شکلاتی تهینی من است! دستور تهیه را می توانید در اینستاگرام من @ get.your.phyll پیدا کنید

ONESHILLA POKR چگونه می پزد که بعداً آموخته است؟ فراموش کردن محیط زیست در زمان همه گیری آسان است. یکی از نکات آشپزی مورد علاقه من این است که همه تکه های سبزیجات را در یک کیسه در یخچال نگهداری کنید و وقتی پر شد ، از آن برای تهیه آب سبزیجات استفاده کنید! این به محدود کردن ضایعات غذا و طعم آن کمک می کند!

اگر سفارش دهید ، اولین رستوران مرتبط شما چیست؟ تازه حرکت من در دوران COVID است و نه در طول COVID. من به کاسه الهه وسواس دارم و به معنای واقعی کلمه نمی توانم چیز دیگری سفارش دهم! همیشه سس تابرو رایو اضافی بگیرید!

هابی جدید / کتاب تلویزیونی مورد علاقه / PODKASTE تلویزیون مورد علاقه؟ داشتم می خواندم یک ذهن شما توسط کلی بروگان او یک روانشناس جامع نگر است که معتقد است بهترین راه رهایی از درد ما از طریق اوست. پادکست های مورد علاقه من Ben Greenfield ، To Be Magnetic و The Life Stylist Podcast هستند.

آیا می توانید یک فعالیت کلیدی پیشنهاد دهید که TG را در طول این مدت به خاطر بسپارد و به طول انجامد؟ بهترین توصیه من این است که نوعی تردمیل داشته باشید. اگر هر روز از خواب بیدار شدید و قبل از COVID مدیتیشن کرده اید ، سعی کنید هر روز در طول COVID بیدار شوید و مدیتیشن کنید. حفظ نوعی ثبات در چنین مواقعی بسیار مهم است زیرا باعث می شود احساس کنید زندگی به نوعی تحت کنترل شما است. یکی دیگر از کارهایی که من سعی می کنم هر روز انجام دهم این است که پای برهنه خود را به مدت 20 دقیقه روی زمین بکارم. وقتی این کار را می کنم ، بدن و ذهنم کاملاً آزاد می شود- و این رایگان است!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *