MMS و دیسبیوز روده – چه باید کرد؟

مؤلفه سلامتی که اغلب نادیده گرفته می‌شود، به‌عنوان یکی از دلایل اصلی فروپاشی تندرستی، چیزی است که ما هر روز در دهان خود می‌گذاریم و یا انجام نمی‌دهیم. در سطح بیولوژیکی، مشخص می‌شود که بسیاری از مواد غذایی که مصرف می‌کنیم به طور کامل هضم نمی‌شوند و این ممکن است ناشی از جویدن ناکافی، پرخوری، مصرف بیش از حد گوشت، نان، شیر و سایر غذاهای مشکل‌ساز، ترکیبات اشتباه ویتامین‌ها و کمبود مواد معدنی باشد. و نقاط ضعف مشکلات عاطفی ذاتی و اغلب ارثی.

ناحیه ای که در فروپاشی سلامت یک فرد برجسته است در بسیاری از موارد زمانی رخ می دهد که مواد غذایی ضعیف تجزیه می شوند. این دو پیامد اصلی دارد. رشد کنترل نشده باکتری های مضر در روده کوچک که منجر به پوسیدگی روده بزرگ می شود. بیشتر پاسخ ایمنی توسط روده کوچک هدایت می شود، جایی که آپاندیس در معادله مفید است. این معمولاً GALT نامیده می شود که مخفف بافت لنفاوی مرتبط با روده است. قبل از اینکه بیماری مزمن بالاخره ظهور کند، جنگی چند ساله بین این بیماری منفی در حال افزایش وجود خواهد داشت که باکتری‌ها و سلول‌های ایمنی را تقویت می‌کند – و در عین حال التهاب مزمن بیشتری را در این قسمت از بدن ایجاد می‌کند.

بیشتر این نوع فعالیت‌ها در اوایل زندگی شروع می‌شوند، و در افرادی که مستعد حساس هستند، به شکل ناراحتی‌های گوارشی و ناراحتی روده – اغلب در آپاندیسیت دیده می‌شود. این اختلالات از سنین پایین شروع می شود و در نتیجه به دلیل ضعیف شدن دیواره روده، نفوذپذیری روده ایجاد می شود و منجر به آلرژی و مشکلات خود ایمنی می شود زیرا پروتئین های شکسته نشده اجازه می دهند بدون کنترل سیستم ایمنی وارد جریان خون شوند. بعداً در زندگی، و دوباره، اگر کنترل نشود، نفوذپذیری طولانی مدت روده اغلب به بیماری های خودایمنی مزمن مانند آرتریت روماتوئید و شرایط التهابی تبدیل می شود.

با افزایش سن، تحریک بیش از حد روده ها در سنین پایین اغلب منجر به یبوست در مراحل بعدی زندگی می شود. متأسفانه، این اغلب با دیورتیکولیت و رسوبات پوسته مانند سختی همراه است که به دلیل فقدان تون روده روی پوشش روده ایجاد می شود.

پس از سالها “جهل روده ای”، محصولات سمی از این سد ضعیف شده عبور کرده و وارد جریان خون می شوند. اولین اندام هایی که علائم پریشانی را نشان می دهند کبد، قلب و مغز هستند – به این ترتیب. تفکر مبهم، ضربان قلب نامنظم، سردردهای مزمن علائمی هستند که اغلب تجربه می شوند. از آنجایی که ورید باب مسیری است که توسط آن مواد مغذی از روده به سمت کبد حرکت می‌کنند – جای تعجب نیست که کبد اغلب تحت چنین بار متابولیکی از کار می‌افتد.

روده را می توان به شهری با بهداشت ضعیف تشبیه کرد – اگر اجازه داده شود زباله ها به خیابان ها و مکان های زندگی بریزند، بسیاری از آنها ناگزیر بیمار می شوند. اگر روده‌ها دچار احتقان شوند و به درستی کار نکنند، ضایعات شروع به تجمع می‌کنند و بیماری به سرعت رخ می‌دهد.

ممکن است بگویید چه کار می کنید؟ خوب، اساساً یک رژیم خام با تأمین فیبر تحریک کننده روده که دیواره های روده را تسکین می دهد، به اصلاح مشکل در طول زمان کمک می کند. دانه کتان آسیاب شده یک انتخاب عالی است و اضافه کردن یک قاشق غذاخوری یا بیشتر به هر وعده غذایی به مرور زمان کمک زیادی می کند. به یاد داشته باشید که هدف از انجام حداقل یک بار اجابت مزاج در روز، ترجیحاً بیشتر، برای کوتاه نگه داشتن زمان انتقال مورد نیاز است، بنابراین مواد زائد سمی را قبل از اینکه خیلی مشکل ساز شوند، دفع کنید.

به عنوان کمکی برای تمیز کردن بدن با پردازش آنچه در دهانمان می گذاریم، مکملی به نام MMS وجود دارد که وقتی فعال شود یک ترکیب بسیار قوی ضد باکتری، ضد قارچ و ضد انگلی است که ابزاری قدرتمند برای استفاده در علاوه بر پیشنهادات بالا

به یاد داشته باشید، برای غلبه بر این بیماری‌های مزمن مدرن، باید با عادات غذایی خود مقابله کنیم، یاد بگیریم که چگونه غذاها را به درستی ترکیب کنیم، یاد بگیریم چگونه جویدن را یاد بگیریم، کمتر بخوریم، بیشتر غذای خام بخوریم، استراحت کنیم – استرس می‌کشد!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر