رژیم لاغری سریع

۹۰ درصد شهرداری ها تخفیف مناسبتی ارائه می کنند


عضو شورای شهر اردبیل گفت: ۹۰ درصد شوراهای مراکز استان ها تخفیف مناسبتی برای عوارض شهرداری ارائه می کنند.

علیرضا غریبی: 90 درصد شهرداری ها تخفیف مناسبتی ارائه می کنند


علیرضا غریبی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: با پیشنهاد اعضای شواری شهر شهرداری لایحه تخفیف در عوارض را همزمان با گرامیداشت هفته معلم و کارگر به شورا پیشنهاد کرده و در شورا نیز همکاران ما در حفظ حرمت و تکریم این اقشار ارائه تخفیف را مدنظر قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: به حرمت معلمان و کارگران قرار شد اقشار مختلف مردم از این تخفیف با پرداخت ۷۰ درصد مبلغ به صورت نقد و ۳۰ درصد بخشودگی استفاده کنند که امیدواریم در ماه جاری و ماه آینده این طرح تخفیف با استقبال شهروندان روبرو شود.

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل با بیان اینکه ۹۰ درصد شهرداری های مراکز استان ها این تخفیف های مناسبتی را ارائه می کنند، گفت: ما نیز در حمایت از اقشار مختلف در گرامیداشت هفته معلم و کارگر این برنامه را در پیش گرفتیم.

غریبی در ادامه به تلاش شورای ششم در بحث ساماندهی و ساخت المان های شهری اشاره کرد و افزود: در این حوزه به صورت تخصصی ورود پیدا کردیم و نصب المان نفس باید اصلاح شده و در پارک مورد نظر عملیاتی شود.

وی در مورد نصب المان ناوشکن سبلان در میدان سینای اردبیل نیز بیان کرد: در دور پنجم شورا هزینه ساخت این المان برعهده نیروی دریایی گذاشته شد و شهرداری تنها پایه این المان را با ۳۰۰ میلیون تومان آماده و مهیا می کند.


شورای شهر اردبیل