۶ محصول طبیعی برای کمک به RSI

تونل کارپال گذرگاهی از مچ دست است که از اعصاب و تاندون هایی که تا دست امتداد می یابند محافظت می کند. عصب مریدین که از آن عبور می کند نزدیک به نه تاندون است و اگر هر یک از آنها آسیب ببیند یا بافت های تونل متورم و ملتهب شوند، آن عصب تحت فشار قرار می گیرد. این باعث بی‌حسی، سوزن سوزن شدن و درد اغلب باورنکردنی می‌شود که به سمت بالا و پایین بازو می‌تابد و همیشه در شب بدتر می‌شود.

این تنها شایع ترین بیماری شغلی است که در حال حاضر گزارش شده است و تقریباً همیشه نتیجه حرکات تکراری است که باعث آسیب فشاری مکرر (RSI) می شود، مانند تایپ کردن روی صفحه کلید کامپیوتر.

راه های طبیعی برای مقابله با RSI

نشان داده شده است که برخی از بیماران دچار کمبود ویتامین B6 هستند. در آزمایش‌ها، تعدادی از بیمارانی که ۱۰۰ میلی‌گرم دو بار در روز به مدت ۱۲ هفته مصرف کردند، توانستند مصرف NSAID خود را کاهش دهند و از جراحی اجتناب کنند.

RSI ناشی از التهاب است. مصرف داروهای ضد التهاب طبیعی به کاهش التهاب کمک می کند.

در اینجا چند ضد التهاب طبیعی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:

آیا میدانستید…

در بریتانیا، صورتحساب NHS برای درمان خونریزی معده ناشی از داروهای ضد التهابی ۳۶۷ ​​میلیون پوند در سال است. این دلیل خوبی برای کشف آنچه که جهان طبیعی ارائه می دهد است.

بوسولیا

کندر که به آن کندر نیز می‌گویند، می‌تواند آنزیم‌هایی را که منجر به التهاب می‌شود که باعث آرتریت و RSI می‌شود، مهار کند. ۴۰۰ میلی گرم ۳ بار در روز مصرف کنید. هیچ گونه منع مصرف ثبت شده ای وجود ندارد.

بروملین

این ماده ضد التهابی که به عنوان شفا دهنده بافت شناخته می شود، از ساقه آناناس تازه به دست می آید. اگر قرار است جراحی کنید، بدون این درمان از خانه خارج نشوید. خاصیت ضد تورم فوق العاده پس از جراحی و پس از ضربه دارد. ۵۰۰ میلی گرم ۳ بار در روز مصرف کنید. با روی ترکیب نکنید زیرا می تواند فعالیت بروملین را مهار کند و از سیب زمینی و محصولات سویا که می توانند همین کار را انجام دهند اجتناب کنید. اگر می دانید به زهر زنبور عسل حساسیت دارید، کاملاً از آن اجتناب کنید.

زنجبیل

این گیاه دارای اثرات بسیار متفاوتی در بدن است و یکی از خواص آن خاصیت ضد التهابی قوی آن است. ۲۵۰ میلی گرم ۳ بار در روز مصرف کنید. هیچ گونه منع مصرف ثبت شده ای وجود ندارد.

گلوکزامین

این به طور طبیعی در بدن تولید می شود. در آنجا برای ساختن غضروف استفاده می شود. این عالی است زیرا نه تنها علائم را درمان می کند، بلکه در واقع می تواند پیشرفت بیماری مفصلی ناشی از ساییدگی را کاهش دهد. مخصوصاً برای درمان پوکی استخوان مفید است. مکمل‌های گلوکزامین از کیتین، ماده‌ای که در پوسته میگو، خرچنگ و خرچنگ یافت می‌شود، ساخته می‌شوند. اغلب فرمول‌های ترکیبی حاوی کندرویتین، ماده طبیعی دیگری که می‌تواند از ساییدگی مفصل محافظت کند، پیدا می‌کنید. ۵۰۰ میلی گرم ۳ بار در روز مصرف کنید.

متیل سولفونیل متان (MSM)

این نوعی گوگرد آلی است که در همه موجودات زنده یافت می شود و نقش عمده ای در بهبود بافت دارد. جراحان اغلب آن را تجویز می کنند. شما می توانید MSM را از بسیاری از غذاها از جمله شیر گاو تازه، سبزیجات تازه و همچنین گوشت و غذاهای دریایی دریافت کنید. به راحتی با روش های پخت و پز و فرآوری غذا از بین می رود و دریافت دوز درمانی از رژیم غذایی شما را غیرممکن می کند. در عوض، توصیه می شود روزانه یک گرم مکمل همراه غذا مصرف کنید تا بهبودی داخلی و کاهش التهاب را بهبود بخشد. بیماران آرتریتی که این مکمل را مصرف می کنند، عوارض جانبی خوشایند موهای ضخیم تر، درخشان تر و ناخن های قوی تر را تجربه می کنند.

کورکوما

زردچوبه که عضوی از خانواده زنجبیل است، دارای خواص دارویی بسیاری از جمله خواص ضد التهابی است که می تواند به کاهش RSI و درد آرتریت کمک کند. ۴۰۰-۶۰۰ میلی گرم در روز مصرف کنید. در برخی از بیماران مبتلا به آرتریت، زردچوبه در رژیم غذایی می تواند شرایط آرتروز را بدتر کند. متأسفانه، هیچ شاخصی وجود ندارد که پیش بینی کند چه کسی ممکن است تحت تأثیر منفی قرار گیرد. شما باید واکنش های خود را زیر نظر داشته باشید و در صورت بدتر شدن علائم، استفاده از این درمان را متوقف کنید.

در http://www.naturalremedies4u.com، ما سه فروشگاه آنلاین سلامت را توصیه می کنیم که مکمل های ساخته شده با محصولات فوق را می توان تهیه کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر