۱۳ کاری کدام ممکن است فست فود همراه خود هیکل ممکن است انجام می دهد


بسته های پوندی

کربوهیدرات های فرآوری شده در فست فودها اگر زیاد زیاده روی کنید باعث افزایش وزن و چاقی می شود.

فست فود دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه است، با این حال در دراز مدت ارزش بیشتری می پردازید. این همبرگرها، سیب‌زمینی‌های سرخ کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس‌ها معمولاً تشکیل چربی، انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربوهیدرات‌های فوق العاده فرآوری‌شده بیشتری نسبت به خواستن هیکل ممکن است در یک واحد وعده هستند. این ممکن است برای عجله در نتیجه افزایش وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات وزنی در صورت بلعیدن مداوم آن شود.

قلبت را به درد آورد

برگرهای بیکن و پنیر اغلب بیش از مقدار پیشنهادی روزانه سدیم دارند که می تواند منجر به فشار خون بالا و آسیب به رگ های خونی شود.

سدیم سبک فست فود را بیشتر می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند فساد آن جلوگیری می تنبل. با این حال عالی برگر بیکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک ممکن است تشکیل مقدار پیشنهاد شده روزانه سدیم باشد. این شبیه به مقداری است کدام ممکن است متخصصان ارائه می دهیم توصیه شده می‌کنند روزانه چه مقدار چرخ دنده مغذی بدست آمده کنید. سدیم بیش اجتناب کرده اند حد باعث افزایش فشار خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب به عروق خونی تبدیل می شود. علاوه بر این خطر نارسایی قلبی، حمله قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته را افزایش می دهد.

قند خون بالا

نان سفید سرشار از کربوهیدرات های فرآوری شده است که به سرعت به قند تجزیه می شود و باعث می شود بدن انسولین را پمپاژ کند که به پانکراس فشار وارد می کند.

شیرینی‌ها، ترافل‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهایی کدام ممکن است همراه خود سوخاری پوشانده شده‌اند، سرشار اجتناب کرده اند کربوهیدرات‌های فرآوری‌شده هستند کدام ممکن است هیکل ممکن است آن‌ها را به قند تجزیه می‌تنبل. همراه خود افزایش مرحله قند خون، هیکل ممکن است انسولین را پمپ می تنبل به همان اندازه همه عامل را مرتب تنبل. همراه خود تحویل داد زمان، قند خون بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مداوم ممکن است پانکراس (ارگان سازنده انسولین) را اجتناب کرده اند بین ببرد. این باعث افزایش مرحله قند خون تبدیل می شود کدام ممکن است در نتیجه دیابت نوع ۲ تبدیل می شود.

راه را برای مشکلات گوارشی باز می تنبل

فست فودهای پر سدیم و کم فیبر می توانند باعث نفخ و سایر مشکلات گوارشی شوند.

فست فود بالقوه است سبک خوبی داشته باشد، با این حال بالقوه است وقتی در سیستم شخصی قرار خواهد گرفت بافت راحتی نکنید. غذاهایی کدام ممکن است سدیم بالایی دارند (سیب زمینی سرخ کرده، هر کسی؟) ممکن است سریع باعث نفخ شود. آن را همراه خود حداقل بخشها فیبر رژیمی جفت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم گوارش ممکن است پشتیبانی تبدیل می شود. این ممکن است در نتیجه یبوست شود کدام ممکن است ممکن است را کشف نشده خطر ابتلا به هموروئید، فتق را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیورتیکولیت مکان ها.

روی خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی ممکن است تاثیر بگذارد

فست فود فاقد ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی است که برای داشتن مغز و خلق و خوی سالم ضروری هستند.

آنچه می خورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید می نوشید ممکن است بر بافت روحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدنی ممکن است تأثیر بگذارد. فست فود گمشده ویتامین های غذایی، چرخ دنده معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر چرخ دنده مغذی می خواست هیکل برای افزایش خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی شماست. تحقیقات آرم می دهد کدام ممکن است غذاهای فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآوری شده ای کدام ممکن است در فروشگاه می کسب بالقوه است همراه خود افزایش خطر ناامیدی مرتبط باشد.

ممکن است را تخلیه می تنبل

کربوهیدرات های فرآوری شده در فست فود باعث افزایش ناگهانی قند خون و در پی آن سقوط می شود.

هنگامی کدام ممکن است گروهی اجتناب کرده اند کربوهیدرات های فرآوری شده به سیستم ممکن است برخورد می کنند، قند خون ممکن است برای عجله بالا {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به شبیه به سرعت مقیاس را کاهش می دهد. این ممکن است باعث شود بافت خستگی کنید. اگر برای بلند شدن اجتناب کرده اند خواب عالی اسپرسو شیرین بنوشید، چرخه اجتناب کرده اند نو آغاز تبدیل می شود.

ممکن است بر باروری ممکن است تأثیر بگذارد

فست فود حاوی مواد شیمیایی است که ممکن است بر باروری تأثیر منفی بگذارد.

فتالات ها، چرخ دنده شیمیایی مصنوعی کدام ممکن است چرخ دنده را رفع می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلاستیک را محکم می کنند، در همه عامل اجتناب کرده اند اسباب ورزشی گرفته به همان اندازه غذای ناسالم کشف شد می شوند. تحقیق فعلی فتالات ها را همراه خود مشکلات باروری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرات بعدی برای مسائل آموزش داده شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفتاری در کودکان مرتبط کرده است.

عادات حمام شخصی را تنظیم دهید

فست فودهای چرب ممکن است باعث اسهال شوند.

{به دلیل} فرآوری بالایی کدام ممکن است دارد، فست فود – به طور قابل توجهی غذاهای سرخ شده هر دو خامه ای – ممکن است هضم آن دردسر باشد. اگر هیکل ممکن است نتواند آنها را تجزیه تنبل، در روده غول پیکر فرو می‌الگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اسیدهای چرب تغییر می‌شوند کدام ممکن است باعث اسهال می‌شوند.

بیماری های دندانی تصمیم خواهد گرفت

کربوهیدرات های موجود در فست فود منجر به تشکیل اسید می شود که دندان های شما را فرسایش می دهد.

سطوح بالای کربوهیدرات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند فعلی در فست فودها، اجتناب کرده اند جمله نوشابه های گازدار، میزان اسید را در دهان افزایش می دهد. این کار مینای دندان ممکن است را سایش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر پوسیدگی دندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری لثه را افزایش می دهد.

استخوان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفاصل ممکن است را تخلیه می تنبل

فست فود به چاقی کمک می کند که روی باسن، زانو و سایر مفاصل تاثیر می گذارد.

{اضافه وزن} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات وزنی ناشی اجتناب کرده اند غذاهای ناسالم فشار مضاعفی را به مفاصل، به طور قابل توجهی باسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید زانوها وارد می تنبل. این باعث تبدیل می شود احتمال شکستگی استخوان های احاطه مفاصل ممکن است افزایش یابد.

خطر مشکلات تنفسی را افزایش می دهد

فست فودهای چرب به افزایش وزن و التهاب کمک می کند که می تواند آسم را تشدید کند.

شام مرغ سرخ شده بر نحوه تنفس ممکن است تأثیری نخواهد داشت. با این حال بلعیدن بیش از حد غذاهای ناسالم ممکن است در نتیجه افزایش وزن شود کدام ممکن است خطر ابتلا به آسم را ویژه به ویژه در خانمها افزایش می دهد. تحقیقات بیشتری برای مکان یابی دلیل برای دقیقاً می خواست است، با این حال تحقیق اولین آرم می دهد کدام ممکن است احساس چربی در نتیجه تحریک تبدیل می شود کدام ممکن است بالقوه است بر ریه های ممکن است تأثیر بگذارد.

باعث جوش های پوستی تبدیل می شود

قند، نمک و چربی های اشباع شده در فست فودها به پیری پوست کمک می کنند.

فست فود پر اجتناب کرده اند موادی است کدام ممکن است همراه خود منافذ و پوست ممکن است خوشایند کار نمی شود. شکر ممکن است مرحله کلاژن را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه علائم اولین پیر شدن مربوط به چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک شود. نمک رطوبت را اجتناب کرده اند منافذ و پوست ممکن است خارج می تنبل، با این حال به هیکل ممکن است {کمک می کند} آب را کدام ممکن است باعث پف زیر توجه ممکن است تبدیل می شود، محافظت تنبل. بخشها زیادی چربی های اشباع شده هورمون هایی را تحریک می تنبل کدام ممکن است در بروز زیتس عملکرد دارند.

روی حافظه ممکن است تاثیر بگذارد

فست فود سرشار از چربی های اشباع شده و ترانس است که باعث افزایش تشکیل پلاک در مغز می شود که باعث زوال عقل می شود.

مشاوران بر این باورند کدام ممکن است چربی های اشباع شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترانس به هیکل ممکن است می گویند کدام ممکن است پلاک هایی در ذهن تحمیل تنبل. اینها باعث تخریب ذهن می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را سه برابر اصولاً اجتناب کرده اند {افرادی که} غذاهای ناسالم نمی خورند، افزایش می دهند.