۱۲ راه خالص برای ضرب و شتم علائم آلرژی


۱. نسیم ها را ببندید

وقتی گرده گل زیاد است پنجره ها و درها را ببندید.

خوب روز برتر است با این حال اگر انواع گرده ها بیش از حد است، برای حفاظت اجتناب کرده اند هوای موجود در، پنجره ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درها را بسته حفظ کنید. علاوه بر این می توانید خوب فیلتر HEPA را روی سیستم جریان هوا مطبوع شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب فیلتر آسان هر دو پانلی روی فر شخصی نصب کنید.

۲. معامله با های متفاوت را در ذهن داشته باشید

عصاره خراطین ممکن است مانند داروهای آنتی هیستامین موثر باشد.

Butterbur یکی اجتناب کرده اند امیدوار کننده ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشترین تجزیه و تحلیل شده است. برخی اجتناب کرده اند تحقیق آرم می‌دهند کدام ممکن است عصاره دم‌دم به تماس گرفتن Z339 بالقوه است یادآور داروهای آنتی هیستامین مؤثر باشد. تحقیق تولید دیگری آرم می دهد کدام ممکن است طبیعی است رگ پراتنس پیکنوژنول نیز بالقوه است مفید باشد.

۳. شستشو

برای کاهش گرده ها و آلرژن های بیرونی، لباس های خود را بشویید و بعد از رسیدن به خانه دوش بگیرید.

هر بار کدام ممکن است وارد خانه شخصی می شوید، تکه های کوچکی اجتناب کرده اند دنیای سطح را همراه خود شخصی می آورید. بعد اجتناب کرده اند سطح برخورد اجتناب کرده اند خانه، لباس ها، کفش ها، موها را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست ممکن است اجتناب کرده اند هر جایی کدام ممکن است بودید همراه خود ذرات ریز روکش دار شده بود. دوش بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس های شخصی را عوض کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند شر هر گونه داروها حساسیت زا خلاص شوید. کفش هایت را هم دم در بگذار.

۴. ماسک بزنید

برای جلوگیری از استنشاق گرده و سایر مواد حساسیت زا از ماسک N95 استفاده کنید.

هنگامی کدام ممکن است نمی توانید اجتناب کرده اند آلرژن اجتناب کنید، یادآور کار در حیاط هر دو جاروبرقی، اجتناب کرده اند ورود آلرژن ها به راه اثیری ممکن است جلوگیری می تنبل. خوب ماسک تنفسی N95 کدام ممکن است در اکثر داروخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه های فراهم می کند پزشکی فعلی است، ۹۵ نسبت ذرات ریز یادآور گرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر آلرژن ها را مانع ایجاد می کند.

۵. مفید بخورید

خوردن برخی میوه ها، سبزیجات و آجیل ها با کاهش علائم آلرژی همراه است.

در یک واحد تحقیق، کودکانی کدام ممکن است از سبزیجات، میوه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیل معاصر – به طور قابل توجهی انگور، سیب، پرتقال را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه‌فرنگی خوردن می‌کردند، علائم علائم آلرژی کمتری داشتند. محققان ادامه دارد در امتحان شده برای مکان یابی پیوند هستند. با این حال شکی نیست کدام ممکن است خوب رژیم غذایی مفید برای کل هیکل {مفید است}. حداقل خوب میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزی معاصر به هر وعده غذایی اضافه کنید.

۶. آن را بشویید

برای شستن مواد حساسیت زا از مجرای بینی از یک شستشوی بینی یا یک قابلمه نتی استفاده کنید.

شستشوی سوراخ بینی مخاط سوراخ بینی ممکن است را آلوده نشده می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است علائم علائم آلرژی را در آنجا تسکین دهد. علاوه بر این ممکن است میکرو ارگانیسم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخاط نازک را اجتناب کرده اند بین ببرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چکه های پس اجتناب کرده اند سوراخ بینی را کاهش دهد. خوب بسته آبکشی بخرید هر دو همراه خود استفاده اجتناب کرده اند گلدان نتی هر دو لامپ سوراخ بینی، یکی بسازید. ۳ قاشق چایخوری نمک یددار را همراه خود ۱ قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کردن کنید. این را در یک واحد ظرف دربسته نگهداری کنید. مورد استفاده قرار گیرد، ۱ قاشق چایخوری اجتناب کرده اند ترکیب کردن را در ۸ اونس آب مقطر هر دو آب پز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس سرماخوردگی شده قرار دهید. روی سینک انعطاف پذیر شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار خوب خروجی سوراخ بینی را {به آرامی} بشویید.

۷. تا حد زیادی بنوشید

برای رقیق شدن مخاط و کمک به تسکین علائم آلرژی، مایعات اضافی بنوشید.

اگر {به دلیل} علائم آلرژی بافت گرفتگی می کنید هر دو چکه های بعد اجتناب کرده اند سوراخ بینی دارید، آب، آب میوه هر دو سایر نوشیدنی های غیر الکلی بیشتری بنوشید. مایع اضافی ممکن است مخاط را در مجرای سوراخ بینی رقیق تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم استراحت دهد. مایعات خوب و دنج یادآور چای، آبگوشت هر دو سوپ خوب سود اضافی دارند: بخار.

۸. البته است بروید

اغلب جاروبرقی بکشید و خانه خود را تمیز نگه دارید تا از آلرژی جلوگیری کنید.

خانه شخصی را آلوده نشده حفظ کنید. این یکی اجتناب کرده اند بهتر از راه ها برای جلوگیری اجتناب کرده اند آلرژن های خانه است. با این حال داروها شیمیایی از حداکثر می توانند مجاری سوراخ بینی را تحریک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم را شدیدتر کنند. به همین دلیل پاک کننده های خالص را همراه خود داروها روزمره یادآور سرکه هر دو جوش شیرین مناسب کنید. اجتناب کرده اند خوب جاروبرقی همراه خود فیلتر HEPA برای به دام انداختن داروها حساسیت زا بیشترین استفاده را ببرید. اگر علائم آلرژی از حداکثر دارید، اجتناب کرده اند شخص خاص عکس بخواهید کدام ممکن است آنها را انجمن دهد.

۹. Steamy بگیرید

بخار را استنشاق کنید تا مجرای بینی باز شود.

مقداری بخار را استنشاق کنید. این ترفند آسان ممکن است گرفتگی سوراخ بینی را برطرف تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم کمک تنبل دستی تر نفس بکشید. بالا شخصی را روی خوب کاسه خوب و دنج (با این حال ۹ خیلی جدید) هر دو سینک پر اجتناب کرده اند آب قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب حوله روی بالا شخصی قرار دهید به همان اندازه بخار را به دام بیندازد. هر دو نشستن در توالت همراه خود دوش آب خوب و دنج.

۱۰. اجتناب کرده اند دود سیگار اجتناب کنید

از دود سیگار که می تواند آلرژی را تشدید کند خودداری کنید.

ممکن است آبریزش سوراخ بینی، خارش، گرفتگی سوراخ بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبریزش توجه را تحریک کردن تنبل. رستوران های با بیرون سیگار، کلوپ های در یک روز واحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتاق های اقامتگاه را انواع کنید. اجتناب کرده اند بخارات عکس کدام ممکن است می توانند علائم را شدیدتر کنند، یادآور آئروسل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دود ناشی اجتناب کرده اند اجاق های هیزمی .

۱۱. طب سوزنی را در ذهن داشته باشید

طب سوزنی ممکن است به کاهش علائم آلرژی کمک کند.

این حرکت باستانی بالقوه است به سختی تسکین به در کنار داشته باشد. ادامه دارد خاص نیست کدام ممکن است چگونه طب سوزنی بر رینیت آلرژیک تأثیر می گذارد. با این حال برخی اجتناب کرده اند تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است بالقوه است کمک تنبل. اجتناب کرده اند دکتر شخصی بپرسید کدام ممکن است خواه یا نه این مفهوم خوبی است کدام ممکن است بررسی کنید.

۱۲. محرک های شخصی را بشناسید

آلرژن های خود را شناسایی کنید تا بدانید از چه چیزی اجتناب کنید.

شاید در نظر گرفته شده کنید از قبل می دانید اشکال چیست. با این حال مطمئنی؟ همراه خود خوب متخصص علائم آلرژی برای نگاهی به پوستی علائم آلرژی قرار تحقق بگذارید به همان اندازه محرک ممکن است خاص شود. سپس می توانید برای جلوگیری اجتناب کرده اند آن این سیستم ریزی کنید.