۱۰۰ محصول جدید نانو معرفی می شود – شما آنلاین هستید


100 محصول جدید نانو معرفی شد
100 محصول جدید نانو معرفی شد

به گزارش خبرنگار مهر، سیزدهمین دوره نمایشگاه نانو پس از دو سال وقفه به دلیل اپیدمی کرونا از ۲۱ تا ۱۸ مهرماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. در این دوره از نمایشگاه بخش های مختلفی از جمله دیدارهای تجاری، بازدید نمایندگان خارجی، معرفی محصولات جدید نانو، معرفی شرکت های دانش بنیان و … برگزار می شود. همچنین در این دوره از نمایشگاه ۱۰۰ نمونه اولیه محصول […]

به گزارش خبرنگار مهر، سیزدهمین دوره نمایشگاه نانو پس از دو سال وقفه به دلیل اپیدمی کرونا از ۲۱ تا ۱۸ مهرماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. در این دوره از نمایشگاه بخش های مختلفی از جمله دیدارهای تجاری، بازدید نمایندگان خارجی، معرفی محصولات جدید نانو، معرفی شرکت های دانش بنیان و … برگزار می شود.
همچنین در مدت برگزاری نمایشگاه ۱۰۰ نمونه اولیه محصول مورد تایید ستاد توسعه فناوری نانو معرفی می شود. این محصولات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که باید در زمان برگزاری نمایشگاه با مشورت سرمایه گذاران داخلی و خارجی به محصول تبدیل شوند. فن‌آوران و صاحبان ایده بخش‌های آموزشی دوره‌های آموزشی را می‌گذرانند تا ایده‌ها را به محصول تبدیل کنند.
در بخشی دیگر از نمایشگاه نشست های تجاری بین صاحبان صنایع و شرکت های دانش بنیان برگزار شد. علاوه بر این، شبکه‌های تبادل فناوری و کارگزاران ترویج صنعت نانو، جلساتی را با حضور در صنعت و مدیران شرکت‌های فناوری برگزار می‌کنند تا چالش‌های خاص صنعت را از طریق پایگاه دانش حل کنند.
از ۳۲۵ شرکت دانش بنیان فعال در حوزه نانو، نزدیک به ۲۰۰ شرکت در سیزدهمین نمایشگاه نانو ایران حضور خواهند داشت و محصولات خود را به نمایش می گذارند.
در این نمایشگاه نمایندگانی از مکزیک، برزیل، اندونزی، سوریه، عراق، اتیوپی، هند، چین، مالزی و تایلند حضور خواهند داشت.
برگزاری تور فناوری در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو
همچنین در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، تور فناوری برای تیم های مختلف با هدف آشنایی دانشجویان، اعضای هیأت علمی و مسئولان دانشگاه با توانمندی های علمی کشور در حوزه فناوری نانو، معرفی دانشجویان و اساتید با ستاد نانو، اهداف و سیاست های آن برگزار شد. و حمایت، ایجاد و تقویت روحیه امید و خودباوری در جامعه به ویژه در بین نسل جوان و دانشجویان، جلب مشارکت نهادهای ترویجی در برگزاری بازدیدهای علمی امیدوارکننده، ایجاد بستر مناسب برای تعامل دانشجویان و اساتید با فناوری صنعتی. و شرکت های فناور، ایجاد انگیزه برای ورود دانشجویان به عرصه نانو، ترویج و توسعه عینی فناوری نانو، مشاهده و معرفی دستاوردهای کشور در حوزه فناوری نانو برگزار می شود.