یافتن درمان های طبیعی برای آرتریت روماتوئید از طریق تست پاسخ تغذیه

در طول قرن نوزدهم و نوزدهم، بدون فناوری پیشرفته قرن بیست و یکم، مردم راهی برای تشخیص یا درمان بیماری‌های خود، از جمله آرتریت روماتوئید، نداشتند، بنابراین مجبور بودند درد را تحمل کنند. تابلوی معروف «سه لطف» اثر پیتر پل روبنس، آثار آرتروز را در دست راست یکی از مدل های زن او نشان می دهد. روبنس در اواسط قرن ۱۹ یک نقاش بسیار دقیق بود، بنابراین او به طور طبیعی آنچه را که می دید نقاشی می کرد، تغییر شکلی در بند انگشتان انگشتان او.

روماتیسم مفصلی قرن‌هاست که انگشتان دست را نیشگون می‌گیرد و باعث دردهای مزمن برای قربانیان می‌شود، اما اکنون با آزمایش پاسخ تغذیه، پزشکان کایروپراکتیک و متخصصان طبیعی می‌توانند شیمی بدن بیماران خود را ارزیابی کنند و از روش‌های درمانی طبیعی برای تسکین درد آرتریت روماتوئید برای کسانی که از روماتیسم رنج می‌برند استفاده کنند. آرتریت . . از آن رنج ببرند

علل آرتریت روماتوئید

امروزه بیش از ۱۳ میلیون نفر در ایالات متحده آرتریت متوسط ​​تا شدید دارند. برای سال ها، پزشکان معتقد بودند که این یک بیماری ژنتیکی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. در سال های اخیر، آرتریت به عنوان یک بیماری با عوامل محیطی و ژنتیکی تعریف شده است. علم پزشکی معتقد است که یک عفونت ویروسی یا باکتریایی منجر به ظهور استعداد ژنتیکی به آرتریت می شود.

آرتریت روماتوئید یک بیماری خود ایمنی است که با سیستم ایمنی مبارزه می کند و باعث ایجاد التهاب در بدن می شود. سیستم ایمنی مدافع اندام های بدن است و در عین حال اندام های فردی را “فعال” می کند، بنابراین آنها به درستی عمل می کنند.

هنگامی که آرتریت شروع می شود، همچنان به ارسال سیگنال هایی به سیستم ایمنی بدن برای حمله اشتباه خود ادامه می دهد. در مایع اطراف مفاصل متمرکز شده و به آرامی مفصل سالم بدن را خراب می کند.

علائم و نشانه ها

روماتیسم مفصلی می تواند شبیه بیماری های دیگر باشد، اما اگر به آرتریت مشکوک باشد، پزشک آزمایش هایی را برای تعیین سطح التهاب انجام می دهد یا از اشعه ایکس برای بررسی علائم آرتریت در استخوان ها و مفاصل استفاده می کند. افرادی که مبتلا به آرتریت روماتوئید تشخیص داده می شوند علائم منحصر به فردی خواهند داشت، اما شش علامت رایج آرتریت عبارتند از:

• سفتی مفاصل در صبح که بیش از یک ساعت طول بکشد

• ضعف

خستگی

• درد مفاصل

• مفاصل متورم

• دامنه حرکتی کم

• احتمالاً علائم به تدریج با درد و ناراحتی بیشتر بدتر می شوند.

آرتریت روماتوئید به عنوان یک بیماری خود ایمنی طبقه بندی می شود که افراد بالای ۲۱ سال را تحت تاثیر قرار می دهد و زنان اکثریت مبتلایان را تشکیل می دهند. مطالعات نشان می دهد که عوامل مختلفی در تشخیص آرتریت نقش دارند.

درمان های جامع برای آرتریت روماتوئید

تا دهه گذشته درمان های پذیرفته شده برای آرتریت روماتوئید شامل جراحی، فیزیوتراپی، درد و ضد التهاب، داروهای ضد روماتیسمی، بیولوژیک و کورتون بود که توسط پزشک و در موارد شدید تعویض مفصل انجام می شد. با این حال، همه اینها فقط کیت کمک های اولیه برای مشکل هستند.

با تشکر از پزشکان متعهد و متعهد در این زمینه جامع، تست پاسخ تغذیه ثابت کرده است که یک جایگزین موفق با نتایج چشمگیر است. پزشکان NRT داروهای طبیعی ایجاد می کنند که عدم تعادل شیمیایی مرتبط با علل این وضعیت را اصلاح می کند. کشف درمان طبیعی خاصی که بدن شما به آن نیاز دارد اغلب شامل اصلاح رژیم غذایی و مکمل‌های با کیفیت تجویز شده از غذاهای کامل می‌شود.

اگر درد حاد یا مزمن ناشی از آرتریت روماتوئید دارید، ممکن است بخواهید با متخصص تست پاسخ تغذیه محلی خود تماس بگیرید و ببینید آیا عدم تعادل شیمیایی باعث مشکلات آرتریت شما می شود یا خیر. اکثر پزشکان یک مشاوره رایگان برای ملاقات با شما و توضیح جزئیات فرآیند ارائه می دهند. ممکن است متوجه شوید که وضعیت شما در مدت زمان کوتاهی به طور قابل توجهی بهبود می یابد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر