گروه دیده بان می گوید HHS برای بحران های بهداشتی آینده آماده نیست


آخرین اخبار بیماری های عفونی

عکس خبر: گروه دیده بان می گوید HHS برای بحران های بهداشتی آینده آماده نیست

جمعه، ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ (هیلث دی نیوز) – یک ناظر دولتی غیرحزبی روز پنجشنبه گفت که وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده در برخورد با چندین بحران بهداشت عمومی عقب مانده است.

بر اساس گزارش جدید دفتر پاسخگویی دولت (GAO) این شامل ارتباطات آن با مردم و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، هماهنگی با آژانس های فدرال و ایالتی، و مدیریت زنجیره تامین پزشکی است.

در نتیجه، رهبری و هماهنگی در موارد اضطراری بهداشت عمومی یک منطقه “پرخطر” برای دولت است. بحران های بهداشتی که GAO به آنها اشاره می کند شامل همه گیری کووید، بلایای شدید آب و هوایی و حملات بالقوه بیوترور است.

این گزارش به افراد خاصی در دولت فعلی یا قبلی به عنوان مسئول این شکست اشاره نکرده است.

دفتر پاسخگویی دولت گفت: «انتظار برای رفع کاستی‌هایی که در رهبری HHS و هماهنگی فوریت‌های بهداشت عمومی شناسایی کرده‌ایم، گزینه‌ای نیست، زیرا نمی‌توان دقیقاً دانست که تهدید بعدی چه زمانی رخ خواهد داد، فقط اینکه خواهد آمد». در گزارش خود

نامگذاری پرخطر به کنگره اطلاع می دهد که باید از نزدیک بر عملیات آژانس نظارت کند.

قانونگذاران در این هفته برخی از همین نگرانی ها را بیان کردند.

سناتور ریچارد بور، از R-N.C، هنگام تصویب قوانین دو حزبی برای اصلاح واکنش همه گیر دولت. خبرگزاری ذکر شده.

پتی موری، سناتور دموکرات گفت: «درد این بیماری همه‌گیر فراموش نشدنی است، و ما مسئولیت داریم که مطمئن شویم درس‌های آن نیز فراموش نمی‌شود».

دفتر پاسخگویی دولت پنج حوزه را شناسایی کرد که در آنها “نقص های مداوم” یافت. این شامل تعیین نقش ها و مسئولیت های روشن برای سازمان های فدرال، ایالتی و محلی بود. جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها برای اطلاع تصمیم گیرندگان؛ ارائه ارتباطات شفاف و منسجم برای عموم؛ ایجاد شفافیت و پاسخگویی؛ و درک نقاط قوت و ضعف سایر آژانس های فدرال که با آنها کار می کنید.

دفتر پاسخگویی دولت در گزارش خود گفته است: «اگر به این کاستی‌ها رسیدگی نشود، توانایی ملت برای آماده‌سازی و پاسخ مؤثر به تهدیدات آتی را با مشکل مواجه خواهد کرد».

سارا لاونهایم، سخنگوی HHS گفت: «ما در موقعیت بسیار قوی‌تری نسبت به یک سال پیش هستیم. AP. ما مشتاقانه منتظر خواندن یادداشت‌های GAO در مورد این موضوعات مهم و به اشتراک گذاشتن پیشرفت کل این تلاش دولت هستیم، زیرا همچنان به کار خود برای اطمینان از محافظت از مردم آمریکا در برابر شرایط اضطراری مرتبط با سلامتی ادامه می‌دهیم.

گزارش دفتر پاسخگویی دولت همچنین جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها را به عنوان یک ضعف مهم توصیف می‌کند که تصمیم گیرندگان را بدون تمام اطلاعات مورد نیاز در طول همه‌گیری می‌گذارد.

دفتر پاسخگویی دولت خاطرنشان کرد که HHS هنوز یک سیستم نظارتی “آگاهی از سلامت عمومی” در سراسر کشور راه اندازی نکرده است، اگرچه کنگره آن را در سال ۲۰۱۰ درخواست کرد. در طول همه گیری، این امر دولت فدرال را مجبور کرده است به داده های جمع آوری شده به روش های مختلف از هزاران ایالت تکیه کند. بخش های بهداشت و آزمایشگاه ها و همچنین چندین آژانس فدرال پذیرفته اند.

این گزارش همچنین به الگوی “ارتباطات نامشخص و ناسازگار” در مورد راهنمایی های گیج کننده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده، بخشی از HHS اشاره کرد.

یکی از مثال‌هایی که توسط دفتر پاسخگویی دولت در رابطه با فقدان نقش‌ها و مسئولیت‌های روشن ذکر شد، توجه نکردن به توصیه‌های ۲۰۲۰ برای حل مسائل زنجیره تامین، از جمله آزمایش کووید بود.

این گزارش خاطرنشان کرد: «کمبود چنین منابعی همچنان مانع از واکنش کشور به همه‌گیری می‌شود».

افزایش عرضه تست‌های کووید در خانه در هفته‌های اخیر به اولویت کاخ سفید تبدیل شده است.

اطلاعات بیشتر

سازمان بهداشت جهانی اطلاعات بیشتری در مورد COVID-19 دارد.

منبع: خبرگزاری

کارا موریس

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.نمایش اسلاید

اصلاحات مراقبت های بهداشتی: از سلامت خود در یک اقتصاد متلاطم محافظت کنید
نمایش اسلاید را ببینید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/