کوییک سایپا در ونزوئلا نیز محبوب می شود – شما آنلاین هستید


کوئیک سایپا در ونزوئلا نیز در حال محبوب شدن است
کوئیک سایپا در ونزوئلا نیز در حال محبوب شدن است

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، مردم ونزوئلا که مدتی است به دلیل تحریم های بین المللی، فشار اقتصادی و تورم شدید در شرایط سختی به سر می برند، استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه بین المللی نشان دادند. فناوران و صنعتگران ایرانی به ویژه خودروهای گروه سایپا به طوری که در طول ۶ روز نمایشگاه بیش از ۵ […]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، مردم ونزوئلا که مدتی است به دلیل تحریم های بین المللی، فشار اقتصادی و تورم شدید در شرایط سختی به سر می برند، استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه بین المللی نشان دادند. فناوران و صنعتگران ایرانی به ویژه خودروهای گروه سایپا به‌طوری‌که در ۶ روز برگزاری نمایشگاه بیش از ۵۰۰۰ نفر برای پیش خرید خودروهای کویک و ساینا ثبت نام کردند.
بر اساس این گزارش، وجهه خوب ایجاد شده توسط برند سایپا در بین مردم ونزوئلا در کنار تغییرات مثبت اخیر در نظام اقتصادی این کشور از جمله کنترل گسترده تورم، افزایش نسبی قدرت خرید طبقه متوسط ​​و لزوم تجدید ناوگان خودروی قدیمی ونزوئلا استقبال خوبی شد.محصول اقتصادی سایپا.
علاوه بر این سابقه خوب حضور گروه سایپا در بازار ونزوئلا که از چندین سال پیش و قبل از بحران شدید اقتصادی در این کشور آغاز شده بود، تاثیری در این استقبال خوب نداشت، چرا که سایپا توانست بیش از ۱۱ هزار محصول خود را به فروش برساند. در این بازار با فروش با قیمت های بالاتر نسبت به بازار داخلی و ایجاد بازخورد خوب در بازار و مشتریان.
در نمایشگاه اخیر، حضور نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در دو شب متوالی در غرفه سایپا و معرفی محصولات این شرکت و تشویق و ترغیب مخاطبان به استفاده از این محصولات توسط وی، نشان دهنده تمایل شدید بخش دولتی است. این کشور برای تامین تقاضای انباشته در این مدت. اولین مورد بازار خودرو و بهبود وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی از طریق همکاری با گروه خودروسازی سایپا است که می تواند منجر به ایجاد یک قرارداد استراتژیک صنعتی بلندمدت بین دو کشور ایران و ونزوئلا شود.
گفتنی است گروه خودروسازی سایپا در توافق اخیر با وزارت حمل و نقل ونزوئلا، در فاز اول همکاری مشترک، قصد دارد بیش از ۱۰ هزار دستگاه خودرو در دو سطح خودروهای کامل (CBU) و قطعات مجزا (SKD) صادر کند. . ).
این نمایشگاه با حضور حدود ۸۰ شرکت دانش بنیان و خودروساز ایرانی با همکاری و هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ۳۱ تا ۲۸ شهریورماه برای ارائه و انتقال فناوری های خود در ایران برگزار شد. نمایشگاه اختصاصی در ونزوئلا