کشتی همراه خود {فشار خون بالا} در مادر بلند مدت هیچ آسیبی به جنین نمی رساند


عکس خبر: دعوای مادر آینده با فشار خون بالا هیچ ضرری برای نوزاد نداردنوشته شده توسط Amy Norton HealthDay Reporter

جمعه، ۸ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

خوب کارآزمایی پزشکی جدید آرم می‌دهد کدام ممکن است وقتی خانمها همراه خود فشار خون خفیف بالا وارد باردار بودن می‌شوند، معامله با این بیماری می‌تواند خطر تهدیدات بهزیستی آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوزادانشان را کاهش دهد.

مشاوران نتایج را خاص کردند این اراده نحوه مدیریت فشار خون متعدد اجتناب کرده اند خانمها در دوران باردار بودن را اصلاح دهد.

به همان اندازه به در این زمان، خوب ارزش معامله با خانمها باردار برای {فشار خون بالا} مزمن متداولنامشخص {بوده است}. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت هایی موجود است کدام ممکن است قابل انجام است جریان خون را به جنین کاهش دهد کدام ممکن است ممکن است انبساط را مختل تنبل.

در نتایج آزمایش جدید، چاپ شده شده در ۲ آوریل در روزنامه پزشکی نیوانگلند، آن ترس ها محقق نشد. به عنوان جایگزین، معامله با این خانمها خطر ابتلا به پره اکلامپسی از حداکثر – خوب عارضه شدید باردار بودن – را کاهش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جلوگیری اجتناب کرده اند برخی زایمان‌های نابهنگام کمک کرد.

دکتر کیرستی آگارد، یکی اجتناب کرده اند محققان این کارآزمایی، ذکر شد کدام ممکن است یافته ها باید رویه را اصلاح دهند.

آگارد، MD، درک خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زایمان در کالج پزشکی بیلور در هیوستون، ذکر شد: “این یکی اجتناب کرده اند آن تجربیات نادری است کدام ممکن است می گویید، “آره، ممکن است فردا کاری مشخص اجتناب کرده اند فرآیند در این زمان انجام خواهم داد.” .

موضوع بحث زنانی است کدام ممکن است همراه خود فشار خون مزمن به باردار بودن می توسعه کدام ممکن است همراه خود شکلی کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند خانمها در دوران باردار بودن دارند مشخص است.

هنگامی کدام ممکن است خانمها غیر باردار {فشار خون بالا} دارند، معامله با همراه خود دارو معمول است. با این حال معامله با در دوران باردار بودن بحث برانگیزتر {بوده است}.

مشاوران هماهنگی کردند کدام ممکن است معامله با در روزی کدام ممکن است فشار خون مزمن در یک واحد زن باردار از حداکثر باشد – حدود ۱۶۰/۱۱۰ میلی متر جیوه هر دو اصولاً حیاتی است. با این حال هیچ دستورالعمل روشنی با توجه به نحوه مدیریت صعودهای خفیف وجود نداشت.

دکتر مایکل گرین، دکتر مایکل گرین، درک بازنشسته مامایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها در بیمارستان نهایی ماساچوست/ مدرسه پزشکی هاروارد، ذکر شد: نتیجه اینجا است کدام ممکن است معامله با «در همه جای مکان» است.

در برخی اشیا، زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزشکش قابل انجام است انتخاب به معامله با این عارضه بگیرند. با این حال بیشتر اوقات، معامله با منع خوردن دارد، بجز اعداد فشار خون زن به محدوده حاد افزایش یابد. گرین اضافه کرد کدام ممکن است زنانی کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند باردار بودن اجتناب کرده اند داروهای فشار خون استفاده می کردند، معمولاً بردن می شدند.

گرین، کدام ممکن است سرمقاله ای را کدام ممکن است همراه خود این تحقیق چاپ شده شد، نوشت، خاطرنشان می تنبل کدام ممکن است نتایج خوب کارآزمایی قابل انجام است همه را قانع نکند.

او ذکر شد: «با این حال به‌عنوان خوب حاضر‌دهنده، می‌گویم، مطمئنا، این می تواند نحوه معامله با فشارخون مزمن را در خانمها باردار اصلاح دهد.

این آزمایش برای ادغام کردن بیش اجتناب کرده اند ۲۴۰۰ زن باردار در امکانات پزشکی {در سراسر} آمریکا بود. همه آنها فشار خون مزمن متداولداشتند. نیمی اجتناب کرده اند آنها به طور تصادفی به تجویز «محکم تر» اختصاص داده شدند، کدام ممکن است به معنای استفاده اجتناب کرده اند داروها برای اکتسابی اعداد زیر ۱۴۰/۹۰ میلی متر جیوه است. نیمی تولید دیگری معامله با را تنها در صورتی آغاز کردند کدام ممکن است فشار خونشان به ۱۶۰/۱۰۵ میلی متر جیوه هر دو بهتر برسد.

این کارآزمایی آرم داد کدام ممکن است مدیریت از واقعی‌تر خطر ابتلا به پره اکلامپسی از حداکثر را در خانمها کاهش می‌دهد، وضعیتی کدام ممکن است همراه خود {فشار خون بالا} را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم اختلال انجام ارگان‌های حیاتی شبیه کلیه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کبد خاص می‌شود. روزی کدام ممکن است پره اکلامپسی از حداکثر باشد، پزشکان پزشکی قابل انجام است مجبور به زایمان هر دو زایمان سزارین شوند به همان اندازه کودک نوپا را زودتر به دنیا بیاورند.

{در این} کارآزمایی، ۲۳ نسبت اجتناب کرده اند زنانی کدام ممکن است تحمل مدیریت های از واقعی تر فشار خون قرار داشتند، دچار پره اکلامپسی همراه خود «مشخصه های از حداکثر» شدند، در برابر این ۲۹ نسبت اجتناب کرده اند خانمها در گروه ارزیابی.

به ترتیب، احتمال خواستن به زایمان “اجتناب کرده اند تذکر پزشکی” در گذشته اجتناب کرده اند هفته ۳۵ باردار بودن کاهش کشف شد – به ۱۲٪ {در میان} خانمها همراه خود مدیریت فشار خون از واقعی تر، در برابر این تقریباً ۱۷٪ در گروه ارزیابی.
حاضر اسلاید


باردار بودن: بازدید خارق العاده اجتناب کرده اند تخم به همان اندازه جنین
حاضر اسلاید را ببینید

دکتر امره سلی، سرپرست ارشد آموزشی گروه غیرانتفاعی March of Dimes، ذکر شد کدام ممکن است اینها تمایز های مهمی برای دختران، کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت نهایی هستند.

سیلی ذکر شد: «آمریکا نرخ تولد نابهنگام فوق العاده بالایی دارد کدام ممکن است حدود ۱۰ نسبت است. “این می تواند یک مناسبت غیر معمول نیست.”

او علاوه بر این خاطرنشان کرد کدام ممکن است این کارآزمایی برای ادغام کردن متعدد اجتناب کرده اند خانمها رنگین منافذ و پوست بود کدام ممکن است به طور نامتناسبی تحمل تأثیر این مسائل باردار بودن قرار گرفتند. حدود ۴۸٪ اجتناب کرده اند نمایندگی کنندگان سیاه منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰٪ اسپانیایی بودند.

سیلی ذکر شد کدام ممکن است یافته‌ها بر اهمیت باردار شدن همراه خود سلامت قلبی عروقی خوشایند تأکید می‌تنبل – کدام ممکن است در حالت مفهوم‌آل برای ادغام کردن انصراف سیگار، بازی مشترک متداولو لذت برداشتن اجتناب کرده اند وزن مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون مفید است.

گرین خاطرنشان کرد کدام ممکن است در صورت خواستن به دارو، برخی اجتناب کرده اند داروهای فشار خون وجود دارند کدام ممکن است در دوران باردار بودن منع خوردن دارند، اجتناب کرده اند جمله مهارکننده‌های ACE. وی ذکر شد: خانمها تحت تأثیر {فشار خون بالا} کدام ممکن است قصد باردار بودن دارند باید همراه خود دکتر شخصی صحبت کنند به همان اندازه اجتناب کرده اند خوردن داروهای فشار خون صحیح مشخص شوند.

آگارد با توجه به این کدام ممکن است زن باردار نمی‌پرسد فشار خونش به طور جذاب مدیریت می‌شود، ذکر شد: “همراه خود دکتر شخصی صحبت کنید. اجتناب کرده اند آنها فکر می کنند این تخصص بپرسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه به همان اندازه به فعلی فرصتی برای بررسی با توجه به آن داشته‌اند.”

این تجزیه و تحلیل توسط مؤسسه سراسری بهداشت آمریکا تهیه کنید پولی شده است.

داده ها اصولاً

March of Dimes تشکیل داده ها بیشتری با توجه به مدیریت {فشار خون بالا} در دوران باردار بودن است.

دارایی ها: Kjersti Aagaard، MD، PhD، درک، خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زایمان، کالج پزشکی Baylor، هیوستون. مایکل گرین، MD، درک بازنشسته، خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زایمان، خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیولوژی ساخت مثل، بیمارستان نهایی ماساچوست، مدرسه پزشکی هاروارد، بوستون. Emre Seely، MD، افسر ارشد علوم، March of Dimes، Arlington، VA، را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زایمان، خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علوم ساخت مثل، مدرسه پزشکی دانشکده Yale، نیوهیون، کانکتیکات. روزنامه پزشکی نیوانگلند، ۲ آوریل ۲۰۲۲، تحت وب

اخبار پزشکی
حق چاپ © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.


اجتناب کرده اند جانب آرم WebMD

راه رفع های بهداشتی اجتناب کرده اند حامیان ما