کریمی و خدابنده پرچمداران ایران در بازی کشور اسلامی – شما آنلاین


کریمی و خدابنده پرچمداران ایران در بازی کشورهای اسلامی هستند
کریمی و خدابنده پرچمداران ایران در بازی کشورهای اسلامی هستند

به گزارش ایسنا، با تصمیم اعضای ستاد عالی این ورزش، علیرضا کریمی قهرمان کشتی آزاد آسیا و جهان و اکرم خدابنده قهرمان سرشناس آسیا و دانش آموز جهان در تکواندو به عنوان پرچمدار کاروان و فرزانه. فصیحی ورزشکار پرافتخار کشور ما به عنوان حاملان شناسنامه کاروان جمهوری اسلامی ایران مشخص است […]

به گزارش ایسنا، با تصمیم اعضای ستاد عالی این ورزش، علیرضا کریمی قهرمان کشتی آزاد آسیا و جهان و اکرم خدابنده قهرمان سرشناس آسیا و دانش آموز جهان در تکواندو به عنوان پرچمدار کاروان و فرزانه. فصیحی ورزشکار پرافتخار کشور ما به عنوان حاملان هیئت شناسایی کاروان جمهوری اسلامی ایران شناسایی و معرفی شد.
پیش از این و در دوره گذشته رویدادهای چند رشته ای (بازی) هر کاروان دارای پرچمداری بود که با تصمیم کمیته بین المللی المپیک و رعایت بحث جنسیت در ورزش و کاروان ها تصمیم گرفته شد تا در تمامی بازی ها یک پرچمدار مرد و پرچمدار زنان آن کشورها باید پرچم ملی خود را معرفی و حمل کنند.
در جریان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی که هفته آینده در قونیه ترکیه برگزار می شود، مقرر شده است که حامل کارت شناسایی کاروان ها که پیش از این توسط نمایندگان ستاد برگزاری انجام شده بود نیز به نمایندگان اهدا شود. قهرمانان هر کشوری که در این ستاد عضویت دارند. مسئولان ورزش کشورمان این مسئولیت را به فرزانه فشیحی دونده دوومیدانی کشورمان واگذار کردند.
با توجه به اینکه در زمان برگزاری مراسم افتتاحیه بازی ها هنوز برخی از رشته ها وارد دهکده ورزشی نشده بودند، اعضای ارشد ستاد با رعایت احترام ورزشکاران حاضر در دهکده ورزشی این تصمیم را گرفتند.
انتهای پیام