کاپوت را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


در حدود تابستان 2020 ، چاق شدن & amp؛  باز کردن کاپوت با مکانیک من ...

در حدود تابستان 2020 ، چرب می شوم و کاپوت را با مکانیکم باز می کنم…

اجازه دهید داستانی را در مورد بدن ما به عنوان وسیله نقلیه موازی کنم.

در زندگی ، من همیشه به کارهای داخلی وسایل نقلیه علاقه مند بودم.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم نه آشنا با (بخوانید: غیر فعال) در مورد موتور ، قطعات ، عملکرد داخلی و قابلیت های آن و غیره

تنها چیزی که می دانستم این بود که برخی چیزها را کجا قرار دهم. کجا گاز بگذاریم ، کجا روغن بگذاریم ، مایع شستشوی شیشه را کجا قرار دهیم.

سپس ، در مارس 2020 ، برای خودم یک ون قدیمی وفادار Chevy ’85 خریدم. من وانت خود را دوست دارم و تصمیم گرفتم که زمان خوبی است (بخوانید: اگر الان نه ، کی؟!) مانند گذشته برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کارکرد وسایل نقلیه و ارتباط آن با زبان – زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: مسافرت و نزدیک نبودن مکانیک های مورد اعتماد محلی مورد علاقه من.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

من به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، وقت نداشتم که برای خواندن کتاب “وانت برای ساختگی” یا حتی دریافت برنامه آنلاین “اصول مکانیک ماشین” سرمایه گذاری کنم.

بنابراین من این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دادم.

هاپا هود. با او نشستم. به او خیره می شود. من با عدم آگاهی و نگرانی های خود آشنا شدم. من مکانیکی را پیدا کردم که مایل بود نه تنها برای من در چنین جانوری قدیمی تعمیرات کند ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلماتی که از دهانش بیرون می آید به مغز من تبدیل نمی شود ، بنابراین از او می خواهم که آن را برای من ساده کند تا بداند باید چه کار کند. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

بارها و بارها کاپوت را باز می کند. این یک چیز واحد نبود. این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزهایی را به خاطر نمی آورم ، از دست خودم عصبانی نمی شوم – این اطلاعات زیادی جدید است و باید هنگام یادگیری حفظ بسیاری از زبان های تازه کشف شده ، با ذهن خود صبور باشم.

pexels-photo-262488.jpeg

من متوجه شدم که قبل از اینکه ونم را بخورم ، من به سادگی خود را از یادگیری آنچه در زیر کاپوت بود ، “مسدود” کردم. من می توانم آن را آنطور که می خواهم نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” “من هیچ علاقه ای ندارم” یا “من در مغزم جایی برای این چیزها ندارم” – اما حقیقت واقعی این بود که من نمی خواستم یاد بگیرم. من خودم را مسدود کرده بودم مسئولیت یادگیری در مورد آن ناگهان ، آن را تغییر دادم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی این اتفاق برای بدن ما نیز می افتد. ما می توانیم ده ها سال را صرف “مسدود کردن” یادگیری در مورد چیزهای داخل بدن خود ، غذاهایی که برای ما کار نمی کند ، یا گوش دادن به پیام های بدن خود کنیم. سپس ، اتفاقی می افتد که ما را مجبور به نگاه می کند. حتی زمانی که نمی خواهیم یا فکر می کنیم زمان یا نیاز نداریم ، به “من مجبورم” رفتیم – اگرچه ناراحت کننده است

وسایل نقلیه (به ویژه وانت های قدیمی!) یک معشوقه ناپایدار هستند.

مانند بدن ما ، این یک معما با بسیاری از قسمت های متحرک است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “عجیب” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما من نیستم تلاش کردن مکانیک بودن و اشاره به این که من به اندازه کافی نمی دانم. من در حال یادگیری هستم و اجازه می دهم تسلط آن مکانیک های اطراف من به آرامی از طریق اسمز وارد من شود. با بازکردن آن درب ، بارها و بارها. نه آسان است و نه راحت. (و درست مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر نمی دانم.)

اما من این کار را یک به یک انجام می دهم.

مانند همه چیز ، متغیرهایی وجود دارد – برای مثال ، می توانید این پست را بخوانید و فکر کنید “نه تنها درب را باز کردم ، بلکه در یادگیری تغذیه وسواس دارم!” ما همچنین می توانیم همه چیزهای خوب را بیش از حد پیش ببریم. اگر تمام وقت خود را روی دانش تغذیه سرمایه گذاری می کنید ، در اینجا این چیزی است که باید بخوانید ، در حالی که در تمام این مدت ، آن را همیشه در درون خود داشتید.

رزرو مکالمه با باران

103-DSC_1897.jpg

بررسی تغذیه ، آنچه می تواند برای شما انجام دهد و حرکت در اطراف غذاهای محلی در حال حاضر در جهان ما حیاتی است. کشف محرک های ولع مصرف ، خارج شدن از فرهنگ رژیم غذایی و تمیزتر خوردن به منظور احساس بهتر و سیری ، بسیار قدرتمند است. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. فقط می توانید کاوش کنید ، زیر فرش را نگاه کنید ، فقط نگاهی بیندازید ، بخوانید ، فکر کنید ، با آن بنشینید. بدون فشار ، فقط نگاه کنید. فقط زیر کاپوت قرار بگیرید و نفس بکشید ، با تمام قسمت های بدن خود که ندیده اید یا زیاد به آنها توجه نکرده اید بنشینید ، ببینید با چه چیزهایی آشنا نیستید و چه چیزهایی را باید کشف و یاد بگیرید. و اگر “ماشین” شما خراب شد و مجبور شدید زیر کاپوت را نگاه کنید ، بدانید که در اطراف شما پشتیبانی می شود تا شما را به جایی که باید برسانید برساند. من می توانم از سفر رفاهی شما حمایت کنم. پس برو جلو ، کاپوت را باز کن.

مثل یک بیشتر مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم

xo ،

websignature.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *