کاهش آلودگی صوتی در خودروها با مهر و موم نانو ایرانی – شما آنلاین


کاهش آلودگی صوتی خودرو با مهر و موم نانو ایرانی
کاهش آلودگی صوتی خودرو با مهر و موم نانو ایرانی

به گزارش ایسنا، محمد نورمحمدی، مدیر تحقیق و توسعه یکی از شرکت های فناور، با بیان اینکه چهارمین کشوری در جهان هستیم که فناوری تولید عایق های پلیمری با قابلیت رشد حداقل تا ۱۴۰۰ را در اختیار داریم، اظهار کرد: در حال حاضر این فناوری در حال توسعه است. عایق صدا برای استفاده در صنعت خودرو تولید شده توسط این شرکت که کاربرد آن کاهش آلودگی صوتی داخل می باشد. […]

به گزارش ایسنا، محمد نورمحمدی، مدیر تحقیق و توسعه یکی از شرکت های فناور، با بیان اینکه چهارمین کشوری در جهان هستیم که فناوری تولید عایق های پلیمری با قابلیت رشد حداقل تا ۱۴۰۰ را در اختیار داریم، اظهار کرد: در حال حاضر این فناوری در حال توسعه است. عایق صدا برای استفاده در صنعت خودرو تولید شده توسط این شرکت و استفاده از آن برای کاهش آلودگی صوتی در خودرو می باشد.
وی با بیان اینکه استفاده از ذرات نانو باعث کاهش آلودگی صوتی و کاهش صدای ورودی به خودرو می شود، خاطرنشان کرد: تقویت بدنه خودرو و عایق لاستیکی تقویت شده با فناوری نانو از جمله محصولات این شرکت است.
به گزارش ستاد نانو، این شرکت فناور با هدف تولید عایق صدا و ارتعاش، درزگیر پلیمری (درزگیر) و محصولات وابسته به عنوان یکی از مهم ترین تولیدکنندگان عایق های مغناطیسی پایه قیر در ایران و با دو خط تولید عایق پیشرفته. ، قابلیت تولید انواع عایق مغناطیسی، پشت معمولی و چسب را دارد. این شرکت علاوه بر تولید انواع درزگیرهای پایه بوتیل، اپوکسی و لاستیک، تولید کننده نوار بوتیل، فوم روکش بوتیل، خمیر بوتیل، تقویت کننده پایه اپوکسی و خمیر آب بندی بدنه لاستیکی در ایران می باشد.
آب بندی بدنه لاستیکی فوم با رئولوژی اصلاح شده، عایق بدنه عایق صدا بوتیل با استحکام کششی و چسبندگی بهتر و همچنین آب بندی بدنه لاستیکی با رئولوژی اصلاح شده و چسب های تقویت کننده بدنه با روان پذیری بهتر از جمله محصولات این شرکت با گواهینامه نانو مقیاس نانو است. .
چسب تقویتی بدنه بر پایه رزین اپوکسی، بدون حلال و پی وی سی است که با فایبرگلاس لمینیت شده است. این محصول دارای چقرمگی و استحکام بالایی بوده و چسبندگی بالایی به سطوح فلزی حتی سطوح روغنی و چرب دارد و به همین دلیل مقاومت در برابر خوردگی زیرلایه را افزایش داده و از لرزش جلوگیری می کند.
انتهای پیام