کاسه غذای حیوان خانگی خواهید کرد خطر بالایی برای عفونت دارد


فینال اطلاعات بیماری های عفونی

کاسه غذای حیوان خانگی شما خطر بالایی برای عفونت داردنوشته کارا موریس، خبرنگار HealthDay

خواه یا نه {هر روز} کاسه غذای حیوانات خانگی شخصی را میشویید؟

خواه یا نه در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند بسته بندی آن کف دست های شخصی را می شویید؟

خواه یا نه غذای فیدو را در مکانی خاص اجتناب کرده اند جایی کدام ممکن است غذای شخصی را تهیه می کنید تهیه می کنید؟

به آموزش داده شده است محققان دانشکده ایالتی کارولینای شمالی، اگر به هر یک اجتناب کرده اند این سوالات پاسخ “۹” بدهید، قابل انجام است سلامت خواهید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوان خانگی تان در معرض خطر باشد.

آنها در بررسی جدید شخصی، بیش اجتناب کرده اند ۴۰۰ صاحب سگ را با توجه به عادات غذایی حیواناتشان مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاسه غذای حیوان خانگی شخصی را برای وجود میکرو ارگانیسم اسکن کردند.

صادقانه بگویم، چون آن است محققان در ۶ آوریل نوشتند PLUS ONE، یافته ها آرم می دهد کدام ممکن است خواستن به آموزش صاحبان حیوانات خانگی با توجه به نحوه نگهداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهداشت غذای حیوانات خانگی “برای کاهش آلودگی باکتریایی ظروف، به طور قابل توجهی برای باند های ضعیف.”

کمتر اجتناب کرده اند ۵ سهم اجتناب کرده اند صاحبان سگ های مورد تجزیه و تحلیل اجتناب کرده اند دستورالعمل های FDA با توجه به امنیت غذای حیوانات خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسان آگاه بودند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند آنها اصلاً اجتناب کرده اند آنها پیروی نکردند.

تنها یک سوم اجتناب کرده اند صاحبان حیوانات خانگی آموزش داده شده است اند کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند وعده های غذایی دادن به سگ های شخصی کف دست های شخصی را می شویند. حدود ۲۲ سهم گفتند کدام ممکن است هفته ای به محض بشقاب حیوان خانگی شخصی را می شویند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲ سهم گفتند کدام ممکن است روزانه آن را می شویند. با این حال ۱۸ سهم گفتند کدام ممکن است ظرف را تا حد زیادی اجتناب کرده اند هر سه ماه یکبار نمی شستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اصلاً آن را نمی شستند.

(گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا طرفدار می تنبل در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی دادن به حیوان خانگی شخصی کف کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند هر بار استفاده، قاشق ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاسه ها را همراه خود آب خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون بشویید.)

دکتر کورین ساکر، درک خورده شدن علمی در کالج دامپزشکی ایالتی کارولینای شمالی، می‌گوید: «این واقعیت کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند افراد حتی با توجه به این موضوع نمی‌دانند مایه تأسف است». دانلود دانش خورده شدن ایمن برای افزایش توجه.

او ذکر شد: “ممکن است بافت می کنم کدام ممکن است نمایندگی های حیوانات خانگی باید وارد حرکت شوند. آنها دانش زیادی روی برچسب های شخصی دارند.”

حیوانات خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذای حیوانات خانگی می توانند اجزا بیماری زا اجتناب کرده اند جمله میکرو ارگانیسم کولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالمونلاساگر ذکر شد کدام ممکن است به طور بدون شک ممکن است باعث بیماری شدید در یک واحد شخص نقص امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک مورد ناسالم اسهال در حیوان خانگی شود.

برای این بررسی، محققان علاوه بر این ۶۸ کاسه سگ را از پنجاه صاحب حیوان خانگی اسکن کردند به همان اندازه وجود میکرو ارگانیسم را تجزیه و تحلیل کنند. ساکر ذکر شد کدام ممکن است آنها میکرو ارگانیسم خاصی را کنار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین نکردند، ساده متوجه حضور آن شدند.

صاحبان خانه به ۳ گروه جدا کردن شدند. گروه A ملزم به پیروی اجتناب کرده اند دستورالعمل های مدیریت غذای حیوانات خانگی گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو بود. گروه B اجتناب کرده اند دستورالعمل های FDA برای حیوانات خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی پیروی کرد. گروه C اجتناب کرده اند هیچ دستورالعملی پیروی نکرد.

سپس نیروی کار در هفته بعد ظروف سگ ها را آزمایش کردند. در مقابل همراه خود کاسه های گروه C، درجه میکرو ارگانیسم ها در کاسه های گروه A را انتخاب کنید و انتخاب کنید B به طور قابل توجهی کاهش کشف شد. تدریجی شد تمیز کردن ظروف همراه خود آب خوب و دنج نسبت به استفاده اجتناب کرده اند آب خنک هر دو ولرم عملی تر است.

دکتر آرون گلات، رئیس بیماری های عفونی در کوه سینا ناسائو جنوبی در Oceanside، ذکر شد: مهم جلوگیری اجتناب کرده اند هر گونه ضرر برای اشخاص حقیقی در اقامت حیوان خانگی خواهید کرد شبیه به طرفدار ای است کدام ممکن است مادرتان ارائه می دهیم داده است: پس اجتناب کرده اند کف دست زدن به حیوانات خانگی، وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظروف آنها کف دست های شخصی را بشویید. ، نیویورک.

گلات، کدام ممکن است {در این} بررسی نمایندگی نداشت، ذکر شد کدام ممکن است اکثر اشخاص حقیقی مفید حتی وقتی همراه خود این میکرو ارگانیسم ها در تصمیم باشند، مشکلی نخواهند داشت. با این حال افرادی که نقص امنیت دارند باید تا حد زیادی مراقب باشند.

او ذکر شد: “هر بار کدام ممکن است یک شخص نقص امنیت در احاطه میکرو ارگانیسم ها باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنجکاوی ای به رعایت بهداشت نداشته باشد، خواهید کرد همراه خود مشکلاتی گذراندن خواهید شد.” خواهید کرد می‌توانید کاسه‌های حیوانات خانگی، کاسه باتلاق، سینک ظرفشویی، فراهم می کند اتاق استراحت، ریل مترو را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستگیره‌های در را تغییر کنید.»

بهتر از راه برای آلوده نشده کردن کف دست ها استفاده اجتناب کرده اند آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکراب از حداکثر به مدت ۲۰ به همان اندازه ۳۰ ثانیه است، نکته ای کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند آمریکایی ها اجتناب کرده اند زمان آغاز همه گیری کووید-۱۹ شنیده اند. زیر ناخن ها را آلوده نشده کنید، ویژه به ویژه اگر ناخن هایتان بلندتر است.

“در نظر گرفته شده می‌کنم انجام مطالعاتی قابل مقایسه با {این مهم} است، با این حال در نظر گرفته شده نمی‌کنم یک دانشمند موشکی متوجه شود کدام ممکن است اگر همراه خود چیزهای بدون شک آلوده در تصمیم باشید – را انتخاب کنید و انتخاب کنید {چه کسی} در نظر گرفته شده نمی‌تنبل کاسه سگ یک آیتم بدون شک آلوده است؟” – سپس کف دست‌های شخصی را بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را نزدیک وعده های غذایی نگذارید. خواهید کرد در امتداد طرف اتاق استراحت شخصی تهیه شام ​​ نخواهید کرد.”

دکتر ویلیام شافنر، درک پزشکی پیشگیرانه در وسط پزشکی دانشکده وندربیلت در نشویل، تنسی، ذکر شد کدام ممکن است مشاوران بهداشت مدت هاست می دانند کدام ممکن است افراد در پیشرفته پر اجتناب کرده اند میکروب اقامت می کنند.
حاضر اسلاید


عفونت های باکتریایی ۱۰۱: بسیاری از، علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با
حاضر اسلاید را ببینید

او ذکر شد هر جا کدام ممکن است عنصری اجتناب کرده اند رطوبت، پروتئین هر دو ماده طبیعی وجود داشته باشد، مجموعه های میکروبی موجود است کدام ممکن است دهان همه پستانداران اجتناب کرده اند انسان گرفته به همان اندازه سگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنگوئن را در بر خواهد گرفت.

شافنر کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند این بررسی نبود، می‌گوید: «اگر به احاطه بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاسه‌های سگ را بکارید، نباید اجتناب کرده اند اینکه میکرو ارگانیسم‌ها را پیدا می‌کنیم شوکه شویم هر دو سوال کردن کنیم.»

همراه خود این جاری، او نسبت به اولویت بیش اجتناب کرده اند حد با توجه به فرد مبتلا شدن اجتناب کرده اند این طریق هشدار داد.

قابل مقایسه با گلات، اهمیت بهداشت خوشایند کف دست را تکرار کنید، چه در جاری کف دست زدن به ۱ کاسه سگ هر دو شام شخصی هستید.

در حالی کدام ممکن است گروه های بررسی A را انتخاب کنید و انتخاب کنید B همه دستورالعمل های خورده شدن ایمن حیوانات خانگی را آموختند، تنها ۸٪ گفتند کدام ممکن است احتمالاً به پروتکل های نظافت تمدید شده مدت پایبند هستند.

محقق ساکر ذکر شد: “ممکن است در نظر گرفته شده کردم کدام ممکن است اکتسابی چنین پاسخی مایه تاسف است.”

او خاطرنشان کرد: «قابل انجام است خواستن به انجام یک بررسی بعدی داشته باشیم کدام ممکن است به معنای واقعی کلمه هستند غلظت میکرو ارگانیسم‌های بیماری‌زا را {در این} رگ‌ها بر مقدمه نحوه تمیز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلوده نشده کردن هر دو عدم شستشوی آن‌ها تصمیم گیری می‌تنبل به همان اندازه افراد تذکر شخصی را تنظیم دهند.» با این حال ممکن است در نظر گرفته شده می کنم کدام ممکن است افراد انسان هستند.

دانش تا حد زیادی

FDA دانش بیشتری با توجه به نگهداری ایمن غذای حیوانات خانگی دارد.

دارایی ها: Corinne Saker، DVM، Ph.D.، درک، خورده شدن علمی، کالج دامپزشکی، دانشکده ایالتی کارولینای شمالی، رالی. Aaron Glatt، MD، صندلی، MD، را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس بیماری‌های عفونی، Mount Sinai South Nassau، Oceanside، NY. ویلیام شافنر، MD، پروفسور پزشکی پیشگیرانه، بخش پوشش سلامت، را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک پزشکی، بخش بیماری های عفونی، وسط پزشکی دانشکده وندربیلت، نشویل، TN. PLUS ONE۶ آوریل ۲۰۲۲

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


اجتناب کرده اند جانب آرم WebMD

دارایی ها بیماری های عفونی
راه رفع های بهداشتی اجتناب کرده اند حامیان ما