کار نماینده رشته ایران در کشور اسلامی با کسب ۴ مدال به پایان رسید – شما آنلاین


تکمیل کار نمایندگی ایران در کشورهای اسلامی با کسب 4 مدال
تکمیل کار نمایندگی ایران در کشورهای اسلامی با کسب 4 مدال

به گزارش ایسنا، در آخرین روز از مسابقات تیراندازی با کمان کشورهای اسلامی که در قونیه ترکیه برگزار شد، کمانداران ایرانی در ماده انفرادی موفق به کسب دو مدال طلا و نقره شدند. گیسا بایبوردی در فینال تیراندازی با کمان بازی های کشورهای اسلامی با پیروزی مقابل کمانداران ترکیه به مدال طلا دست یافت. بایبوردی در این زمینه […]

به گزارش ایسنا، در آخرین روز از مسابقات تیراندازی با کمان کشورهای اسلامی که در قونیه ترکیه برگزار شد، کمانداران ایرانی در ماده انفرادی موفق به کسب دو مدال طلا و نقره شدند.
گیسا بایبوردی در فینال تیراندازی با کمان بازی های کشورهای اسلامی با پیروزی مقابل کمانداران ترکیه به مدال طلا دست یافت. بایبوردی در این دیدار حریف خود از ترکیه را با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۲ شکست داد. وی روز گذشته در رقابت های مختلط به همراه امیر کاظم پور به مدال نقره دست یافت.
همچنین محمد صالح پالیزبان دیگر نماینده ایران امروز پنجشنبه ۶ مرداد در آخرین روز از مسابقات تیروکمان در مرحله فینال کورت انفرادی مردان به مصاف نماینده مالزی رفت و با نتیجه ۱۴۸ مغلوب شد. -۱۳۷ و به مدال نقره دست یافت.
به این ترتیب رقابت های تیراندازی با کمان بازی های کشور اسلامی امروز پنجشنبه ۶ مردادماه با کسب ۲ مدال طلا و نقره در رشته انفرادی، یک مدال برنز در رشته تیمی و یک مدال نقره در رشته مختلط تیمی به پایان رسید. . او موفق به کسب مدال نشد.
انتهای پیام