چگونه واقعا به پروتئین خود برسید – کیک هویج N.


اگر در حال تماشای ماکروها هستید و واقعاً در مورد چگونگی رسیدن به هدف پروتئین خود فکر می کنید ، تنها نیستید. این همیشه آسان نیست ، و من قول می دهم با ابزارهای مناسب ، تفکر و برنامه بازی ، شما واقعاً می توانید هر روز به هدف پروتئین خود برسید. برای جزئیات بخوانید!

اینجا گوش کنید

چگونه واقعاً به هدف پروتئین خود برسیم

یکی از رایج ترین سوالاتی که من از رژیم گیران دریافت می کنم این است که “چه مقدار پروتئین می توانم در رژیم غذایی خود دریافت کنم؟” که این است که بگوییم. دریافت پروتئین کافی مهم است – این امر شما را راضی نگه می دارد ، قند خون شما را ثابت نگه می دارد ، هوس ها را سرکوب می کند و به شما در بهبودی بعد از تمرین کمک می کند. مشتریان اغلب به توصیه هایی در مورد چگونگی افزودن پروتئین بیشتر در وعده ها و میان وعده های خود نیاز دارند ، بنابراین من دقیقاً در مورد آنچه باید انجام دهم صحبت می کنم و فرمول خود را برای استفاده از پروتئین هر روز به اشتراک می گذارم.

برای شما ، من یک منبع ویژه ایجاد کرده ام تا به شما کمک کند به راحتی میزان پروتئین مصرفی خود را برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کنید. این منبع رایگان شامل برنامه ریز مواد غذایی مبتنی بر پروتئین ، کلاهبرداری کلان ، نکات پروتئینی ، اهداف رژیم و موارد دیگر است!

آیا واقعاً آماده اید تا به پروتئین خود برسید؟

از طریق این پیوند ، کیت ابزار برنامه ریز پروتئین را بگیرید

برای برخی از دستور العمل های بسته بندی شده از پروتئین و کلان دوستانه ، کتاب من را بررسی کنید: همه چیز دستور غذای ماکروبه شامل 300 دستور العمل و نمونه برنامه غذایی برای هر وعده غذایی است تا خرید و غذا را راحت تر از همیشه انجام دهید!

برای اطلاع از چند نکته دیگر برای ورود پروتئین به رژیم غذایی خود ، این پست وبلاگ را بررسی کنید – 8 نکته برای رسیدن به هدف پروتئین.

*****

قسمت را می توانید در اینجا بشنوید. اگر این بخش را دوست دارید ، لطفاً یک نظر بگذارید و مشترک شوید تا یک قسمت را از دست ندهید!

نظرات و سوالات را می توانید به [email protected] ارسال کنید ، و لطفاً به گروه انجمن هویج هویج در فیس بوک بپیوندید.

من را در اینستاگرام دنبال کنید @carrotsncake

برای آخرین به روز رسانی ها و منابع رایگان https://carrotsncake.ck.page/free ثبت نام کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *