چگونه لیست پیشنهادی اینستاگرام را دریافت کنیم؟ ۳ ترفند تضمینی


در واقع لیست کاربران پیشنهادی آنهایی هستند که الگوریتم اینستاگرام فکر می کند برای شما جالب هستند و ممکن است آنها را دنبال کنید. بر همین اساس یکی از سوالات مهم مطرح شده نحوه قرار گرفتن در لیست توصیه های اینستاگرام است. برای پاسخ به این سوال بسیار مهم با سایت ربات پک همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

چگونه در بین پیشنهادات اینستاگرام ظاهر شویم

قبل از اینکه نحوه حضور در آفرهای اینستاگرام را توضیح دهیم، لازم است به چند موضوع بسیار مهم توجه کنیم.

ابتدا باید بدانید که وقتی فردی را در اینستاگرام دنبال می کنید، پیشنهاداتی برای پروفایل های مشابه بر اساس مخاطبین یا علایق شما نمایش داده می شود. با این حال، این توصیه‌ها خودکار هستند و به الگوریتم اینستاگرام بستگی دارند و بنابراین نمی‌توان آنها را با اولویت‌های خاص تنظیم کرد.

همین موضوع باعث شده نتوان به طور دقیق نحوه قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام را بیان کرد. با این حال، برای اینکه در بین پروفایل های پیشنهادی اینستاگرام ظاهر شوید، می توانید چند کار مختلف انجام دهید تا شانس خود را برای قرار گرفتن در لیست توصیه شده اینستاگرام افزایش دهید. اگر بخواهیم شما را با این موضوع آشنا کنیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱. محتوای با کیفیت ایجاد کنید

اولین چیزی که برای قرار گرفتن در لیست پیشنهادی باید به آن توجه کنید، تمرکز بر تولید محتوای خلاقانه و با کیفیت است.

اگر محتوای با کیفیت و منظم تولید کنید، الگوریتم اینستاگرام شما را یک حساب کاربری و کاربر فعال در نظر می گیرد و این باعث می شود در لیست پیشنهادی اینستاگرام ظاهر شوید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام به افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک می کند و باعث می شود تعداد زیادی فالوور جذب کنید.

۲. با سایر کاربران اینستاگرام تعامل داشته باشید

برای قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام، باید با سایر کاربران تعامل داشته باشید. ایجاد روابط با سایر کاربران و فالوورها نقش مهمی در رشد اکانت شما دارد و باعث می شود در لیست پیشنهادی اینستاگرام ظاهر شوید.

برای تعامل با سایر کاربران در اینستاگرام، می توانید لایک، کامنت و غیره داشته باشید. و با سایر کاربران اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد استفاده است بهترین ربات های اینستاگرام این به شما امکان می دهد فرآیندهایی مانند لایک کردن، نظر دادن و غیره را انجام دهید. به صورت خودکار و در نتیجه شانس قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام را افزایش می دهد.

۳. استفاده از هشتگ

روش دیگری که به شما کمک می کند بیشتر در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیرید، استفاده از هشتگ ها برای دسته بندی پست ها است. انجام این کار به کاربران اینستاگرام کمک می کند تا محتوای مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنند.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که می توانید تا ۳۰ هشتگ در کپشن یک پیام اینستاگرام قرار دهید، اما برای جلوگیری از جریمه شدن توسط اینستاگرام، باید از هشتگ ها به طور بهینه استفاده کنید. قرار دادن تعداد زیادی هشتگ نامرتبط شما را به عنوان یک اسپمر توسط الگوریتم اینستاگرام معرفی می کند.

این باعث می شود اینستاگرام اکانت شما را مجازات کند و نه تنها در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار نگیرید، بلکه با مشکلاتی مانند بن و شادوبان نیز مواجه شوید.

اخرین حرف

در این مقاله به یک سوال بسیار مهم در مورد نحوه دریافت لیست پیشنهادی اینستاگرام پاسخ می دهیم. توجه به نکات ذکر شده در این مقاله به شما کمک می کند تا با احتمال زیاد در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیرید و از این طریق بتوانید فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهید. اگر بخواهید با بهترین راه برای افزایش فالوور تضمین شده است آشنا شوید، پیشنهاد می کنم مقاله ای که در این زمینه در سایت ربات پک نوشته شده است را مطالعه کنید.