چگونه روده ها سگ شخصی را مفید نگه داریم


عکس خبر: اخبار آها: چگونه قلب سگ خود را سالم نگه داریم

دوشنبه ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ (اطلاعات صفحه بحث روده ها آمریکا)

هرکسی کدام ممکن است مورد عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارادت خوب سگ {بوده است} می‌داند کدام ممکن است این دوستان پشمالو برای روده ها ما خوشایند نیستند.

تحقیقات زیادی موجود است کدام ممکن است ملایم تدریجی این چیزی بیش اجتناب کرده اند خوب حس از گرما را انتخاب کنید و انتخاب کنید رمز را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلید است. تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است تصرف سگ همراه خود کاهش انزوای اجتماعی، کمک به اشخاص حقیقی پرانرژی ماندن اجتناب کرده اند تذکر جسمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش فشار خون – فاکتورهای خطر بی نظیر برای بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته – برای سلامت روده ها {مفید است}. آنها حتی بالقوه است به افراد کمک کنند کدام ممکن است عمر تمدید شده تری داشته باشند.

با این حال روده ها سگ نیز خواستن به ملاحظه دارد. اقداماتی موجود است کدام ممکن است اشخاص حقیقی می توانند برای ضمانت اجتناب کرده اند بدست آمده آن انجام دهند. این همراه خود اقداماتی کدام ممکن است افراد برای حفاظت اجتناب کرده اند سلامت روده ها شخصی انجام می دهند متشابه نیست.

آماندا کلمن، دانشیار پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جراحی حیوانات نوزاد در کالج دامپزشکی دانشکده جورجیا در آتن، اظهار داشت: «رژیم غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازی برای سلامت روده ها سگ ها به مقیاس اشخاص حقیقی صرف نظر از.

کلمن اظهار داشت کدام ممکن است دلیل این است که تکنیک نیست کدام ممکن است سگ ها دارای {اضافه وزن} هر دو غیرفعال باشند اشکالی ندارد. ساده اینجا است کدام ممکن است این عناصر سبک مسکن قابل مقایسه با انسان ها بر خطر بیماری قلبی سگ تأثیر نمی گذارد.

کولمن اظهار داشت: سگ ها نه اغلب به تصلب شرائین مبتلا می شوند، کدام ممکن است {به دلیل} تحمیل پلاک در شریان ها {به دلیل} رژیم غذایی نامناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم بازی است. این عناصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر عناصر خطر بیماری قلبی، قابل مقایسه با سیگار کشیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن بیش اجتناب کرده اند حد الکل، می توانند در نتیجه حمله قلبی هر دو سکته مغزی در انسان شوند، با این حال عاملی در طیف گسترده ای از بیماری های قلبی کدام ممکن است سگ ها را تحمل تاثیر قرار می دهند، نیستند.

او اظهار داشت: «معلوم است کدام ممکن است سگ ها سیگار نمی کشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشروب نمی خورند.

سگ‌ها هر دو همراه خود مشکلات قلبی – به تماس گرفتن ناهنجاری‌های مادرزادی – به دنیا می‌آیند هر دو بیماری‌های دژنراتیو قلبی مرتبط همراه خود سن دارند. کلمن اظهار داشت کدام ممکن است این مشکلات در برخی اجتناب کرده اند نژادها اصولاً اجتناب کرده اند سایر نژادها شایع است، با این حال ممکن است در هر سگی رخ دهد.

شایع ترین اشکال قلبی در سگ ها، بیماری دریچه میترال است، خوب بیماری دژنراتیو کدام ممکن است بر پورتال بین ۲ حفره چپ روده ها تأثیر می گذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در نتیجه نارسایی قلبی شود. جاناتان ابوت، دانشیار روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق دامپزشکی در گروه علوم پزشکی حیوانات نوزاد در دانشکده تنسی در ناکسویل، اظهار داشت: علائم عبارتند اجتناب کرده اند تنگی نفس، تنفس فوری، سرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غش غیر رسمی، کدام ممکن است گاهی {به دلیل} سرگرمی هر دو امتحان شده تحمیل تبدیل می شود.

وی اظهار داشت: در صورت بیانیه این علائم به دامپزشکی مراجعه کنید.

امیلی کارلین، استادیار کالج دامپزشکی کامینگز در دانشکده تافتز در گرافتون، ماساچوست، اظهار داشت کدام ممکن است دامپزشک خواهید کرد باید حداقل سالی خوب بار در سال‌های اولین مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً ۲ بار در سال همراه خود افزایش سن سگ خواهید کرد را به توضیحات سلامت کلی معاینه تدریجی. .

کارلین اظهار داشت معاینات سالانه علاوه بر این به دامپزشکان فرصتی برای پیش آگهی علائم بیماری قلبی قابل مقایسه با سوفل روده ها هر دو ضربان نامنظم روده ها می دهد. “حتما هر سال به صدای روده ها آنها گوش دهید، به همین دلیل اگر سوفل هر دو آریتمی در خواهید کرد تحمیل شد، زود به آن است مبتلا می شوید.”
حاضر اسلاید


هنگام حمله حیوانات (واکنش آلرژیک): علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با واکنش آلرژیک به حیوانات خانگی
حاضر اسلاید را ببینید

ابوت اظهار داشت کدام ممکن است لوسیون روده ها، خوب بیماری انگلی کدام ممکن است اجتناب کرده اند جویدن پشه به وجود می آید، علاوه بر این ممکن است در نتیجه نارسایی قلبی در سگ ها شود. با این حال همراه خود معامله با های جویدنی، موضعی هر دو تزریقی می توان اجتناب کرده اند این امر پیشگیری کرد.

کولمن اظهار داشت با بیرون ملاحظه به دلیل برای، هر نوع بیماری قلبی ممکن است با بیرون هشدار تحمیل شود.

او اظهار داشت: “حیوانات واقعاً در {پنهان کردن} بیماری قلبی خوشایند هستند از {نمی توانند} به ما بگویند کدام ممکن است چه احساسی دارند.” ” کاری کدام ممکن است می توانید برای سگ شخصی انجام دهید اینجا است کدام ممکن است به طور مشترک به دامپزشک مراجعه کنید.”

اطلاعات صفحه بحث روده ها آمریکا سلامت روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن را محافظت می دهد. همه بازخورد دقیق شده {در این} داستان منعکس کننده موضع مناسب صفحه بحث روده ها آمریکا نیست. حق مدل‌برداری متعلق به صفحه بحث روده ها آمریکا هر دو اداره می‌شود. , کلیه حقوق محفوظ است. اگر پرس و جو هر دو نظری با توجه به این داستان دارید، لطفا خوب نامه الکترونیکی کشتی کنید [email protected].

نوشته شده توسط لورا ویلیامسون، اطلاعات صفحه بحث روده ها آمریکا

توسط گزارشگر خبری HealthDay صفحه بحث روده ها آمریکا

اخبار پزشکی
حق نشر © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.


اجتناب کرده اند جانب آرم WebMD

راه رفع های بهداشتی اجتناب کرده اند حامیان ما