چک لیست قطعی برای درک آرتریت روماتوئید در آیورودا

بیماری هایی که مفاصل را تحت تاثیر قرار می دهند به عنوان بیماری روماتیسمی شناخته می شوند و آرتریت روماتوئید یک علامت رایج است. پاسخ ضعیف سیستم ایمنی علت اصلی هر آرتریت است. آیا علت واقعی آرتریت روماتوئید را می دانیم؟ دلیل واقعی هنوز مشخص نیست. آیورودا درمان آرتریت روماتوئید دارد که برای همه درمان بسیار موثر و مناسبی است.

حوادث آرتریت روماتوئید

  • این درمان در آیورودا بر اساس علت به بیماران ارائه می شود.

  • ممکن است این بیماری ژنتیکی و عوامل محیطی متعددی باشد که باعث این بیماری می شود.

  • سیگار کشیدن و نوشیدن الکل یکی از دلایل اصلی سرکوب سیستم ایمنی است

  • آلودگی، آفت کش ها و لوازم آرایشی نیز می توانند خطر وقوع مشابه را افزایش دهند

  • بیشتر احتمال دارد که زنان بین ۴۰ تا ۶۰ سال را تحت تاثیر قرار دهد

آیورودا در مورد آرتریت روماتوئید چه می گوید؟

این درمان آیورودا ایمن ترین و موثرترین است. به گفته آیورودا، سم آما به دلیل متابولیسم ضعیف و ایمنی ضعیف در بدن دفع می شود. این سموم در مفاصل ضعیف جمع می شوند و منجر به آرتروز می شوند. افرادی که در مناطق خنک و مرطوب زندگی می کنند بیشتر در معرض این بیماری قرار دارند.

برای ارائه درمان آرتریت روماتوئید، علت بیماری را تعیین کنید

عادات غذایی ناسالم می تواند منجر به این شود. غذاهای سنگین، غذاهای قدیمی، غذاهای ناسالم، غذاهای منجمد و فرآوری شده خطر ابتلا به این بیماری را افزایش می دهند. همچنین پرخوری و عادت های غذایی مکرر احتمال ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد. بهتر است از خوردن غذا در زمان های نامنظم و اواخر شب خودداری کنید.

عاقلانه است که از غذاهایی که واکنش مخالف دارند اجتناب کنید. نوشیدن آب سرد بعد از غذای گرم، مسیر گوارشی را آشفته می کند. از مصرف شیر با ماهی خودداری کنید. از یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید و می توانید از آن دوری کنید.

ورزش کردن یک عادت خوب است و اگر بدون ورزش مناسب غذا بخورید، احتمالاً تحت تأثیر آن قرار خواهید گرفت. از سوی دیگر، ورزش بیش از حد نیز باعث به هم ریختگی روتین شما می شود. استرس و عدم تعادل عاطفی می تواند منجر به آرتریت روماتوئید شود

علائم هشدار دهنده، شما نباید آنها را نادیده بگیرید

  • در صورت مشاهده هر یک از این علائم کمک بگیرید و درمان آرتریت روماتوئید را شروع کنید.

  • سفتی مفاصل صبحگاهی که بیش از یک ساعت طول می کشد

  • تورم اتصالات متعدد

  • انگشتان، دست و مچ متورم علائم هشداردهنده‌ای هستند که نباید از دست بدهید

درمان آرتریت روماتوئید با آیورودا

اکنون جهان توجه خود را به آیورودا معطوف کرده است. پیشرفت های زیادی در زمینه آیورودا در حال رخ دادن است و درمان هیچ عارضه جانبی ندارد. این درمان از طریق آیورودا ساده و موثر است. آشواگاندا دارای خواص ضد التهابی است که علائم بیمار را بهبود می بخشد و بیماری را درمان می کند.

به گفته آیورودا، این درمان شامل اصلاح متابولیسم بدن، بهبود مسیر گوارشی و پیروی از رژیم های غذایی صحیح است که باعث بهبود ایمنی و ثبات مفاصل می شود. این درمان همچنین مصرف یک داروی داخلی را برای کاهش درد و التهاب پیشنهاد می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر