چهارمین نمایشگاه لیزر و فوتونیک ایران – شما آنلاین هستید


چهارمین نمایشگاه لیزر و فوتونیک ایران برگزار می شود
چهارمین نمایشگاه لیزر و فوتونیک ایران برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت معنوی ستاد توسعه فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهارمین نمایشگاه لیزر و فوتونیک در ایران برگزار می شود. ارائه پتانسیل صاحبان صنایع، کارآفرینان، شرکت های دانش بنیان، مراکز تحقیقاتی و استارتاپ ها با حضور فعال شرکتی […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت معنوی ستاد توسعه فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهارمین نمایشگاه لیزر و فوتونیک در ایران برگزار می شود. به منظور ارائه پتانسیل صاحبان صنایع، کارآفرینان، شرکت‌های دانش بنیان، مراکز تحقیقاتی و استارت‌آپ‌ها و با حضور شرکت‌های فعال و معتبر داخلی و خارجی در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه توانمندی های شرکت های فعال در حوزه لیزر، فوتونیک و صنایع وابسته در گروه های صنعتی، پزشکی، تحقیقاتی و استارت آپ ها در تالار دولتی محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به نمایش گذاشته می شود.
مهمترین هدف این نمایشگاه اعلام پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در فناوری فوتونیک و لیزر در سطح منطقه ای و بین المللی، کمک به ترویج فناوری فوتونیک و لیزر در کشور، ایجاد و رونق فناوری فوتونیک و لیزر است. بازار کسب و کار در کشور است و برای معرفی هر چه بیشتر و بهتر هر محصول لیزر ایرانی به کارشناسان، فعالان بازار و عموم مردم نشان داد.
سومین نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک ایران با حضور ۷۶ گروه مختلف فعال صنعتی، شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و بیش از ۲۲ استارت آپ فعال در فضایی به مساحت بیش از ۲۳۰۰ متر مربع در آبان ماه ۱۳۹۷ برگزار شد.