چرا تغذیه برای متخصص کایروپراکتیک ضروری است


هنگامی که من یک متخصص کایروپراکتیک بودم ، اغلب داستانهایی در مورد سازگاری می شنیدم که سرانجام به بیماران آرامشی می داد که مدت ها به دنبال آن بودند. من همچنین متعجب بودم که این “ترتیب جادویی” چه موقع اتفاق می افتد و مشکلات کمر و پیچیدگی های سابلوکساسیون بیماران من را برطرف می کند.

فقط وقتی آموزش دکتر را شروع کردم اسکات واکر برای Neuro-Emotional Technique (NET) ، من شروع به درک بهتر پیچیدگی subluxation کایروپراکتیک و علل و اصلاح subluxation مورد نظر کردم.

دکتر واکر به علل مختلف سابلوکساسیون ستون فقرات و اندام اشاره کرد. او همچنین این نقل قول را از خالق کایروپراکتیک ، DD Palmer ، در کتاب پالمر به یاد می آورد. علم ، هنر و فلسفه کایروپراکتیک 1910 (همچنین نامیده می شود آداپتور کایروپراکتیک):

علل تعیین کننده بیماری عبارتند از: تروما ، سم و سوء پیشنهاد.. “

برای آوردن این کلمات به قرن 21 ، ما باید سوء تغذیه را اضافه کنیم. دکتر رویال لی (متولد 1895 ، در همان سال حرفه کایروپراکتیک) مدت ها پیش به ما هشدار داد که مواد شبه ضعیف و تقلبی مانند غذا ، و همچنین آرد سفید ، شکر سفید و شیر پاستوریزه- بدون ذکر آخرین پاستوریزه غذاهایی مانند بادام – عامل بیماری نامناسب هستند ، یا سهولتبا

در سال 1919 ، دکتر فرانسیس پاتنگر پدر. کتاب خود را منتشر کرد علائم بیماری احشایی: مطالعه سیستم عصبی رویشی در ارتباط با پزشکی بالینی، که طبیعت رفلکس احشایی-جسمانی یا اندامهای مریضی را که باعث ایجاد درد در ستون فقرات می شود ، توضیح می دهد.

در دوره آموزش الکترونیکی من ادغام تغذیه در تمرینات اسکلتی عضلانی، من با متخصص کایروپراکتیک (و هر تمرین کننده دیگری که علاقه ای به سابلوکساسیون ستون فقرات و اندام ها دارد) درمیان می گذارم که غذا نه تنها ضروری است ، بلکه حیاتی برای حل مسائل مزمن مفصل

من همچنین در مورد یکی از مبانی آموزه های دکتر بحث می کنم. لی: اگر کمبود مواد معدنی برای تقویت رباط ها و تاندون ها وجود داشته باشد ، بدن “به هم نمی چسبد”. من در ادامه اشاره می کنم که اندام های سوء تغذیه باعث تکانه های عصبی اشتباه در ستون فقرات می شوند ، که باعث بازتاب اعصاب حرکتی می شود و ماهیچه های مهره ای آن بخش ها را مجبور به انقباض می کند – و به گفته دکتر. بی جی پالمر ، که تمرین کایروپراکتیک را توسعه داد ، “مهره بد را بکشید”.

من به این ارائه افتخار می کنم ، زیرا با ارزش های کایروپراکتیک و اصول تغذیه دکتر مطابقت دارد. لی این یک مزیت تغذیه ای به متخصص کایروپراکتیک می دهد تا سریعتر و بهتر سابلوکساسیون را برطرف کند و به نوبه خود سلامت بسیار بهتری به بیمار می بخشد.

شما نمی توانید بدن سوء تغذیه را برطرف کنید و انتظار داشته باشید که بدن به طور مطلوب پاسخ دهد.

از همه موارد زیر متشکریم: DD Palmer برای جراحی کایروپراکتیک ؛ دکتر رویال لی برای فرآیندهای استاندارد مکمل های غذایی کامل. دکتر. جورج گودهارت برای آزمایش ماهیچه ها و صحبت در مورد تغذیه بیماران کایروپراکتیک ؛ دکتر اسکات واکر به خاطر تدریس خود در مورد کمپلکس subluxation (و ترکیبات احساسی و هومیوپاتی آن) ؛ و البته مارک اندرسون و Selene River Press برای زنده نگه داشتن و ضربه زدن به فلسفه تغذیه دکتر. لی ، و همچنین برای کمک به من در به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ارزشمندتر.

تصویر توسط iStock / Albina Gavrilovic.

دکتر. لاول کپل

دکتر. کپل در سال 1983 پس از مدرک کاردانی علوم از کالج محلی میشیگان Southwestern ، دکترای کایروپراکتیک را از کالج Logan of Chiropractic دریافت کرد. وی در سال 1999 ، پس از تحصیل مستقیم در موسس برنامه ، Dr. اسکات واکر. وی تعدادی آموزش های دیگر از جمله گیاه شناسی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه مداوم را گذرانده است.

دکتر. کپل می داند که همیشه سمینار ، کتاب یا مجله ای وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کند یا حتی اطلاعاتی را ارائه دهد که می تواند مستقیماً به یک درمان م effectiveثر ترجمه کند. او از منظر تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های صحیحی می کند.

اخیراً دکتر Keppel سمینارهایی را برای Standard Process West تدریس کرده است. او تبدیل به پزشک کایروپرکتیک آنها در خانه شده است و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه بزرگ دنور شناخته می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت DoctorKeppel.com وی مراجعه کنید یا مستقیماً با او در آدرس تماس بگیرید [email protected]با

محصولات دکتر لاول کپلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *