چرا به “کنترل کلاس” احتیاج ندارید [You Already Have it] – Raina Dawn Lutzاگر قبل از اینکه ما جنگل های بتنی و مغازه های خواربار فروشی داشته باشیم خود را در جنگل تصور می کردید ، واقعاً به اتاق ها اهمیت نمی دادید ، اینطور نیست؟

آنها وقتی گرسنه بودند از گرسنگی می خوردند و غذا می خوردند و وقتی سیر می شدند ، دیگر غذا نمی خوردند.

چگونه آن را از دست دادیم؟

امروز وارد فرهنگ رژیم شوید. به ما گفته می شود که “تمایل” را برای کنترل اتاق زیر انگشت شست خود آموزش دهیم. به ما گفته می شود که برای موفقیت ، باید در رژیم غذایی خود حساب ، نظارت ، نگرانی ، قضاوت و یادآوری داشته باشیم.

… .. دروغ است.

و قطعات؟

آنها نباید قسمتهایی باشند که نگران آنها هستید.

بگذارید فقط از شر آن خلاص شوم!

شما هنوز یک مرد کوچک طبیعی هستید که در جنگل می دوید. می توانید علائم معده خود را قبل از اضافه وزن بیاموزید و متوقف کنید. اگر در 80 you توقف کنید ، غذا نخواهید خورد.

در زمان تولد ، شما با یک مانیتور داخلی ایجاد شده اید: شکم شما. به شما می گوید چه موقع غذا بخورید و چه زمانی سیر شوید. شما نیازی به وزن ، شمارش یا اندازه گیری غذا ندارید و نیازی به کتاب ، گوگل یا رژیم غذایی ندارید تا میزان خوردن غذا را به شما بگوید.

برای یادگیری و یافتن نقطه شیرین خود زمان و تمرین لازم است. اما پس از اتمام کار ، هرگز دستگاه گوارش خود را با غذای بیش از حد شلوغ نخواهید کرد ، یا باعث ناراحتی شما می شود.

در واقع می تواند به همین سادگی باشد. وقتی گرسنه هستید غذا بخورید ، وقتی سیر شدید غذا را متوقف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *