چرا باید از شورت قاعدگی یا شورت قاعدگی استفاده کنیم؟ – شما آنلاین هستید


در این مقاله در مورد انواع خاصی از شلوارک زنانه صحبت خواهیم کرد، بر خلاف سایر مقالاتی که همیشه در مورد انواع شلوارک زنانه صحبت می کنند که اگرچه بسیاری از ما نام آن را شنیده ایم، اما اطلاعات جامع و کاملی در مورد آن نداریم و ما اصلا نمی دانیم چرا نیاز داریم. بیایید از این مدل شورت استفاده کنیم.

مطمئنیم شما خانم پس از خواندن این مقاله دوست دارید حداقل یک بار تجربه پوشیدن این مدل پیراهن زنانه را احساس کنید و برای خرید آن برنامه ریزی کنید. البته در انتهای مطلب شما را برای خرید راهنمایی می کنیم و یکی از تخصصی ترین فروشگاه های لباس زیر زنانه را به شما معرفی می کنیم.

ابتدا باید در مورد دوره صحبت کنیم:

احساس سلامتی در دوران قاعدگی دیگر یک رویا نیست!

پریود یا قاعدگی یک زن، یک رویداد طبیعی و بیولوژیکی است که کاملاً به هورمون‌ها و زندگی زن مربوط می‌شود و هر ماه در یک دوره زمانی معین رخ می‌دهد. برای برخی از خانم ها قاعدگی بسیار دردناک و دردناک است و گذراندن این دوره برایشان سخت است.

اما راستش الان عادت ماهیانه مثل قبل سخت نیست. سطح آگاهی عمومی افزایش یافته و البته امکانات زیادی در زمینه لباس زیر زنانه ایجاد شده است.

خانم عزیز با رعایت یک سری اصول ساده و داشتن یک برنامه منظم برای روزهای قاعدگی می توانید این دوران را به خوبی پشت سر بگذارید.

یکی از چیزها و احتمالاتی که با این وجود شما نگران خونریزی و نگرانی از ترشحات آن روی لباس خود نباشید. یک shortex است.

شورت قاعدگی

خرید شورت قاعدگی نیلاتان خوب و مرغوب، قابلیت جذب تا سه برابر را دارد و اجازه کثیف شدن لباس شما را نمی دهد. استفاده از Shortex یک انتخاب عاقلانه برای شما است. به نظر می رسد یک شورت زنانه نخی ساده است، با این تفاوت که این محصول دارای یک لایه نانو اضافی است. که پشت کار را از داخل کاملا می پوشاند.

این محصول علاوه بر قابلیت جذب، بسیار نرم و راحت نیز می باشد. وقتی می خواهید در روزهای پریود به باشگاه بروید، پوشیدن این شورت نیلاتان راه حل خوبی است تا مانع از رفتن شما به باشگاه نشود.

فکر می کنید چرا این را با شما به اشتراک گذاشتم؟

به نظر من و خیلی از خانم ها، شلوارهای پریود و شورت رابطه صمیمانه و دوستانه ای دارند، یعنی مهم نیست که شلوار نیلاتان با چه کیفیتی بپوشید، احساس بهتر و آرامش بیشتری خواهید داشت. مطمئنا اگر مخاطب این مقاله یک زن باشد متوجه حرف من می شود و قطعا این روز و این حس را تجربه کرده است.

image 1657186201 - چرا باید از شورت قاعدگی یا شورت قاعدگی استفاده کنیم؟

لایه های شورت

خب در اینجا کمی بیشتر در مورد پارچه شورت یا شورت صحبت می کنیم و شما با دید باز شورت قاعدگی نیلاتان را خریداری می کنید.

Shortex از چندین لایه محافظ تشکیل شده است که در زیر به معرفی آنها می پردازیم:

  • لایه اول: لایه ای برای جذب رطوبت و کنترل بو و همچنین از بین بردن باکتری ها.
  • لایه دوم: لایه ای با جذب رطوبت بالا برای جذب مایعات و ذخیره آنها.
  • لایه سوم: لایه ای برای جذب مایع و ذخیره آن که از نشت آن جلوگیری می کند.
  • لایه آخر: لایه اصلی Shortex که دارای سوراخ های باز برای جریان هوا می باشد.

لایه بیرونی شورت که رطوبت را از بین می برد و از بو و رطوبت جلوگیری می کند. لایه میانی که همان نقش ضد آب را دارد و همچنین رطوبت را کنترل می کند و اجازه نمی دهد قطره ای از پارچه شورت پریود به بیرون نشت کند.

لایه آخر یعنی لایه داخلی شورت با پوست بدن تماس دارد و پارچه نرم و ضد حساسیت است. منافذ پارچه باز است و اجازه می دهد هوا به خوبی جریان یابد و برای روزهای سخت دوره ایده آل است.

چگونه شورت قاعدگی را بشوییم؟

شستن لباس زیر قاعدگی با سایر تصاویر ساده زنانه متفاوت است و در زیر به چند نکته مهم اشاره می کنیم:

  • شورت را با آب سرد بشویید.
  • ترجیحاً بهتر است لباس زیر دورهمی را با دست بشویید.
  • تکنولوژی شورتکس به گونه ای است که کمترین بو را به خود جذب می کند، اما اگر بعد از مدتی متوجه شدید که کمی بو می دهد یا حالت اولیه خود را از دست داده است، یک راه حل مفید این است که شورتکس را برای چند ساعت در ظرف قرار دهید. محلول سرکه سفید و آب به خوبی ضد عفونی شود.
  • یک نکته بهداشتی این است که در دوران قاعدگی به طور مداوم شلوارک نپوشید و شلوارک اضافی نپوشید.
  • شورت باید همراه با نوار بهداشتی و تامپون استفاده شود.

شورتکس را از کدام فروشگاه اینترنتی بخریم؟

فروشگاه های آنلاین لباس زیر زنانه و فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارد که می توانید شورت قاعدگی را از آنها خریداری کنید. مانند دیجی کالا، سلام، نیلاتاندیجی استایل

فروش تخصصی لباس زیر به صورت آنلاین نیلاتان واقعا فقط در زمینه فروش انواع لباس زیر زنانه مانند شورت زنانه لامبادا شلوار شب و شلوارک مایو زنانه و خرید جوراب می باشد.

هدف نیلاتان جلب رضایت شما مشتریان و خریداران گرامی می باشد و به همین دلیل امکان دسترسی به مشاوره خرید انواع لباس زیر زنانه مانند شورت و شلوارک دورهمی را فراهم کرده است.

برای مشاوره قبل از خرید نیلاتان اینجا را فشار دهید.

image 1657186245 - چرا باید از شورت قاعدگی یا شورت قاعدگی استفاده کنیم؟