چالش های بازار ملی و جهانی گیاهان دارویی معرفی می شود


انتشار کلمه دانش به منبع دانش علمی و فن آوری و انتشار کلمه بازار. محصولاتی که به معبد می روند مهمترین و مهم ترین و مهم ترین در این زمینه هستند.

این رویداد با حمایت معاونت توسعه علم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی دولتی برگزار شد. مهم‌ترین محورهای مورد بررسی در این نشست «آگاهی از فراز و نشیب‌های کسب‌وکار در حوزه گیاهان دارویی و معطر»، «آگاهی از مشکلات و چالش‌های دانش، صنعت و بازار گیاهان دارویی و معطر در ایران و ایران» بود. جهان» و «همگنی و همکاری بین بازیگران «این بخش است

این نشست در تاریخ ۱۶ تیر ۱۴۰۱ به صورت حضوری و آنلاین با حضور شرکت های دانش بنیان و خلاق، دانشجویان، فعالان این حوزه و علاقمندان به حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی و همچنین با همکاری هماهنگی دانش Canon. , محمد معطر صنعت و بازار گل و گیاه و بازار و اتاق کاشان همکاری تجاری برگزار شد.

محققان بر این باورند که گیاهان دارویی یکی از با ارزش ترین، اقتصادی ترین و شغل محورترین حوزه های فناوری در جهان به شمار می روند و به همین دلیل کشورهای توسعه یافته ای مانند فرانسه، آلمان، کانادا، آمریکا و چین سرمایه گذاری خود را در زمینه گیاهان دارویی افزایش داده اند.

مردم سرزمین بنی اسرائیل در سرزمین مصر هستند. او می تواند به بخشی از نیازهای اقتصاد پاسخ دهد و با صنعت شغل ایجاد کند.

منبع

چالش های ملی و جهانی پس از بازار گیاهان دارویی معرفی شده برای اولین بار در شما آنلاین ظاهر می شود.