پیوند بین یک توله و مرد آنها با بسته در Amazon Prime Video!


پیوند بین یک توله و مرد آنها با بسته در Amazon Prime Video!

22 نوامبر 2020 –
این پست توسط BabbleBoxx از طرف Amazon Prime Video حمایت می شود ، اما مانند همیشه ، همه کلمات و نظرات از آن من است.

—————————————

من خیلی صادق خواهم بود … من از بچگی همیشه عاشق سگ و یکی بودم ، مانند بیشتر بچه ها ، اما فقط وقتی سگم را داشتم ، واقعاً ارتباط واقعی را که می توانید با یکدیگر داشته باشید احساس کردم.

IMG_3011

برای کسانی که ما را شخصاً می شناسید ، بدانید که ما سگ نجات خود کیتا را می پرستیم (حتی اگر چهره او در این عکس بعدی نشان داده نشود ، او واقعاً می خواست بازی خود را ادامه دهد!).

IMG_3127

او در خیابان های می سی سی پی پیدا شد و سپس توسط افراد شگفت انگیز در تعهد سگ نیوهمپشایر تغذیه شد. من ماه ها تحقیق می کردم تا سگ بعدی خود را پیدا کنم و وقتی با عکس او در وب سایت آشنا شدم ، می دانستم که او باید مال ما باشد.

IMG_2865

میزان محبت ما به این دختر قابل مقایسه نیست و ما صفحات و صفحاتی از عکس ها را بر روی دوربین های خود داریم تا ثابت کنیم که ما هر کاری را که انجام می دهیم چقدر دوست داریم.

IMG_2833

کیتا می داند که ما چه موقع ناراحت ، شاد ، نگران یا ترسیده ایم. او کاملاً با احساسات ما هماهنگ است و ما با احساسات او هماهنگ هستیم. او یک قسمت قوی ، دلسوز و دوست داشتنی است ، اما فوق العاده حساس ، کنجکاو و مستقل.

از آنجا که ترکیبی بود (فکر کنید) از چراغ تازی + بیگل ، لیگ سریع و ورزشی است. من سعی کرده ام با آن مسابقه دهم و هر بار می بازم.

IMG_2927

ما همیشه به شوخی می گوییم که یک مسابقه چابک را به همراه پاهای بلند و سرعت خود در هم می کوبیم ، با این حال او از هر مانع یا تونلی که سعی کرده ایم از آن عبور کنیم می ترسد … درمان بعد از درمان پس از درمان.

IMG_3075

من هنوز اطمینان زیادی دارم که اگر او به درستی تمرین کند ، از پتانسیل زیادی برخوردار است ، اما در حال حاضر او در طول روز راه خود را می کشد ، می دوید ، دنبال می کند و بو می کشد.

IMG_3046

او بهتر است شیرینی ها را به کنار تونل منتقل کند ؛]

در طول این مدت اقامت بیشتر در خانه ، من و کوری مستندهای متعددی را دیده ایم و همیشه وقتی یک حیوان درگیر می شود بیشتر احتمال دارد یکی را انتخاب کنیم.

من بسیار هیجان زده هستم که به لیست ما اضافه کنم و جدید آمازون اورجینال به نام The Pack را تماشا کنم!

IMG_2792

این مجموعه توسط لیندسی وون دارنده مدال طلای المپیک و همراه سگش لوسی میزبانی می شود و دوازده تیم سگ و افراد آنها در یک ماجراجویی حماسی در قاره های مختلف حضور دارند.

IMG_2779

این بسته یک سری جدید جهانی است که ارتباط بی نظیری بین سگ ها و همراهان انسانی آنها را نشان می دهد.

IMG_2878

این بسته در 20 نوامبر به نمایش درآمد، در Amazon Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین با 750،000 دلار جایزه برای زندگی زوج برنده و خیریه آنها ، 500،000 دلار برای برندگان به علاوه 250،000 دلار اضافی برای خیریه حیوانات انتخابی آنها (که من دوست دارم! !)

علاوه بر این ، The Pack مبلغ 250،000 دلار در طول فیلمبرداری به خیریه های متعدد و سازمان های نجات حیوانات در هر کشور کمک کرد و هزینه سگ و عزیزان خود را در سراسر جهان پرداخت کرد.

IMG_2777

برای کسب جایزه پولی برای خود و امور خیریه ، تیم ها باید به درک خود از نقاط قوت و ضعف یکدیگر وابسته باشند و ثابت کنند که قوی ترین پیوند را در گروه دارند.

IMG_3037

دو نفره سگ و انسان با چالش های سرگرم کننده و هیجان انگیزی روبرو خواهند شد که با همکاری تیمی از دامپزشکان معتبر و متخصصان معتبر سگ که همچنین گروه را در سفر هیجان انگیز خود همراهی می کنند ، ایجاد می شود و اطمینان حاصل می شود که این یک تجربه مثبت برای همه است.

IMG_2784

آنها حتی این جعبه خوب را که حاوی تعدادی از موارد مورد علاقه کیتا بود ارسال کردند و پمپ شد.

IMG_2991

من بسیار هیجان زده ام که سگ را در آغوش بگیرم و این سریال را تماشا کنم و می دانم که همه نیز آن را دوست خواهند داشت!

IMG_2965

ببخشید که می روم و سعی می کنم با سگم که در حال حاضر از تونل می ترسد ، تبدیل به لیندسی ون و لوسی بعدی شوم.

IMG_3099

با خودت روراست باش،

xo Kasey

عکس توسط Mikayla @ the.photographygirls

می توانید از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *