پیروزی محسن نژاد در کشتی در کمال ناباوری/ پیروزی میرزازاده مقابل شریعتی – شما آنلاین


محسن نژاد از کشتی میرزازاده بسیار شگفت زده شد/ برد مقابل شریعتی
محسن نژاد از کشتی میرزازاده بسیار شگفت زده شد/ برد مقابل شریعتی

به گزارش ایسنا، در ادامه ۲ دیدار پایانی سنگین وزن مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد صربستان، مهدی محسن نژاد نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در دور دوم و دور بر کرام کمال از ترکیه برتری یافت. از ۱۶. ، در مورد عملکرد فنفیتو و عمل حریف […]

به گزارش ایسنا، در ادامه ۲ دیدار پایانی سنگین وزن مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد صربستان، مهدی محسن نژاد نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در دور دوم و دور بر کرام کمال از ترکیه برتری یافت. در ۱۶. به دلیل عملکرد مناسب هوادارانش و اقدامات باورنکردنی حریفان، ضربه فنی شد و از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی بازماند. محسن نژاد باید منتظر صعود حریفش به فینال باشد تا در براکت بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند در غیر این صورت از دور مسابقات کناره گیری می کند.

پیش از این محسن نژاد در دور نخست مقابل هان جائه چانگ از کره جنوبی با نتیجه ۸ بر صفر و ناک اوت فنی پیروز شد.

همچنین امین میرزازاده فرنگی کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران در دور نخست مقابل علیم خان سیزدیکوف از قزاقستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد.

میرزازاده در مرحله یک هشتم نهایی مقابل برنده صباح شریعتی مبارز ایرانی جمهوری آذربایجان با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید و با اطمینان راهی مرحله بعد شد.

نماینده ایران در ۴ وزن اول این رقابت ها موفق به کسب مدال نشد اما در ۴ وزن دوم محمدرضا گرا در وزن ۶۷ کیلوگرم امشب دوشنبه برای کسب مدال طلا به مصاف حریفان می رود و علیرضا نجاتی در وزن ۶۳ کیلوگرم و محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز صاحب مدال طلا خواهند شد. دارندگان مدال برنز به مصاف رقبای خود می روند.

انتهای پیام