پیروزی تیم ملی هندبال بانوان ایران مقابل هند – شما آنلاین هستید


تیم ملی هندبال بانوان ایران مقابل هند به برتری رسید
تیم ملی هندبال بانوان ایران مقابل هند به برتری رسید

به گزارش خبرگزاری مهر ، تیم هندبال سنگ آهن بافق که نماینده تیم ملی بانوان ایران در نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی بود، در اولین دیدار خود با نتیجه ۴۳ بر ۳۵ تیم ملی هند را با موفقیت شکست داد و اولین دیدار خود را با نتیجه ۴۳ بر ۳۵ شکست داد. پیروزی در این مسابقات ثبت نام کنید […]

به گزارش خبرگزاری مهر ، تیم هندبال سنگ آهن بافق که نماینده تیم ملی بانوان ایران در نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی بود، در اولین دیدار خود با نتیجه ۴۳ بر ۳۵ تیم ملی هند را با موفقیت شکست داد و اولین دیدار خود را با نتیجه ۴۳ بر ۳۵ شکست داد. پیروزی در این مسابقه ثبت نام کنید.
بانوان ایران نیمه اول را با نتیجه ۲۴ بر ۱۴ به پایان رساندند.
در پایان این دیدار فاطمه مرحی عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد. بادرالذیاب، نایب رئیس فدراسیون بین المللی هندبال که در محل برگزاری مسابقات حضور داشت، جایزه بهترین بازیکن زمین را به فاطمه مرحیس اهدا کرد.
هندبالیست های ایران در دومین دیدار خود فردا جمعه ۱۳ آذر از ساعت ۸:۳۰ به وقت تهران به مصاف تیم ازبکستان می روند.
مینا وطن پرست، هانیه لک، فاطمه مرهیس، ملیحه یغمایی پور، نوریه عباسی، عطیه شهسواری، مبینا حسن نژاد، الناز یحیوی پور، راحله اعتمادی پور، مهدثه شعبانی، مائده اسحاقی، حدیثه نوروزی، آریزوآهمی، ارضیه نوروزی، آریزوآهمی، ارضیه نوروزی ، الناز قاسمی و آرزو محمدی ۱۹ بازیکن تیم آهن ایران هستند که در این مسابقات موفق شدند.
خدیجه قانع و مریم فخری به عنوان مربی، غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مدیر فنی، محبوبه دهقان به عنوان سرپرست و اکرم حبیب لو به عنوان فیزیوتراپ آنها را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی کردند.
تیم هندبال باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق یزد نماینده تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا است.
پس از پایان مرحله گروهی در مرحله نیمه نهایی، تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B و تیم دوم A با تیم اول گروه B بازی خواهند کرد.
همچنین تیم سوم گروه الف با تیم چهارم گروه ب و تیم چهارم گروه الف با تیم سوم گروه ب بازی خواهند کرد تا رتبه های پنجم تا هشتم مشخص شود.
تیم پنجم از دو گروه برای تعیین رتبه های نهم و دهم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
* گروه قهرمانی بانوان آسیا:
گروه A: ایران، کره جنوبی، ازبکستان، هند، استرالیا
گروه B: ژاپن، قزاقستان، هنگ کنگ، چین، تایلند
ادامه برنامه دیدارهای تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به شرح زیر است:
* جمعه ۱۳ آبان: ایران – ازبکستان
* یکشنبه ۱۵ آبان: ایران – استرالیا
* چهارشنبه ۱۸ آذر: ایران – کره جنوبی