پیروزی بانوان هندبالیست ایران مقابل ازبکستان – شما آنلاین


بانوان هندبالیست ایران مقابل ازبکستان به پیروزی رسیدند
بانوان هندبالیست ایران مقابل ازبکستان به پیروزی رسیدند

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم هندبال سنگ آهن بافق نماینده تیم ملی بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در دومین دیدار با نتیجه ۳۵ بر ۳۲ تیم ملی ازبکستان را با موفقیت شکست داد و راهی دور دوم شد. مسابقات قهرمانی جهان نزدیک به نیمه اول این مسابقه […]

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم هندبال سنگ آهن بافق نماینده تیم ملی بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در دومین دیدار با نتیجه ۳۵ بر ۳۲ تیم ملی ازبکستان را با موفقیت شکست داد و راهی دور دوم شد. مسابقات قهرمانی جهان نزدیک است
نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۶ بر ۱۵ به سود ازبکستان به پایان رسید اما در نیمه دوم دختران ایرانی موفق شدند نتیجه را پس گرفته و بازی را با اختلاف سه گل به سود خود به پایان برسانند. درخشش هانیه لک در دروازه نیز مانع از پیروزی ازبکستان در این دیدار شد.
بانوان هندبالیست ایران در اولین دیدار خود موفق شدند هند را با نتیجه ۴۳ بر ۳۵ شکست دهند.
هندبالیست های ایران در سومین دیدار خود یکشنبه ۱۵ آذر از ساعت ۸:۳۰ به وقت تهران در دیداری بسیار حساس و سرنوشت ساز به مصاف تیم استرالیا می روند.
مینا وطن پرست، هانیه لک، فاطمه مرهیس، ملیحه یغمایی پور، نوریه عباسی، عطیه شهسواری، مبینا حسن نژاد، الناز یحیوی پور، راحله اعتمادی پور، مهدثه شعبانی، مائده اسحاقی، حدیثه نوروزی، آریزوآهمی، ارضیه نوروزی، آریزوآهمی، ارضیه نوروزی ، الناز قاسمی و آرزو محمدی ۱۹ بازیکن تیم آهن ایران هستند که در این مسابقات موفق شدند.
خدیجه قانع و مریم فخری به عنوان مربی، غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مدیر فنی، محبوبه دهقان به عنوان سرپرست و اکرم حبیب لو به عنوان فیزیوتراپ آنها را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی کردند.
پس از پایان مرحله گروهی در مرحله نیمه نهایی، تیم اول گروه الف با تیم دوم گروه ب و تیم دوم الف با تیم اول گروه ب بازی خواهند کرد و همچنین تیم سوم گروه الف با تیم چهارم گروه B و تیم چهارم گروه A با تیم سوم گروه B به میدان می روند تا رتبه های پنجم تا هشتم را مشخص کنند. تیم پنجم از دو گروه برای تعیین رتبه های نهم و دهم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
گروه قهرمانی بانوان آسیا:
گروه A: ایران، کره جنوبی، ازبکستان، هند، استرالیا
گروه B: ژاپن، قزاقستان، هنگ کنگ، چین، تایلند
برنامه بازی های تیم ملی ایران در ادامه رقابت های قهرمانی آسیا به شرح زیر است:
یکشنبه ۱۵ آبان / ایران – استرالیا، چهارشنبه ۹ آبان / ایران – کره جنوبی