پورتو: طارمی از همه کسانی که به او حمله کردند بزرگتر است – شما آنلاین


باشگاه پورتو: طارمی از همه کسانی که به او حمله می کنند بزرگتر است
باشگاه پورتو: طارمی از همه کسانی که به او حمله می کنند بزرگتر است

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو جمعه شب در چارچوب هفته هشتم لیگ پرتغال میزبان تیم براگا بود که این دیدار با نتیجه ۴ بر یک به سود پورتو به پایان رسید. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در زمین حضور داشته و عملکرد چشمگیری در این تیم دارد. اولین گل و […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو جمعه شب در چارچوب هفته هشتم لیگ پرتغال میزبان تیم براگا بود که این دیدار با نتیجه ۴ بر یک به سود پورتو به پایان رسید. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در زمین حضور داشته و عملکرد چشمگیری در این تیم دارد. گل اول و دوم پورتو بر اساس حرکت مهاجم ایرانی بود. گل سوم از روی پاس مستقیم طارمی به ثمر رسید.
باشگاه پورتو پس از این دیدار از مهاجم ایرانی خود حمایت می کند. در بخشی از خبرنامه باشگاه پورتو آمده است: “برای دومین بار در این فصل، پورتو در رقابت قهرمانی به مراتب از رقبای خود پیشی گرفت و با سه گل در دراگائو پیروز شد.” پس از پیروزی ۳-۰ مقابل اسپورتینگ، این بار قربانی پورتو براگا بود که با گل های اوا نیلسون، اوستاکیو، پپه و گالنو ۴-۱ شکست خورد. طارمی علیرغم گل نزدن یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان بازی بود و نشان داد که از کسانی که با هم به او حمله کردند بسیار بزرگتر است.