پوتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکرون تلفنی کسب اطلاعات در مورد اوضاع اوکراین گفتگو کردند


کرملین در ادعا‌ای گفتن کرد کدام ممکن است ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در ذکر شد‌وگوی تلفنی همراه خود امانوئل ماکرون، همتای فرانسوی شخصی، فینال وضعیت اوکراین را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.

ولادیمیر پوتین در {پاسخ به} اولویت ماکرون با توجه به ایمنی غیرنظامیان در اوکراین، ذکر شد کدام ممکن است روسیه “هر کاری کدام ممکن است در توان داشته باشد” برای حفاظت اجتناب کرده اند جان غیرنظامیان اجتناب کرده اند جمله همراه خود تحمیل کریدورهای بشردوستانه انجام داده است.

بر ایده این گزارش، پوتین {در این} تصمیم تلفنی، نیروهای امنیتی اوکراین را به ارتکاب “جنایت جنگی” همراه خود “گلوله باران از حداکثر توپخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلیک موشک” در دونباس متهم کرد.

به مشاوره کرملین، رهبران ۲ ملت علاوه بر این با توجه به مذاکرات فعلی نمایندگان روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید موضع مسکو با توجه به چگونگی بدست آوردن به هماهنگی گفتگو کردند.

به گزارش تلویزیون فرانسه BFM، افسران کاخ الیزه گفتند کدام ممکن است مکرون نیز به نوبه شخصی اجتناب کرده اند پوتین درخواست شده است {است تا} “اقدامات خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل راستی‌آزمایی برای نوک دادن به محاصره ماریوپل” متعهد شدن تدریجی.

رئیس جمهور فرانسه علاوه بر این بر تقاضا شخصی برای شومینه بس بلافاصله تاکید کرد.

به مشاوره افسران اوکراینی، نیروهای مسلح روسیه شهر ماریوپل را محاصره کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز چهارشنبه سالنی را هدف قرار دادند کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰۰ غیرنظامی در آن پناه گرفته بودند.

در ادعا کرملین آمده است کدام ممکن است مکرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوتین نیز برای شکسته نشده این گفتگوها هماهنگی کردند.

انتهای پیام