پرواز تهران – فرانکفورت به دلیل پیدا شدن جسد در هواپیما لغو شد – شما آنلاین


سعید چلواری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به لغو پروازهای لوفت هانزا در مسیر تهران – فرانکفورت و بالعکس، اظهار کرد: هواپیمای لوفت هانزا بامداد پنجشنبه از فرودگاه امام خمینی (ره) برخاست و ۱۴ ساعت بعد یکی از نمایندگان این شرکت اطلاع داد. ما از طریق تلفن آنها جسدی را در چرخ عقب پیدا کردند […]

سعید چلواری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به لغو پروازهای لوفت هانزا در مسیر تهران – فرانکفورت و بالعکس، اظهار کرد: هواپیمای لوفت هانزا صبح پنجشنبه از فرودگاه امام خمینی (ره) برخاست و ۱۴ ساعت بعد یکی از نمایندگان این شرکت اطلاع داد. ما از طریق تلفن گفتند جسدی در چرخ عقب هواپیما پیدا شده و پروازهای پنجشنبه و جمعه را لغو کردند.
وی ادامه داد: از آنها خواستیم اطلاعات کامل و مشخصات جسد را برای ما ارسال کنند اما پس از گذشت حدود ۴۸ ساعت همچنان اطلاعاتی به ما ندادند و پروازهای پنجشنبه و جمعه را لغو کردند و باز هم به ما اطلاع ندادند. پروازهای بعدی، تا زمانی که اگر به صورت رسمی و کتبی این موضوع را به ما اعلام نکنند، برای ما قابل پیگیری نیست.
رئیس شرکت فرودگاه های امام خمینی (ره) تصریح کرد: البته تحقیقات اولیه را انجام دادیم و چیزی پیدا نکردیم. همچنین در آخرین لحظه و قبل از بلند شدن هواپیما، خلبان و کادر فنی هواپیمای لوفت هانزا تمامی قسمت های هواپیما از جمله قسمت چرخ های عقب را بررسی کردند و مورد خاصی نبود و به وضوح در داخل هواپیما قابل مشاهده بود. دوربین ما و پس از این بررسی پرواز انجام شد، اما پس از ۱۴ ساعت به صورت شفاهی و تلفنی چنین ادعاهایی را مطرح کردند و تاکنون اطلاعات جدیدی به صورت مکتوب ارائه نکرده اند.
چلابری درباره شرایط ادامه پرواز لوفت هانزا اظهار کرد: به نمایندگان رسمی لوفت هانزا ایمیل زدیم و از آنها خواستیم اطلاعات مستند و عکس جسد را برای ما ارسال کنند اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده ایم.
انتهای پیام