پرنسس یوجنی عکس نامرئی از روز عروسی خود را به اشتراک می گذارد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • پرنسس یوجنی یک عکس بی سابقه از روز عروسی را به افتخار سومین سالگرد ازدواج خود و جک بروکسبانک به اشتراک گذاشته است و به طور جدی زیبا است.


  شاهزاده اوژنی و جک بروکسبانک ازدواج کردند در مراسم باشکوهی در کلیسای سنت جورج در سال 2018 و زمان زیادی از زمانی که این زوج سومین سالگرد ازدواج خود را در 12 اکتبر جشن گرفتند ، گذشته است. یوجین ، که دوازدهمین است در راستای تاج و تخت، در همان محل با پسرعموی خود ازدواج کرد عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل فقط چند ماه پیش برگزار شد و روز بزرگ او لحظات به یاد ماندنی داشت ، هم از طرف عروس و داماد ، و هم از دختران زیبا و پسرهای گونه آنها.

  اگر چه نان و جک در ابتدا پاسخی نسبتاً غیرمعمول داشتند با خبر نامزدی ، این زوج خوشبخت از زمان عروسی پاییزی خود قدرت بیشتری پیدا کرده اند. اوایل امسال یوجین و جک از پسری استقبال کردند و به نام آگوست فیلیپ هاوک بروکس بانک، به عنوان نشانه جهت پرنس فیلیپ.

  جک بروکسبانک و پرنسس اوجنی هنگام خروج از کلیسای سنت جورج می بوسند

  اکنون یوجنی با تجلیل از سومین سالگرد ازدواج خود ، ادای احترام جادویی به همسرش کرده است-و به نظر می رسد این امر باعث می شود طرفداران به پشت صحنه ای خصوصی از روز بزرگ خود نگاه کنند.

  شاهزاده یوجنی که در اینستاگرام ظاهر شد ، عکسی از روز عروسی خود و درخشش جک را در حالی که در آغوش گرفته بودند به همراه عنوان منتشر کرد. “سالگرد مبارک عشق من .. 3 سال امروز !!

  بازدیدکنندگان به سادگی در پس زمینه قابل مشاهده هستند و شاهزاده خانم را می توان با یک لباس نرم و صورتی مایل به قرمز با دامن چین دار شیک پوشید.

  لباس شب پرنسس اوژنی برای روز عروسی اش توسط استایلیست Zac Posen ایجاد شده و از ابریشم ابریشمی ساخته شده بود. همانطور که در وب سایت خانواده سلطنتی فاش شد ، الهام زاک برای این لباس قلعه ویندزور و حومه اطراف آن بود و پارچه ای به رنگ رز انگلیسی انتخاب کرد.

  مراسم عروسی پرنسس یوجنی و جک دور از دوربین هایی بود که سوگند خود را در کلیسای سنت جورج پخش می کردند.

  و پس از دیدن تصویر شیرین اوژنی در پس زمینه ، طرفداران با شتاب به این زوج تبریک گفتند و برخی از آنها اعتقاد نداشتند که زمان به سرعت سپری شده است.

  لباس شب پرنسس یوجنی توسط سبک آمریکایی Zac Posen که با اقلام دیگر لباس عروس شاهزاده و جک بروکسبانک ظاهر می شود

  اعتبار: مارک کریسون / اخبار زنده Alamy

  وای! 3 سال گذشته؟ . سالگرد مبارک ‘، شخصی نوشت.

  شخص دیگری موافقت کرد ، پاسخ داد ،زن و شوهر زیبا can️ باور نمی شود که 3 سال گذشته باشد! ‘

  اوریمه! برای شما آرزوی خوشبختی و عشق فراوان برای زندگی دارم ❤️ ‘، دیگری اظهار نظر کرد.

  در همین حال ، خود زک پوزن تنها در مورد پنج ایموجی قلب اظهار نظر کرد.️❤️❤️❤️❤️ ‘.

  تصویر نامرئی شاهزاده اوژنی بینش فوق العاده ای از روز بزرگ او و جک می دهد. و با استقبال این زوج از پسر کوچکشان در ماه فوریه ، امسال مطمئناً یکی از مواردی است که باید به یاد داشته باشید!  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *