پخش مستند «کبوتر حرم» همزمان با سالروز عملیات مرصاد


به گزارش خبرگزاری مهر ، مستند «کبوتر حرم» برگرفته از زندگی یک معلم، اندرز دهنده و شاعر اهل بیت است. گفت و گو با دوستان و جمعی از پزشکان سرشناس وعاظ و خانواده این شهید از جمله

شهید غلامعلی معروف به رجبی در سال ۱۳۳۳ در مهله کیابان ازیربیان تهران در گودیه های دریدی یبه غلامعلی بر اساس راهنمایی و تربیت پدر پیرش از همان سنین نوجوانی شروع به مداحی اهل بیت علیهم السلام کرد. و به دلیل آشنایی با قرآن و اسلام، توانایی در حفظ شعر و صدایش. ، او توانست به سرعت در این زمینه پیشرفت کند تا اینکه بداند از چه سبکی صحبت می کند. بسیاری از شاعران و شاعران برجسته از آن استفاده می کنند.

جندقی با انتخاب شغل معلمی راه پدر را ادامه داد و در عمر کوتاه خود توانست تأثیر بسزایی بر اطرافیان و به ویژه جوانان بگذارد.تربیت نسل جوان در محیط مسجد و مدرسه. شهید غلامعلی جندقی از حضور در جبهه های حق علیه باطل کوتاه نیامد و سرانجام در پنجم اسفند ماه سال ۶۷ در سن ۳۴ سالگی در عملیات «میرصاد» توسط گروهک مسلمین به شهادت رسید. .

انتشارات «روایت فاتح» نیز کتاب «غلامعلی رجبی (جندقی)» نوشته سید احمد معصومی نژاد را منتشر کرد و بیست و چهارمین کتاب از مجموعه خاطرات منتشر و راهی بازار نشر شده است.

منبع

پخش مستند ضریح کبوتر همزمان با سالگرد عملیات مرصاد اولین بار در شما آنلاین پدیدار شد.