پاسخ کد سکه: در طلا سرمایه گذاری کنید یا بیت کوین؟


ممکن است این سوال ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد. بسیاری از سرمایه گذاران بین خرید طلا و بیت کوین سردرگم هستند.

برای تصمیم گیری بین سرمایه گذاری در بیت کوین یا طلا، باید در نظر بگیریم که سرمایه گذاری کدام یک مقرون به صرفه تر است. سرمایه گذاری در طلا را می توان یک روش سنتی سرمایه گذاری در نظر گرفت. اما با پیشرفت بیشتر دنیا و تکنولوژی مدرن، فرض بر این است که روش‌های سرمایه‌گذاری مدرن‌تر شده‌اند. ارز دیجیتال یا بیت کوین روشی جدید برای سرمایه گذاری است که امروزه باید آن را به عنوان جدیدترین و مدرن ترین روش سرمایه گذاری بشناسیم.
قبل از هر تصمیم یا اقدامی بهتر است روش های سرمایه گذاری و قیمت بیت کوین و طلا را با هم مقایسه کنید و سپس با دانش و آگاهی وارد دنیای واقعی سرمایه گذاری شوید:

پاسخ کد سکه: در طلا سرمایه گذاری کنید یا بیت کوین؟

سرمایه گذاری در طلا یا بیت کوین؟

برای هزاران سال، طلا به عنوان راهی برای تبدیل و حفظ ثروت بر اقتصاد و بازارها تسلط داشته است. بیت کوین در سال ۲۰۰۹ راه اندازی شد و تنها چند سال بعد به رسمیت شناخته شد. در اینجا تفاوت های سرمایه گذاری در طلا و بیت کوین وجود دارد:

قوانین و حمایت های قانونی در طلا یا بیت کوین

سیستم طلایی که برای تجارت، وزن و ردیابی طلا راه اندازی شده است بسیار خالص است. دزدی یا جعل آن بسیار دشوار است. قوانین نیز به خوبی کنترل می شوند. در بسیاری از کشورها هنگام حمل و نقل طلا بدون مجوز نظارتی نمی توانید از مرز عبور کنید. هنگام سرمایه گذاری در طلا، عموماً فقط می توانید آن را از فروشندگان معتبر و ثبت شده خریداری کنید. اخطار دیگر این است که فقط در صورتی نیاز به خرید طلای فیزیکی دارید که بتوانید آن را ایمن نگه دارید.

از سوی دیگر، سرقت و جعل بیت کوین به دلیل سیستم رمزگذاری شده و غیرمتمرکز آن دشوار است. به طور کلی استفاده از آن در مرزهای کشورهای مختلف با چند استثنا قانونی است. با این حال، زیرساخت نظارتی هنوز برای تضمین امنیت آن ایجاد نشده است – ماهیت ناشناس ارز دیجیتال همچنین قوانین آن را چالش برانگیز می کند.

علاوه بر این، یک نکته وجود دارد که شما مجبور نیستید در سفر و یا انتقال وجه به کشور دیگر به صورت فیزیکی پول منتقل کنید و تنها با استفاده از کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری (روی تلفن همراه خود) می توانید به راحتی و بدون نظارت سرمایه خود را به کشور دیگری انتقال دهید. کشورها.

استفاده از طلا یا بیت کوین

طلا در بسیاری از موارد در طول تاریخ مورد استفاده قرار گرفته است – ارز، کالاهای لوکس، کاربردهای تخصصی در دندانپزشکی، الکترونیک و موارد دیگر. این کارایی و استفاده متداول به طلا این توانایی را داده است که ارزش خود را حفظ کند و در عین حال ارزش سایر دارایی ها را کاهش دهد.

استفاده از طلا یا بیت کوین

استفاده از بیت کوین تا چند سال پیش محدود بود. بیت کوین دیگر فقط یک ارز دیجیتال و یک سرمایه گذاری سودآور نیست. با این حال، فن‌آوری‌های مالی نوظهوری وجود دارند که استفاده از ارزهای دیجیتال را برای تراکنش‌های مالی پیش‌بینی می‌کنند که سیستم‌های مالی غیرمتمرکز نامیده می‌شوند. بیت کوین در این فناوری نوظهور به عنوان نوعی وام، وام و احتمالاً موارد دیگر استفاده می شود. همچنین این پتانسیل را دارد که تقریباً به اندازه طلا کمک کند. امروزه استفاده های مختلفی از بیت کوین وجود دارد. امروزه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها از بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت جزئی و کلی استفاده می کنند که باعث استقبال بیشتر از این دارایی ها شده است.

نقدینگی طلا یا بیت کوین

یکی از نگرانی های اصلی که سرمایه گذاران بیت کوین را راهی برای سرمایه گذاری می دانند، نقدینگی آن است. ارز دیجیتال معمولا دارایی نقدی بالایی است. با این حال، ممکن است همیشه اینطور نباشد. گاهی ممکن است نقدینگی بیشتر از سایر دارایی ها باشد و گاهی اینطور نیست.

نوسانات طلا یا بیت کوین؟

در طول تاریخ ثابت شده است که بیت کوین تحت تأثیر رسانه ها، احساسات سرمایه گذاران، اقدامات نظارتی و هیاهو قرار دارد. اخبار ارزهای دیجیتال می تواند سرمایه گذاران را از تصمیم گیری سریع و افزایش یا کاهش سریع قیمت بیت کوین بترساند. این نوسانات در طلا به دلایلی که در بالا ذکر شد وجود ندارد و ممکن است آن را به دارایی ایمن تری تبدیل کند. پرسیدن قیمت ارز دیجیتال و نوسانات لحظه ای یک ارز دیجیتال و مقایسه آن با قیمت طلا بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

اما این نوسانات بالا می تواند بیت کوین را به گزینه ای بسیار جذاب برای نسل جدیدی از سرمایه گذاران تبدیل کند. اگر با استفاده از دانش تجارت و سرمایه گذاری وارد این بازار شوید، می توانید به راحتی از نوسانات این بازار در کوتاه مدت و بلندمدت سود خوبی کسب کنید.

نوسانات طلا یا بیت کوین؟

اهداف و رفتارهای سرمایه گذاری شما نقش مهمی در تعیین اینکه بیت کوین برای سرمایه گذاری بهتر است یا طلا بازی می کند:
• آیا از حدس و گمان لذت می برید،
• ریسک بالایی دارید،
• و در صورت تغییر بازار چقدر سرمایه می توانید از دست بدهید؟
• و خیلی بیشتر

البته، اغراق نیست اگر بگوییم که نسل جدیدی از سرمایه گذاران بیشتر به بیت کوین و ارزهای دیجیتال علاقه دارند. به دلیل نوسانات ناگهانی این ارز شرایطی را برای بسیاری از افراد ایجاد کرده است تا سودهای کلان و ناگهانی به دست آورند. علاوه بر این، در سال‌های اخیر به دلیل استقبال عمومی و نهادی و ایجاد کاربری‌های جدید و واقعی، افراد زیادی شروع به سرمایه‌گذاری روی این نوع دارایی دیجیتال کرده‌اند.
اکنون که فهمیدیم چرا سرمایه گذاری بیت کوین امروزه از طلا مهم تر است، این سوال مطرح می شود که چگونه باید خرید و فروش بیت کوین را شروع کنیم. همچنین ممکن است علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات زیر باشید:

بیت کوین را از کجا بخریم؟

راه های زیادی برای خرید بیت کوین وجود دارد. در کشورهای دیگر، دستگاه های خودپرداز بیت کوین، پلتفرم های مبادلات همتا به همتا و موارد دیگر می توانند گزینه های خوبی باشند. اما برای مصرف کنندگان ایرانی که به دنبال مکانی امن برای تبدیل ارز فیات (ریال) به ارز دیجیتال برای حفظ سرمایه یا افزایش آن هستند، بهتر است بیت کوین را از صرافی های معتبر ایرانی خریداری کنند.
صرافی های ایرانی شرایط مطمئن و مطمئنی را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال فراهم می کنند. صرافی های ایران از جمله صرافی ارز دیجیتال کوین کد در https://coinkade.com، که امکان تجارت امن ارز دیجیتال در ایران را فراهم می کند، به عنوان راهی مطمئن برای مصرف کنندگان ایرانی برای دور زدن محدودیت های اعمال شده توسط تحریم های بین المللی شناخته شده است.

آشنا با مجموعه کوین کد

کوین کده به عنوان یک استارتاپ پیشرو در زمینه آموزش و مبادلات ارزهای دیجیتال در اواخر سال ۱۳۹۷ راه اندازی شد. کوین کد همواره در تلاش است تا بستری امن و سریع برای خرید و فروش ارز دیجیتال، افزایش دانش عمومی و حذف واسطه های غیرمتعهد فراهم کند تا رضایت شما را جلب کند. قلب محبوب

پشتیبانی ۲۴ ساعته (حتی در روزهای تعطیل)

-کمیسیون ۰ ..

– تسویه فوری به ریال و ارز

– دامنه بالای ارز (بیش از ۳۵۰ کد ارز)

یکی از مهمترین مزیت های کوین کد نسبت به سایر صرافی ها.

آدرس: مشهد – بلوار احمدآباد – هتل هما یک

تلفن: ۰۲۱۹۱۳۱۱۳۰۰ – ۰۵۱۹۱۳۱۱۳۰۰

اینستاگرام: https://www.instagram.com/coinkade_ex/
تلگرام: https://t.me/coinkade_ex
آپارات: https://www.aparat.com/coinkade
لینکدین: https://www.linkedin.com/in/coinkade-exchange-5317961b4/