وعده رییس کنفدراسیون آسیا برای کمک به حل مشکلات دوچرخه‌سواری ایران


به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک که جهت حضور در هفتاد و هفتمین نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا به تاشکند سفر کرده است و با رییس کنفدراسیون دو چرخه سواری آسیا دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار صالحی امیری ضمن اشاره به فعالیت های خوب فدراسیون دوچرخه سواری در این مدت و حمایت‌های صورت گرفته از آن گفت: برای حل برخی مشکلات پیش آمده خواستار حمایت همه جانبه رییس کنفدراسیون آسیا هستیم. انتظار داریم در چنین شرایطی مسئولان کنفدراسیون آسیا به کمک فدراسیونی بیایند که انصافا زحمات زیادی می‌کشد. از شما دعوت می‌کنیم ضمن سفر به تهران از نزدیک شاهد زحمات شبانه روزی مسئولان و خانواده دوچرخه سواران ایران باشید.

 اسامه الشافر رییس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا نیز گفت:اتفاقا علاقه زیادی دارم به تهران سفر کنم و از نزدیک شاهد توسعه ورزش کشورتان و دوچرخه سواری باشم و ممنونم که از من دعوت کردید. بسیار خوشحالم که نگاه کمیته ملی المپیک از فدراسیون‌ها این‌گونه حمایت آمیز است و قطعا ما هم با همین نگاه از فدراسیون دوچرخه سواری ایران در عرصه آسیایی و جهانی حمایت می‌کنیم و تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات و دغدغه های احتمالی به کار خواهیم گرفت.

در پایان این دیدار رییس اماراتی دوچرخه سواری آسیا اعلام کرد که سفر به تهران را در دستور کار خود قرار خواهد داد و در آینده‌ای نزدیک این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام