وزیر قهوه و نفت در کابینه گینه نو – شما آنلاین هستید


وزیر قهوه و نفت در کابینه گینه نو
وزیر قهوه و نفت در کابینه گینه نو

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جیمز ماراپه، نخست وزیر پاپوآ گینه نو در جریان اعلام تشکیل کابینه خود، بیانیه ای در خصوص تشکیل وزارتخانه های جدید در دولت خود صادر کرد. نخست وزیر به طور خاص تصمیم گرفت، جو کولی، به عنوان وزیر در وزارت جدید آلتاسیس قهوه و فرانسیس مانکه، نماینده. […]

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جیمز ماراپه، نخست وزیر پاپوآ گینه نو در جریان اعلام تشکیل کابینه خود، بیانیه ای در خصوص تشکیل وزارتخانه های جدید در دولت خود صادر کرد.
نخست وزیر ظاهرا تصمیم گرفته است که جو کولی را به عنوان وزیر در وزارت قهوه آلتاسیس جدید و فرانسیس مانکه، نماینده روستای تالاسیا را به عنوان وزیر وزارت روغن پالم منصوب کند.
به گفته نخست وزیر پاپوآ گینه نو، ایجاد این وزارتخانه نشان دهنده تمایل و تمایل دولت وی برای انجام هر کاری برای برآورده کردن کامل انتظارات مردم پاپوآ گینه نو در صنعت کشاورزی است.
در اوایل آگوست، ماراپه برای یک دوره دیگر به عنوان نخست وزیر پاپوآ گینه نو انتخاب شد. کاندیداتوری وی به اتفاق آرا مورد حمایت تمامی نمایندگان حاضر در اولین جلسه مجلس پس از برگزاری انتخابات سراسری قرار گرفت. ۱۰۵ نماینده از ۱۱۸ نماینده این مجلس در این جلسه شرکت کردند.
انتهای پیام