واکنش فدراسیون جهانی والیبال به بازی ایران و لهستان – شما آنلاین


به گزارش ایسنا، در پایان مرحله گروهی لیگ ملی والیبال ۲۰۲۲، هشت تیم از ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با کسب مقام های اول تا هشتم به فینال مسابقات راه یافتند. دور نهایی این مسابقات روز چهارشنبه نهم تیرماه با حضور هشت تیم برتر ایتالیا برگزار می شود.

والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات در دیداری حساس مقابل تیم ملی والیبال لهستان صف آرایی می کند.

فدراسیون جهانی والیبال درباره دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال لهستان می نویسد: مرحله نیمه نهایی نهایی روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت. در یکی از مهمترین دیدارها لهستان به عنوان قهرمان جهان و ایران به عنوان قهرمان قاره آسیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. لهستان به عنوان تیم اروپایی برنده مدال نقره لیگ ملت‌ها در سال ۲۰۲۱ و مدال برنز سال ۲۰۱۹ در مرحله مقدماتی در وادی دوم قرار دارد. لهستان در یک بازی مهیج در خانه مقابل ایران در پنج ست شکست خورد. باید گفت یکی از دو شکست لهستان در مراحل ابتدایی این مسابقات به ایران برمی گردد.

فدراسیون جهانی والیبال ادامه می دهد: ایران به عنوان تیم آسیایی به عنوان تیم هفتم به فینال مسابقات راه یافت. تیم ملی والیبال ایران در سال ۲۰۱۹ بهترین نتیجه خود را در این رقابت ها کسب کرد که در مرحله مقدماتی دوم شد اما سپس در جدول پایانی پنجم شد.

به گزارش ایسنا، دور نهایی این مسابقات با حضور هشت تیم برتر از چهارشنبه نهم تیرماه در ایتالیا برگزار می شود.

برنامه مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ (به وقت ایران):

چهارشنبه ۲۹ تیر

آمریکا – برزیل ساعت ۲۰:۳۰

ایتالیا-هلند ساعت ۲۳:۳۰

پنجشنبه ۳۰ تیر

فرانسه-ژاپن ساعت ۲۰:۳۰

لهستان-ایران ساعت ۲۳:۳۰

انتهای پیام