واکنش فدراسیون بوکس به اقدام “ثوری”/ هیچکس این حرکت را دوست ندارد – شما آنلاین هستید


واکنش فدراسیون بوکس به این اقدام
واکنش فدراسیون بوکس به این اقدام

عیسی گل محمدی در خصوص اظهارات و رفتار اخیر حسین ثوری که به همراه تیم جوانان به اسپانیا رفته و اعلام پناهندگی کرده است به خبرنگار مهر گفت: اگر واقعا از شرایط شاکی است می تواند استعفا دهد. مطمئناً استعفای او بهتر از این است که با پول بیت المال و بچه ها به اسپانیا برود. […]

عیسی گل محمدی در خصوص اظهارات و رفتار اخیر حسین ثوری که به همراه تیم جوانان به اسپانیا رفته و اعلام پناهندگی کرده است به خبرنگار مهر گفت: اگر واقعا از شرایط شاکی است می تواند استعفا دهد. استعفا می داد بهتر از این بود که با پول بیت المال به اسپانیا برود و فرزندان مردمی را که به او سپرده شده اند به خدا بسپارد. اگر ثوری با مردم همدردی می کرد، چرا تصمیم گرفت در میان چنین رویداد مهم جهانی پناه ببرد؟ این احتمال وجود دارد که در کشور مانده و استعفا داده باشد.
وی با محکومیت رفتار رئیس سابق فدراسیون بوکس گفت: نه طرفداران و نه مخالفان این رفتار او را دوست نداشتند. اگر ثوری تقاضای رحمت می کرد و به شرایط اعتراض می کرد، ابتدا استعفا می داد و سپس هر تصمیمی که داشت می گرفت. هیچکس تایید نمی کند که با پول بیت المال به مسابقه رفته و از تسهیلات استفاده کرده و بعد چنین ادعایی کرده است.
سخنگوی فدراسیون بوکس تاکید کرد: من به عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه و سخنگوی فدراسیون رفتار ثوری را که پس از ورود به اسپانیا و در جریان مسابقات جهانی فرزندان مردم را به امان خدا سپرد به شدت محکوم می کنم. بدون شک این رفتار کاملا غیر قابل قبول و مورد تایید خانواده بوکس و جامعه ورزشی است. این اقدام به مذاق بلوچ ها خوش نمی آید. بلوچ ها مردمی پرشور و میهن پرست هستند و از بلوچ ها انتظار نمی رود فرزندان خود را در کشوری بیگانه رها کنند و به دنبال خواسته های شخصی خود باشند.
گل محمدی تاکید کرد: اگر ثوری به هر نحوی اعتراض می کرد، بهتر بود اول بچه را به تیم ملی برگرداند و در همان فرودگاه استعفا می داد و به زندگی اش ادامه می داد. او در اواسط مسابقات این رفتار را انجام داد و ضربه و شوک بزرگی به تیم ملی جوانان وارد کرد. در این زمان مخالفان و موافقان او از این رفتار بسیار ناامید شده اند. تا امروز به خوبی از او حمایت کرده ایم و به هیچ وجه او را رها نکرده ایم. زیر سوال بردن همه چیز پس از خروج از کشور کاملا غیراخلاقی است.
وی در نهایت گفت: در روزهای گذشته با او در ارتباط بودم و او چیزی در مورد تصمیمش نگفته است و احساس می کنم توصیه هایی که به ثوری کردند باعث رفتار او شده است. رایزنی به هیچ وجه خوب نبود و باعث تصمیم عجیب ثوری شد. رفتاری که ضربه بزرگی به تیم جوانان وارد کرد و بچه ها بدون شور و شوق در زمین حاضر شدند. رفتار ثوری باعث ایجاد دودستگی در تیم ملی جوانان شد.