وانیل فویو خانگی! – لورا لی متعادل


 • 1 CUP بادام زمینی
 • 1 CUP ماست یونانی FAGE BestSelf لاکتوز
 • 1 CUP شیر بادام شیرین
 • 2 قاشق سوپخوری روغن آووکادو
 • 3/4 CUP شربت افرا
 • 2 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • سفید نمک دریا

دستورالعمل های TCE ICE CREAM COPPER:

 1. حداقل 24 ساعت زمان دهید تا جعبه بستنی ساز خود را فریز کنید. بادام هندی را در کاسه ای در منطقه سایه دار روی میز خود قرار دهید. روی آن را با آب فیلتر شده و دمای اتاق بپوشانید و به مدت 8 ساعت یا یک شب بخیسانید.
 2. از یک نان استاندارد (تقریباً 8 4 4 3 3) با کاغذ روغنی نچسب بپوشید. توصیه می کنم دو طرف را با گیره کراوات پایین نگه دارید. مطمئن شوید در یخچال شما جایی برای قالب نان وجود دارد.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. در یک مخلوط کن ، تمام مواد ماست یخ زده را مخلوط کرده و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود.
 4. بستنی ساز را بریزید و طبق دستور بسته بپزید. این کار برای من حدود 25 دقیقه طول می کشد. این مخلوط باید شبیه ماست نرم یخ زده باشد. ماست یخ زده را در قالب نان بکشید ، روی آن را با پلاستیک بپوشانید و قبل از چشیدن به مدت 8 ساعت فریز کنید. پیشنهاد می کنم قبل از تمیز کردن بگذارید بستنی به مدت 15 دقیقه بماند. پسماندها به مدت 1 ماه در یخچال محکم بسته می شوند.

NO UDHIONZIM P CHR CHURN:

 1. روی یک ظرف پخت 11x8x2 (یا اندازه مشابه) با کاغذ روغنی نچسب قرار دهید و حداقل 8 ساعت و یک شب در یخچال بگذارید. من از گیره های توری برای نگه داشتن کناره ها استفاده می کنم.
 2. بادام هندی را در کاسه ای در منطقه ای سایه دار روی پیشخوان خود قرار دهید. روی آن را با آب فیلتر شده و دمای اتاق بپوشانید و به مدت 8 ساعت یا یک شب بخیسانید.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. تمام مواد ماست یخ زده را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود. داخل ظرف پخت سرد بریزید و 30 دقیقه بدون سرپوش در یخچال بگذارید.
 4. با استفاده از میکسر دستی ، مخلوط را به مدت 5 دقیقه با دقت هم بزنید. هر 30 دقیقه ، 6 بار دیگر (بله ، بیش از سه ساعت!) این عمل را بلند کرده و تکرار کنید.
 5. روی آن را کاملاً بپوشانید و قبل از لذت بردن ، 8 ساعت دیگر در یخچال نگه دارید. پیشنهاد می کنم قبل از تمیز کردن بگذارید بستنی به مدت 15 دقیقه بماند. زباله ها به مدت 1 ماه در یخچال محکم بسته می شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *