هندبال ساحلی ایران از قطر را در مسابقات جهانی شکست دهید – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال ساحلی ایران در سومین بازی دور دوم رقابت‌های قهرمانی جهان یونان به مصاف قطر رفت که در دیداری نزدیک با نتیجه دو بر یک مغلوب پرافتخارترین تیم هندبال ساحلی آسیا شد.

در نیمه اول این دیدار، قطر تیم برتر میدان بود و موفق شد با نتیجه ۲۲ بر ۱۷ مقابل تیم ملی ایران به برتری برسد، اما در نیمه دوم، تیم ملی ایران با حضور یک بازیکن موفق شد نتیجه را به سود خود بازگرداند. بازی بهتر و ۲۰ پایان این نیمه در ۱۹.

با تساوی هر دو تیم، کار به سلول انفرادی ختم شد. در یک ضربه تک به تک دو تیم در کنار هم به راه افتادند اما در نهایت قطر با نتیجه ۹ بر ۸ پیروز شد و در پایان بازی ۲ بر یک برنده شد.

تیم ملی ایران که در مرحله اصلی این رقابت ها یک برد و دو شکست به دست آورده است باید منتظر دیدار بعدی گروه خود باشد. اگر تیم ملی ایران نمی تواند در جمع ۸ تیم برتر قرار بگیرد باید برای تعیین رتبه هشتم تا دوازدهم تلاش کند.

مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی بزرگسالان جهان از ۳۰ خردادماه به میزبانی هراکلیون یونان آغاز شده و تا ۵ تیرماه ادامه دارد.

جواد صادقی، شهریار حسینی، حسین رحمتی، پارسا دهقانی، مسلم کاظمی، علی پیرزاده اهوازی، وحید عرب زاده، میلاد حمیدی فر، امین کاظمی و مهدی رزاق پور در ترکیب تیم ملی هندبال ساحلی ایران برای حضور در مسابقات جهانی حضور دارند.

پیام به پایان رسید