هر ویزیت بیمار یک آزمایش کتاب باز است


من به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، با نمایش نمودارها روی دیوار و حفظ سایر مکمل های غذایی کامل ، از جمله زمان صرف شده ، و سایر منابع که مرا به یاد فرایندهای موفق می اندازد ، ارزش خود را به دست می آورم.

آیا می خواهید آنها همه چیز مهمی را که در این سالها آموخته اید به شما یادآوری کنند؟ میدونم دارم! به عنوان مثال ، من فکر می کنم حداقل برخی از کارشناسان سمینارهای من باید از خود بپرسند که وقتی یک روز دوشنبه آمد چه چیزی را فراموش کردند. فقط می توانم صدایشان را بشنوم –من به خاطر دارم که دکتر کپل در مورد چگونگی بررسی دریچه بیضی و رفع هر گونه مشکل صحبت می کرد ، اما نمی توانم به یاد بیاورم که مکمل های استاندارد چه کمکی می کند!

به همین دلیل من آن را با کمک افراد بسیار با استعداد ایجاد کردم برگه کلاهبرداری ICV و راهنمای نقاط سریع MRAبه استفاده آسان ، دسترسی آسان و پیاده سازی هنگام کار با بیمار ، این دستورالعمل های ارزان قیمت در کلینیک های همه ارائه دهندگان ضروری است تا در کمک به بیماران خود کارآمدتر عمل کنند.

این دو منبع مهم چگونه می توانند برای هر عملی مفید واقع شوند:

  • این دستورالعمل ها را در هر کلینیک در دست داشته باشید تا مجبور نباشید از اتاق به اتاق دیگر به دنبال اطلاعات مورد نیاز باشید.
  • اگر فضای دیوار زیاد است ، می توان آن را به راحتی در قفسه ذخیره کرد.
  • مناسب برای سفر.
  • آنچه را که بدنبال آن هستید به سرعت پیدا کنید.

البته ، با داشتن اطلاعات بسیار مهم در اختیار شما ، لازم نیست نگران جزئیات کوچک باشید. آن یادداشت ارزشمند را برای تولد مادر ، شماره تلفن دوست دخترتان یا هر عکس برای آخرین دور یا گلف خود بگذارید.

این ایمیل را از متخصص تغذیه ، پیج کلی ، MSACN ، CNS دریافت کردم.

“من از دکتر کپلر استفاده می کنم برگه کلاهبرداری ICV و بیشترین پوستر مرجع MRA در عمل من. پوستر MRA به شدت در مطب من در بالای کلینیک من آویزان است و با ادامه تحصیل با دکتر K ، یادداشت های بیشتری اضافه می کنم ، بیماران واقعاً از خواندن لذت می برند و درباره نکاتی که در طول جلسه به آنها تکیه می کنم کنجکاو هستند. او مرا به مریضی معرفی کرد که سه سال بود ندیده بودم. من نمی دانستم چه خبر است ، اما او با لمس دریچه بیضوی درد می کرد. طبق دستورالعمل های این راهنما ، جویدن کلروفیل بلافاصله درد را کاهش می دهد. او با من تماس گرفت ، “از شما برای انجام این کار متشکرم ، ما خوش شانس هستیم که شما را در این جامعه داریم.” او همچنان احساس آرامش کرد و دوباره احساس بهتری داشت. فقط نگه داشتن آن در یک مکان امن در کلینیک من مرا به یاد نکاتی می اندازد که مطمئن نیستم با بیمارم چه می کنم. در ابتدای تمرین ، از استفاده از اسناد جعلی برای جستجوی اطلاعات خجالت می کشیدم ، اما بیمارانم متوجه شدند که من واضح هستم و همه چیز را به خاطر نمی آورم. این ابزار از دکتر K یک دارایی ارزشمند در مطب من است. ”

دریافت ایمیل از ارائه دهندگان خدمات در مورد نحوه بهبود این محصولات در درمان بیماران آنها هیجان انگیز است. مطمئنم که او منتظر می ماند برگه کلاهبرداری ICV و راهنمای نقاط سریع MRA او همین کار را برای تمرین شما در دفتر شما انجام می دهد.

تصویر از iStock / jacoblund (اصلی).

دکتر لوول کپلر

دکتر کپلر در سال 1983 پس از دریافت مدرک کارشناسی علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان ، دکترای کایروپراکتیک را از کالج لوگان کایروپراکتیک دریافت کرد. وی مستقیماً زیر نظر بنیانگذار برنامه ، دکتر اسکات واکر ، تحصیل کرد و در سال 1999 گواهی فناوری Nero-Email را دریافت کرد. وی آموزش های مختلف مختلف از جمله داروهای گیاهی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه بیشتر را فرا گرفت.

دکتر کپل می داند که همیشه یک سمینار ، کتاب یا مجله وجود دارد که اطلاعات اضافی را ارائه می دهد که می تواند دانش او را افزایش داده یا مستقیماً به درمان موثر تبدیل کند. از نظر تجربه بالینی و سالها تجربه ، توصیه های خوبی ارائه می دهد.

اخیراً دکتر کپلر سمینارهای غربی را برای روند عادی تدریس می کند. او تبدیل به یک متخصص کایروپراکتیک خانگی شده است و به عنوان مشاور سایر متخصصان در منطقه دنور بزرگ شناخته می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، از وب سایت دکتر Keplel.com دیدن کنید یا مستقیماً با ما در آدرس تماس بگیرید [email protected]به

محصولات دکتر لاول کپلردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *