هتل یکاموز اردبیل هتل نگین و گردشگری اردبیل


  هتل یکاموز اردبیل هتل نگین و گردشگری اردبیل

شاهین خدامرادزاده نامی آشنا در جامعه مهندسی اردبیل است. سخت کوش و با جرات ریسک کردن. در طول سالیان متمادی پروژه های سخت و طاقت فرسای منطقه ای به دست این مهندسان مهربان و متعهد به اتمام رسیده است. محبوب و ماهر، فنی و ماهر.

و امروز در اقدامی پایدار اولین پروژه هتل ۵ ستاره اردبیل در میدان قدس اردبیل با دستان و سرمایه خدامرادزاده به مرحله افتتاحیه رسید.

میلیاردها تومان برای سربلندی صنعت گردشگری اردبیل هزینه می شود. در سخت ترین دوران کاری.

کرونا بیش از یک سال تکمیل هتل را به تعویق انداخت و هزینه های تکمیل آن را چندین برابر افزایش داد اما در نهایت به خط پایان رسید.

مجموعه ای پر از نوآوری در طراحی و ساخت. از نمای زیبا و مدرن تا لابی خیره کننده آن. اتاقی زیبا و شیک در کنار یک رستوران و سالن چشمگیر و همچنین آشپزخانه مدرن با ظرفیت بالا، سالن کنفرانس و آمفی تئاتر جدید و شیک، استخر، جکوزی، سونا، اتاق غذاخوری، سوئیت و هر آنچه که یک هتل پنج ستاره به ستاره نیاز دارد. . مورد پسند گردشگران خوش ذوق و طول عمر است.

از نیروی انسانی آموزش دیده و متخصص، از کارگران خدماتی، آشپزها و مهمانان گرفته تا مدیران ماهر استفاده کنید.

وقتی پای دردناکش می نشینی، اقیانوسی از گلایه دارد. او نمی خواهد برگردد. نمی خواست دلش را خالی کند. گفت: بمان…!

داشتن مکانی آبرومند برای پذیرایی از مهمانان داخلی و خارجی برای منطقه مهم است. زمانی که توانستیم نام نیک اردبیل را در ذهن مهمانانمان حک کنیم، ما را راضی کرد.

قول می دهیم زیاد تحقیق نکنیم و به این راضی هستیم. قدر این صندوق را بدانید. امثال #خدامرادزاده در این منطقه کم هستند. با آنها. آنها توقع خاصی ندارند مگر اینکه از پای آنها سنگ نگیرید، سنگ هم پرتاب نکنید. ما برای سرمایه گذاران متعهد ارزش قائلیم. آنها سرمایه ما هستند…