نگهداری از گاو در مدرسه اردهال ممنوع است


رئیس شورای روستای اردهال کاشان ضمن تکذیب موضوع نگهداری گاو در مدرسه گفت: این مدرسه اکنون در اختیار شورایاری روستا است و هیچ گاوی در آن نگهداری نمی شود.

گوسفند

چندی پیش کلیپی در اینترنت منتشر شد که در آن یکی از مدارس کاشان محل نگهداری گوسفندان و انبار این حیوانات شده است و پس از آن واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبان و البته ثبت شد. ساکنان منطقه

اصغر نازنینی با تکذیب این ادعا اظهار داشت: کلیپ درج شده در اینترنت مربوط به چند سال پیش است و اکنون مدرسه تحت کنترل کامل شورا است و هیچ حیوانی در این مکان نگهداری نمی شود.

وی با بیان اینکه هیچ گاوی در این مدرسه نگهداری نمی شود، افزود: موضوع مطرح شده مربوط به سال های گذشته است و در همین مدت اداره آموزش و پرورش کاشان به محض اطلاع از این موضوع نسبت به ساماندهی این مکان اقدام کرد.

رئیس شورای روستای اردهال کاشان ضمن اشاره به درگیری بین مستاجران و اهالی این منطقه گفت: مدرسه در حال حاضر در اختیار اهالی روستا است و اختلاف بین مستاجران و روستاییان علت پخش برنامه است. این فیلم

وی با بیان اینکه این ملک حدود چهار سال است که در اختیار بخشداری است، گفت: در شرایط فعلی از مکان مذکور استفاده نمی شود و نظارت بر این مکان بر عهده بخشداری است.

نازنینی با بیان اینکه با تلاش های صورت گرفته قصد داریم این مدرسه را احیا کنیم، اظهار داشت: چون این مدرسه دارای وقف است خیر از احیای این منطقه خودداری کرد و زمین جدیدی برای ساخت مدرسه در نظر گرفته شده است و عملیات اجرایی انجام شده است. شروع خواهد شد، هنوز راه زیادی در پیش نیست.