نوروزی نامزد نایب رئیسی کمیته ملی المپیک شد – شامی آنلاین


نوروزی نامزد نایب رئیسی کمیته ملی المپیک شد
نوروزی نامزد نایب رئیسی کمیته ملی المپیک شد

به گزارش ایسنا، در ادامه ثبت نام از نامزدهای تصدی پست ریاست، نایب رئیسی و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، غلامرضا نوروزی با حضور در کمیته ملی المپیک کاندیدای نایب رئیسی این کمیته است. پیش از این هادی ساعی سرپرست فدراسیون تکواندو برای سمت ریاست و عضویت در هیات اجرایی محمدرضا پوریا سرپرست فدراسیون بدمینتون. […]

به گزارش ایسنا، در ادامه ثبت نام از نامزدهای تصدی پست ریاست، نایب رئیسی و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، غلامرضا نوروزی با حضور در کمیته ملی المپیک کاندیدای نایب رئیسی این کمیته است.
پیش از این هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو برای سمت ریاست و عضویت در هیئت اجرایی، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون برای عضویت در هیئت اجرایی، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو سمت ریاست و عضویت در هیئت اجرایی، مهدی علینژاد، عضو هیئت مدیره فدراسیون ووشو. برای ریاست، محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، برای سمت ریاست، غلامرضا شعبانی بهار برای سمت هیئت اجرایی، مهرداد علی قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز برای سمت هیئت اجرایی. کمیته ملی المپیک، عباس نظریان، رئیس فدراسیون اسکی، برای عضویت در هیئت اجرایی، فضل الله باقرزاده برای تصدی پست ریاست و نایب رئیسی کمیته ملی المپیک اعلام کاندیداتوری کردند.
مجمع انتخابی کمیته ملی المپیک ۱۵ شهریورماه سال جاری برگزار می شود.
انتهای پیام