نمایندگان ایران عازم کاراتوان باکو شدند – شما آنلاین هستید


نماینده ایران راهی کاراتوان باکو شد
نماینده ایران راهی کاراتوان باکو شد

به گزارش ایسنا، چهارمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۲۲ از ۲۰ تا ۲۳ شهریور در باکو آذربایجان برگزار می شود و نمایندگان کاراته ایران برای حضور در این رقابت ها راهی آذربایجان شدند. در این مسابقات ۳۴۷ ورزشکار از ۵۸ کشور جهان ثبت نام کرده اند و مسابقات کمیته به صورت دوره ای برگزار می شود. […]

به گزارش ایسنا، چهارمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۲۲ از ۲۰ تا ۲۳ شهریور در باکو آذربایجان برگزار می شود و نمایندگان کاراته ایران برای حضور در این رقابت ها راهی آذربایجان شدند.
در این مسابقات ۳۴۷ ورزشکار از ۵۸ کشور جهان ثبت نام کرده اند و مسابقات کومیته به صورت منظم برگزار و سپس بهترین بازیکن هر گروه راهی مرحله حذفی خواهد شد.
این مسابقات در دسته های انفرادی بانوان و آقایان، اوزان ۵۰-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸-، ۶۸+ و ۶۰-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ آقایان و ورزشکارانی که رتبه آنها کمتر از ۹۹ است، می توانند در این رویداد شرکت کنند، لازم به ذکر است که حداکثر تعداد شرکت کنندگان در هر جدول ۳۲ ورزشکار می باشد.
فاطمه صادقی در گروه کلمات فردی، سارا بهمنیار در وزن ۵۰-، طراوت خاکسار در وزن ۵۵-، روزیتا علیپور در وزن ۶۱-، مبینا حیدری در وزن ۶۸-، لیلا برجعلی در وزن ۶۸+، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- و بهمن عسگری در وزن ۷۵ ورزشکار اعزامی از سوی فدراسیون کاراته به این مسابقات است.
محسن عشوری به عنوان سرپرست، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی مردان، فرخناز ارباب سرمربی تیم ملی بانوان و پگاه زنگنه مربی تیم ملی بانوان نیز در این مراسم حضور داشتند.
لازم به ذکر است محسن عشوری و سید شهرام هروی برای حضور در مجمع عمومی فدراسیون کاراته امشب در باکو خواهند بود.
قبولی، توزین و قرعه کشی این مسابقات عصر روز پنجشنبه (۱۹ شهریور) انجام می شود و برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ / روز اول مسابقه:
ساعت ۹:۳۰ مسابقات کلمه انفرادی بانوان (فاطمه صادقی) ساعت ۱۲:۳۰ شروع مسابقات کومیته ۵۰ وزن بانوان (سارا بهمنیار) ساعت ۱۵:۳۰ شروع مسابقات وزن ۵۵ بانوان. مسابقات (طراوت خاکسار) ساعت ۱۷:۰۰ آغاز مسابقات کومیته وزن ۷۵ نفر (بهمن عسگری)
از ساعت ۱۸:۴۵ مرحله حذفی و نیمه نهایی روز اول آغاز می شود
شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ / روز دوم مسابقه:
ساعت ۱۱ شروع مسابقات کومیته ۶۱ وزن بانوان (رزیتا علیپور) ساعت ۱۲:۳۰، مسابقات کومیته ۸۴ وزن آقایان (ذبیح الله پورشیب) از ساعت ۱۷، مسابقات کومیته وزن ۶۸+ بانوان (لیلا برجعلی) شروع می شود.
ساعت ۱۸:۴۵ مرحله حذفی و نیمه نهایی روز دوم آغاز می شود
یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ / سومین روز مسابقه:
ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه رده بندی (مدال برنز) گفت و تمامی اوزان کمیته آغاز شد.
ساعت ۱۶ مرحله پایانی کلام و کل وزن دهی کمیته آغاز می شود
انتهای پیام